18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łowczyni skór

Scareface101 • 2013-11-18, 12:02
Wrzucam ponieważ jest to Sadistic więc Sadoli nie interesują sweetaśne króliczki czy pluszowe pieski.





















Idę sobie usmażyć kotlet :)

CYPRIAN

2013-11-18, 15:52
nawet capa ubjyła

Vicorinox

2013-11-18, 17:11
Buahahaha wielki ból dupy lamerów brzydzących się polowaniem ale w wpie**alaniu mięcha pochodzącego ze świni żyjącej w skandalicznych warunkach i wj***nej na żywca do wrzątku nie widzicie oczywiście nic złego?

Rafixo

2013-11-18, 17:12
No i po cholere ta k***a poluje na lwy i niedźwiedzie? Wątpię by te zwierzęta były przeznaczone do odstrzału, a polowanie na nie jest zakazane...

Ku...........is

2013-11-18, 17:16
@Quang-dat
Nie no ty byś na lwa czy niedźwiedzia z nożem szedł,albo ze swoimi mocarnymi pięściami.Człowiek nie miałby szans,bez broni,na dzikie zwierzę przystosowane do zabijania.Tak to jest odwaga pójść z karabinem,bo idziesz sam,może inne zwierzę cię zwęszyć,albo broń może ci się akurat zatrzasnąć i co wtedy?-A no dupa to wtedy!A co do zabijania zwierząt co w tym złego kotlet lubisz wpie**olić,ale jak widzisz upolowane zwierzę to nagle serducho wielkie jak u siostry zakonnej.

Trzyszcz

2013-11-18, 17:27
Już samo polowanie dla sportu budzi kontrowersje, ale niszczenie rzadkich gatunków to oczywiste sk***ielstwo.

Bansiarz

2013-11-18, 17:32
Cytat:

Buahahaha wielki ból dupy lamerów brzydzących się polowaniem ale w wpie**alaniu mięcha pochodzącego ze świni żyjącej w skandalicznych warunkach i wj***nej na żywca do wrzątku nie widzicie oczywiście nic złego?



To wpie**ol sobie schabowego z lwa, niedźwiedzia czy aligatora. Życzę powodzenia i smacznego. A co do tematu to życzę jej, by jakiś dorodny osobnik agresywnego gatunku upie**olił jej łeb przy samej dupie. Jak kamerzyści się postarają to będzie przynajmniej materiał na harda, chociaż tak się do czegoś nada ;)

quang-dat

2013-11-18, 17:32
@Kutaraksis



A na ch*j powiedz mi polować na lwy, opie**olisz go na obiad? Lwia łopatka, albo lwie udko?

Nie porównuj kotleta z tępej hodowlanej świni czy krowy, które wszyscy wpie**alamy z polowaniem na dzikie zwierzęta, których populacja tak zmalała siurku.

fashX

2013-11-18, 17:33
O! teraz lepiej ;)

Unhumand

2013-11-18, 17:34
Idioci wszędzie idioci... Ci "obrońcy" praw zwierząt na sadolu mają rację, co innego gdy zabije się dzika który np. sprawia wiele kłopotów rolnikom i musi zostać przetrzebiony,a co innego gdy zabija się lwa czy niedźwiedzia (aligatora zrozumiem bo np. w ameryce są sezony polowań na nie bo jest ich po protu za dużo). k***a tak niewiele zostało tych pięknych zwierząt,a ludzie jeszcze na nie polują. Sam chciałbym pojechać do afryki, aby zobaczyć króla sawanny na własne oczy, ale za czym uzbieram na to pieniądze to k***a tylko w zoo zostaną... Tak mam ból dupy, ze zabiła kociaka.

Bachowski

2013-11-18, 17:36
Upolowałbym ją...

konował

2013-11-18, 17:41
Ja tam popieram polowanie, ale to k***y nędzy gatunków w których jest dużo lub dostało się pozwolenie na odstrzał parę osobników w celu zachowania równowagi ekosystemu, zwiększenie bezpieczeństwa zamieszkanego przez ludzi. Zabicie takiego lwa którego populacja maleje a truchło posłuży jedynie jako ozdoba przy kominku uważam za zwykłe sk***ysyństwo i kłusownictwo. Bo na pewno nie posłuży w celu napełnienia brzucha zwłaszcza że wokół biega dużo więcej innych zwierząt których jest po prostu dużo więcej i zabicie jednego osobnika nie zagrozi populacji. Co będzie następne, tygrys bengalski która populacja to jedynie 5000 osobników? Zwykłe widzi mi się paniusi i tyle. Pomijam tu już gdy się nie ma wyboru i trzeba stanąć do walki.

Åmmol

2013-11-18, 17:41
remi1982 napisał/a:

Zabijanie dla przyjemności jest skrzywieniem. Od zarania dziejów polowaliśmy, ale w dzisiejszych czasach jest to zbędne. Skoro nawet dziczyznę możemy kupić sobie w sklepie na osiedlu.



No, też nie rozumiem po co ludzie ścinają drzewa skoro drewno i meble można normalnie w sklepie kupić :-/

gupi_nik

2013-11-18, 17:43
a wy mysleliscie ze jedzenie to sie z niczego w tej kuchni przyrzadza ?

Promek

2013-11-18, 17:44
te zdjecia wygladaja bardziej jak fake ale ok niech jej bedzie....

joozef

2013-11-18, 17:45
Ach ten kwejkowy ból dupy dobrych dusz. Więcej tego typu wrzutek, może się wrażliwcy poobrażają ostatecznie i wrócą na joemonstera, gdzie ich miejsce. Choć z drugiej strony zawsze trochę śmiechu w takich tematach. Niby powtarzane w kółko, ale ciągle śmieszą takie idiotyzmy jak nieśmiertelne "Jak ludzi krzywdzą to mogę oglądać taki sadol ze mnie ale zwierzątka? Zwierzątka kochane, słodkie, dzikie, niewinne? Nieeee, wy zwyrodnialcy, wy śmiecie, wy sadyści (sic!)" czy moje ulubione "Niech jak taka cwana to sama z gołymi rękoma idzie, równe szanse przecież" i już wtedy wiem, że nie bez przyczyny autor komentarza zapomniał, że po to człowiek, zamiast wielkich pazurów i silnych szczęk, ma rozwinięty mózg żeby korzystać z odpowiednich narzędzi.