18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie na kamerkach

golden13 • 2013-03-29, 18:43
Otóż zainteresowałem się ostatnio kamerkami internetowymi i rzeczami jakie robią tam ludzie. Z moich obserwacji i eksperymentów wywnioskowałem że jest tam pełno idiotów i zboczeńców których można wkręcać jak się tylko chce.
I tu zwracam się do narodu polskiego i wszystkich braci internautów aby wzięli się za tępienia głupoty w internecie. Wkręcajcie tych debili na kamerkach i z pomocą internautów pokażmy ich znajomym z kim się zadają na co dzień.

:spermshot:
PS.
Ale żeby podawać swoje dane to już ku*wa przesada :D

Nocny zeglarz zycia

2013-03-29, 20:23
Kuriki napisał/a:



Poza tym kamerki nie są czymś strasznym. Cyber sex jest dla ludzi, jest niegroźny, a jeśli komuś się nie podoba serwis jak i nie podobają użytkownicy tego to sugeruję nie wchodzić na takie portale.

Olabaoga, jakie wielkie, gargantuiczne, przemegawyjebiste halo :amused:



Ale omegle to raczej nie jest portal stworzony w celu uprawiania cybersexu, wiec jak zboki chcą się pobrandzlować przed kamerką to niech idą na portal do tego stworzony, a nie na taki, na którym są normalni ludzie.

Widzę tym razem ocenzurowane, żeby temat nie zginął jak poprzedni

AdekZbójnik

2013-03-29, 20:23
dajcie link do tej babki jak sie nago masturbuje XD

kurczasty

2013-03-29, 20:32
@ Autor masz naj***ne

Gadać z typem co se wali konia. Ech. Brak mi słów.
Jak chcecie kogoś powkręcać to dupeczki, żeby przesyłały wam nagie fotki, wtedy zobaczycie ile jest debilek. Po tych wszystkich sex aferach nic się naród nie nauczył. Mam na mailu kilka fotek tępych typiarek. Ale nigdy tego nie upublicznie, bo nie zamierzam nikomu niszczyć życia.


St...........ke

2013-03-29, 20:35
Dobrze robisz, bo jak można na omegle zobaczyć:


Więc do walenia mają osobną stronkę.

Kuriki

2013-03-29, 20:39
Nocny zeglarz zycia,
Ja nie o tym omegle tylko ogólnie rozprawiam. I użytkownicy, którym odpowiadałem też nie pisali o omegele tylko ogólnie. Jak bym pisał o omegle to bym zaznaczył



Omegle :krejzi:

dodii

2013-03-29, 20:41
endione napisał/a:

Obrazek

:ks_homer:



i po ch*j to wstawiasz jak to nie on ona

danis008

2013-03-29, 20:43
jak macie podobne filmiki to dawać niezłe jajca
a jeszcze lepiej jak dacie same dziewczyny jak robią sobie dobrze ;)

stich69

2013-03-29, 20:51
Jedno pytanie, po cholere robić coś takiego autorze? To już wolę iść wcześniej spać

matik12345

2013-03-29, 20:54
Mam na dysku w ch*j takich filmików z kamerek i to tylko z polski ;] nawet mam filmik z taka zajebista sunia kiedyś na Su występowała ciekawe czy ktoś kojarzy nick illy26 ;) powrzucałbym te filmiki ale i tak zaraz usuną ;( chyba ze wiecie jaki temat założyć chcecie żeby wrzucać takie materiały to piszcie ;)

Venka

2013-03-29, 20:54

mateusz_gd

2013-03-29, 21:06
Kuriki napisał/a:

golden13,


@golden13 Zrozum ,kurczę , że niektórzy jak wchodzą na takie kamerki czy najróżniejszej maści erotyczne portale umożliwiające kontakt z ludźmi, robią po to by się zwyczajnie zabawić. I to nie dlatego, że nie mogą normalnie "zar*chać" tylko z powodu tego, iż cybersex też jest fajny. I normalnie ludzie tam wchodzą z myślą, że ktoś po drugiej stronie też chce tego samego.

Debilami są właśnie takie osoby co wkręcają normalnych użytkowników :nietoperz:




Kolega golden13 jest starszego rocznika albo po prostu jest normalny. Debilem jesteś Ty i Ci co popieraja Twoje słowa. Czy normalny człowiek pokazuje faje do kamery obcej osobie? aa no tak zapomniałem.. ten internet.

k0rek

2013-03-29, 21:20
haha, nieźle :-D

prof. Matolewicz

2013-03-29, 21:22
@mateusz_gd
A co znaczy normalny? Zgodny z poglądami konserwatystów? Czy może twoimi? 2 osoby negliżujące się przez internet nikomu krzywdy nie robią, a ktoś kto podszywając się pod inną osobę nagrywa i rozpowszechnia to wbrew woli nagranego jest zwykłym ch*jem.