18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łowczyni skór

Scareface101 • 2013-11-18, 12:02
Wrzucam ponieważ jest to Sadistic więc Sadoli nie interesują sweetaśne króliczki czy pluszowe pieski.





















Idę sobie usmażyć kotlet :)

Alonso

2013-11-19, 00:44
Fajna. Mogłaby złowić skórę z mojego ch*ja.

Nicram1024

2013-11-19, 02:08
Szkoda tego lwa i niedźwiedzia, na prawdę szkoda.
W kwestii osobniczej to prawdziwe sk***ysyństwo i nie ma co. Ale każdy "obrońca przyrody" mógłby od czasu do czasu użyć mózgu i popatrzyć na to szerzej. Co się stanie jeśli ich się nie odstrzeli? Środowisko, w którym żyją jest sztucznie regulowane (sama ochrona gatunków to sztuczne regulowanie). No więc jak się ich nie odstrzeli to nie będą miały co żreć, bo będzie ich za dużo. A jaki z tego wniosek? Zdechną i tak.
No ch*jowiej zdechną bo z głodu, albo same się pozabijają. Zawsze mogą zacząć żreć ludzi, ale wtedy tym bardziej trzeba je odstrzelić.
Mylę się?

Rusznic

2013-11-19, 04:58
Co tam jest zagrożone co ona strzelała? Lew? Tylko lekko zagrożony jest. Nie wiem w jakim świecie wy żyjecie chyba w piwnicy was wychowali. Myślicie że kłusownictwem w afrykańskich rezerwatach by się tak afiszowała na yt i innych portalach? j***ne durnie jesteście. Każdy rozgarnięty wie, że się ubija zwierzynę w rezerwatach. Wiadome jest, że wielu białasów z USA płaci kupę kasy za przywilej zastrzelenia lwa. Kasa idzie prosto na rezerwat więc nie ma co spinać dupy. Czy jest tam kłusownictwo i korupcja? Oj jest. Ale też tamtejsze władze z rozkoszą by ją pewnie zamknęły w pierdlu więc się uważa.

Co do bólu dupy to walcie się hipokryci, wpie**alacie burgery ze zwierząt, które żyły w strasznych warunkach a często były zabijane "nieprzepisowo". Wolę sobie zjeść dziczka który był szczęśliwy popie**alając po lesie. A lwy i niedźwiedzie? Tak jak wcześniej ja i inni mówili, trzeba regulować populację. W Polsce za kasę można pie**olnąć Żubra - wiedzieliście? A wiecie jaką plagą są niedźwiedzie w pewnych regionach USA/Kanady? W Kanadzie masowo tłuką wilki bo ludzi napadają. To w Polsce są zagrożone nie tam.

zippo

2013-11-19, 11:26
@slig01

k***iu,
taki jestes samiec alfa to golymi rekoma zabij, bo strzelac z ukrycia to byle p*zdeczka sobie moze

parzyh

2013-11-19, 20:53
WaflowyRurku napisał/a:



Weź rozwiń temat, bo to jest zbyt k***a dziwna teoria.



jest cos takiego jak te farmy bynajmniej z krokodylami, cejrowski nawet mówił to na spotkaniu z fanami ("mam buty z krokodyla, legalnie z krokodyla którego upolowałem na farmie za pieniądze po czym paj z niej oprawił skóre i zrobił z niej buty")

WaflowyRurku napisał/a:

@Up
ja pie**olę... Tak, kraj na pewno pozwoli odstrzelić "nadwyżkę" zwierząt, będące gatunkami zagrożonymi. Szczególnie jeśli jest ich kilka tysięcy na całym świecie. Panienka oczywiście zapłaciłaby kilka tysi, ale w ramach kary za polowanie na takie gatunki.
Już nie mówiąc o polowaniach w rezerwatach.



a czy ja pisałem o polowaniach w rezerwatach i kusownictwie? na bank polowała legalnie i mało kogo stać na polowania na te zwierzeta bo za POZWOLENIE płaci się kilkadziesiąt/kilkaset tyś baksów I JEST TO LEGALNE więc pewnie te ilości nie są szkodliwe