18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łowczyni skór

Scareface101 • 2013-11-18, 12:02
Wrzucam ponieważ jest to Sadistic więc Sadoli nie interesują sweetaśne króliczki czy pluszowe pieski.





















Idę sobie usmażyć kotlet :)

Ti...........ch

2013-11-18, 19:56
quang-dat napisał/a:


Jestem za 100% prawem do posiadania broni i 100% zakazem polowań. Co innego bronić się przed napastnikiem, który wtargnął do twojego domu, albo opierać się inwazji muzułmanów, a co innego ustrzelić wielkiego dumnego niedźwiedzia, który drapał się po jajkach i myślał co by tu opie**olić na śniadanie.




A co jeśli ktoś zdecyduje sie żyć na odludziu, w głuszy? Ma wpie**alać grzybki i kore sosnową, a raz w miesiącu szyszki modrzewiowe? W łeb sie jebnij hipokryto.

Amelinium

2013-11-18, 19:58
Skończcie już pie**olić o tych sierściuchach....

HOT MILF, MILF MILF !!!!!

Tassadar

2013-11-18, 19:59
Z takiej broni z takim stojakiem to ciężko nie trafić.

joozef

2013-11-18, 19:59
Babka ma po prostu sadystyczne hobby a części użytkowników ktoś zrobił złośliwy kawał i podmienił link ze stronki peta.org na sadistic.pl w zakładkach

myha

2013-11-18, 20:05
remi1982 napisał/a:



Czy gdzieś w mojej wypowiedzi jest zaznaczone, że mięsko rośnie na drzewkach konusie ? Nie. Stwierdzam tylko, że jeśli mięso dostępne jest w sklepie, to nie musimy na takowe polować (w sensie zwierzyny dla mięsa i skór). Jeśli natomiast, ktoś robi to co ta laska, to ma jakieś poważne problemy z psychiką. Tak dla przykładu imbecylu. Masz w domu żonę a mimo to co noc idziesz sobie pogwałcić jakieś baby na mieście, ot tak, dla dreszczyku emocji i zaspokojenia swoich chorych fantazji. Czy wydaje Ci się to normalne ? Tak samo sprawa wygląda z polowaniem w wykonaniu tej p*zdy.



Dalej chyba nie rozumiesz ta dziczyzna w sklepie osiedlowym wzięła się z tego że do lasu poszedł myśliwy zastrzelił tam dzikiego zwierza potem mięso sprzedał na skup, a stamtąd dziczyzna trafiła do sklepu osiedlowego.
Jakim sposobem chcesz żeby dziczyzna trafiła do sklepu bez polowania? za orzechy? przekupisz stado dzików żeby ci jednego dały na kiełbasę?
Ta laska poluje na zwierzęta i w sumie tyle wiemy. Reszta to tylko spekulacje nie wiemy czemu to robi dla kogo, co robi z mięsem w sumie nic nie wiem mamy parę zdjęć i filmik.

Szeba12

2013-11-18, 20:10
Te polowania odbywają się na "farmach" które prowadzi jakiś nadziany typ na takiej zasadzie, że
przyjeżdzają do niego ci "myśliwi" płacą mu za zwierzę które chcą sobie ustrzelić on ich tam zawozi albo oni jadą sami strzelają i tyle.
W sumie i tak nie jestem za tym ale nie jest to tak groźne jak kłusownictwo chociażby z tego względu że Ci farmerzy te zwierzęta hodują i wykładają na nie kase.

Joseph

2013-11-18, 20:10
Nie ma to jak zabijać zwierzęta zagrożone wyginięciem jedynie dla trofeów. Tej s*ce należy się gruby kołek w dupe. Dziękuje , dobranoc.

Sushy

2013-11-18, 20:12
Szeba12 napisał/a:

Te polowania odbywają się na "farmach" które prowadzi jakiś nadziany typ na takiej zasadzie, że
przyjeżdzają do niego ci "myśliwi" płacą mu za zwierzę które chcą sobie ustrzelić on ich tam zawozi albo oni jadą sami strzelają i tyle.
W sumie i tak nie jestem za tym ale nie jest to tak groźne jak kłusownictwo chociażby z tego względu że Ci farmerzy te zwierzęta hodują i wykładają na nie kase.



Weź rozwiń temat, bo to jest zbyt k***a dziwna teoria.

Szeba12

2013-11-18, 20:19
Co Ci tutaj rozwijać po prostu tj. Ty miałbyś farmę tylko nie 2kmx2km ale zajebiście duży obszar (np. ogrodzony kawałek sawanny) na którym normalnie żyją zwierzaczki.
Pewnego razu przyjeżdżają "ludki" którzy muszą sobie ustrzelić jakiegoś zwierza np. lwa bo im się tak ubzdurało. Więc gość wykłada np. za lwa ( nie wiem jaka jest cena podaję byle jaką)
250 tys. dolarów strzela w lwa zabierają go do tego co ma wypchać robi swoje itd.

Sushy

2013-11-18, 20:26
Czytałem właśnie, że za 100k można ustrzelić tam kotka. Nawet gdybym miał za dużo kasy to i tak byłoby mi szkoda :D

Pfciuki

2013-11-18, 20:30
Piękne zwierzęta, szkoda, że skończyły tak jak skończyły.
Z jednej strony chroni się zwierzęta, z drugiej pozwala na ich zabijanie. Co z tego ze oryks południowy czy zebra (nie wiem cóz to za podgatunek) nie są zagrożone wymarciem. W końcu dojdzie do tego, że będą zagrożone, z jednej strony "myśliwi", a z drugiej kłusownicy. Chociaż według mnie to jedno i to samo. O ile odstrzał dzika można zrozumieć, bo jest go za dużo i wchodzi do miast, to strzelanie do antylop, które nikomu nie przeszkadzają to poprostu czyjeś widzimisie.

Myslistwo to zabawa dla bogatych ludzi, debili.

remi1982

2013-11-18, 20:45
myha napisał/a:



Dalej chyba nie rozumiesz ta dziczyzna w sklepie osiedlowym wzięła się z tego że do lasu poszedł myśliwy zastrzelił tam dzikiego zwierza potem mięso sprzedał na skup, a stamtąd dziczyzna trafiła do sklepu osiedlowego.
Jakim sposobem chcesz żeby dziczyzna trafiła do sklepu bez polowania? za orzechy? przekupisz stado dzików żeby ci jednego dały na kiełbasę?
Ta laska poluje na zwierzęta i w sumie tyle wiemy. Reszta to tylko spekulacje nie wiemy czemu to robi dla kogo, co robi z mięsem w sumie nic nie wiem mamy parę zdjęć i filmik.



Oczywiście Masz rację. Dziczyzna w sklepie nie bierze się znikąd.Ale tak jak ktoś już tutaj wspomniał, istnieje jakiś rejestr, ktoś dostaje jakiś przydział zwierzyny na odstrzał w celu utrzymania równowagi. Co innego jak tępa p*zda zabija lwa, tylko dlatego żeby poczuć mrowienie w piździe i mieć dywanik w salonie.

Herhard

2013-11-18, 22:44
Powinni ją rozgrzaną lufą karabinu wyr*chać w dupę a z łuku przyszpilić cycki do drzewa i pozwolić zwierzakom ją wpie**olić.

Dejna

2013-11-18, 23:34
Drogie dzieci pomyliły Myśliwych z kłusownikami. Ci niedobrzy myśliwi robią wiecej dobrego dla przyrody w Polsce jak te lewaki z greepeace. Jak ktoś uważał na lekcjach to się mógł dowiedzieć o łańcuchu pokarmowym. Niestety jak pozbyliśmy się drapieżników z lasów to zwierzyna typu sarny dziki i inne zaczeły się nadmierne mnożyć co powoduje wymieranie lasów. Przez nadmierny stan pogłowia jeleniowatych młode drzewka są poprostu zjadane co w połączeniu z chorobami drzew prowadzi do katastrofy. To dzięki tym złym myśliwym ten kulawy co prawda ekosystem jakoś jedzie. Przez ubój namiaru jeleni i innych zwierząt można utrzymać równowage w przyrodzie. Sam mam kilku znajomych którzy są myśliwymi i wiem że oni wydają wiecej na prawdziwą ochrone przyrody niż te oszołomy ze znaku zielonych. I ten problem nadmiaru zwierzyny łownej występuje nie tylko w Polsce ale głównie w Afryce i Ameryce Północnej. Aligatory może ustrzelić każdy po wykupieniu pozwolenia i przerobić sobie je na portfel. A durni ekolodzy unijni uważają aligatora jako gatunek chroniony, a wymarcie mu zupełności nie zagraża.

pi0trek

2013-11-18, 23:40
Nie mam nic do myśliwych i znam ich rolę w ekosystemie, ale k***a, to co ona tym łukiem wyprawia, to dla mnie zero humanitaryzmu. Zwierze dostaje gdzieś na kuper i sp***ala, zdychając w męczarniach. Niech ją świnia zwącha.