18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lot przez kierownicę

Pokahontaz • 2012-08-06, 20:55
Produkcja własna. Ja w roli głównej. Po tym jak dostałem stelażem który robi za "ogon" skutera, był krwiak i zwolnienie lekarskie na pół roku. Mniej więcej tak jakbyście dostali stukilogramowym płaskownikiem w plecy. Nie polecam :)

Przepraszam za ch*jową jakość ale akurat nie było nikogo kto nagrywał czymś porządnym...


ru_ziolo

2012-08-06, 21:06
k***a szkoda...
..., że nie mocniej bo by był materiał na harda.

Tak to jest jak się kiblem połączonym z kosiarką harcować zaczyna.

rockface123

2012-08-06, 21:08
no i na ch*j ci to było? skuter to nie zabawka chcesz po ,,stuntować" kup motor i to nie byle jaki bo do stuntu a nie na skuterze :P

takija

2012-08-06, 21:28
Ty głupi dawco....a zdjęcia masz?! Bo jak mi raz sie wbiła igła w palec to też dziurę wyj***ło jakby ktoś z flinty strzelił. No ale nikt nie nagrał a zdjęć nie robiłem.......

K-...........an

2012-08-06, 22:02
jak to jest, że motocykle nie robią tak wk***iającego hałasu (mimo że głośniejsze) jak te pierdzące motowidła....

jacekmatys

2012-08-06, 22:17
nokia 3310 ?? tym nagrywałeś??

piter210

2012-08-06, 22:25
Pokahontaz napisał/a:

był krwiak i zwolnienie lekarskie na pół roku.



Od kiedy do gimnazjum musisz mieć zwolnienie lekarskie?

Pokahontaz

2012-08-06, 22:43
rockface123 napisał/a:

no i na ch*j ci to było? skuter to nie zabawka chcesz po ,,stuntować" kup motor i to nie byle jaki bo do stuntu a nie na skuterze :P



motocykl waży 2x więcej niż skuter, gdyby mi spadła na plecy cbr'ka albo kawa to bym prędko nie wstał. Na skuterze jest dużo łatwiej, jak się nauczę opanowywać to co trzeba to przerzucę się na coś większego, dużo trudniej jest się czegokolwiek nauczyć na motorze jak się nie ma podstaw, ale skąd wojownicy klawiatury mogą o tym wiedzieć...

kpaxian napisał/a:

jak to jest, że motocykle nie robią tak wk***iającego hałasu (mimo że głośniejsze) jak te pierdzące motowidła....



silnik 2suw'owy i 4suw'owy - wiadomo, że te drugie mają przyjemniejszy dźwięk...

piter210 napisał/a:


Od kiedy do gimnazjum musisz mieć zwolnienie lekarskie?



hehehehehehehehehehhehehe. ale pocisnąłeś, pewnie teraz dostaniesz pierdyliard piw, jesteś taki zabawny :roll:

JarekJUHC

2012-08-06, 23:41
Piwko za wstawke , pomimo tego że kompromitująca ;) Widząc info że produkcja własna byłem pewny że poniżej gimbazja stara się zaświecić na sadolu swoimi "przezabawnymi" tekstami ..
jeśli chłopak ma cheć uczyć się takich sztuczek to lepiej żeby robił to na takim gównie niż na sprzecie na którym nieumiejętne operowanie manetką czy hamulcem może się skończyć gorszymi urazami czy wiekszymi kosztami ew.naprawy ...

zakrzes23

2012-08-06, 23:43
po co ta reke podnosiles :ks_homer:

Mc6

2012-08-07, 00:54
serio czytając komentarze mam deja vu, ale filmiku nie pamiętam...

Pokahontaz

2012-08-07, 01:58
zakrzes23 napisał/a:

po co ta reke podnosiles :ks_homer:



byłem pewny że ktoś mi robi zdjęcie i to jakimś lepszym aparatem, chciałem żeby ładniej wyszło, poza tym, kiedyś mi się to udawało bez upadku ale mam tylko foto

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-07, 05:18
Gimbuzordy na skuterach poruszające się po drogach publicznych :roll: Potrafią tylko zrobić krzywdę sobie i innym. Umrzyj.

Suicide_on_demand

2012-08-07, 05:29
A prawda jest taka iż za cenę tej twojej pralko-kosiarko-kibla kupiłbyś jakieś 50 cm3 w obudowie zbliżonej do motocykla z biegami i z większym wyczuciem mógłbyś przesiąść się na coś większego. Osobiście szanuję to że chcesz katować ( w późniejszym terminie) motocykl różnymi trickami stuntowymi i mi nic do tego jeżeli sam na to kasę wyłożysz ale powiadam Tobie że skuter to zła droga. Z własnego doświadczenia wiem że ktoś kto przesiadł się ze skutera na powiedzmy 600 nie pojeździ nią zbyt długo. Kiedyś dałem moją k4 600 kolesiowi który zarzekał się że przejechał na dwu kołach ponad 12 tyś km ale zapomniał dodać że na skuterze, efekt- cały tył motocykla rozbity + skrzywiona rama od przyj***nia w latarnię, a i koleś w szpitalu ze złamanymi dwoma żebrami i barkiem ale mniejsza o to. Także jeżeli zamierzasz uprawiać stunt jak najszybciej pozbądź się tego chłamu i kup coś co chociaż przypomina motocykl.

Pokahontaz

2012-08-07, 13:50
I_know_when_you_die napisał/a:

A prawda jest taka iż za cenę tej twojej pralko-kosiarko-kibla kupiłbyś jakieś 50 cm3 w obudowie zbliżonej do motocykla z biegami i z większym wyczuciem mógłbyś przesiąść się na coś większego. Osobiście szanuję to że chcesz katować ( w późniejszym terminie) motocykl różnymi trickami stuntowymi i mi nic do tego jeżeli sam na to kasę wyłożysz ale powiadam Tobie że skuter to zła droga. Z własnego doświadczenia wiem że ktoś kto przesiadł się ze skutera na powiedzmy 600 nie pojeździ nią zbyt długo. Kiedyś dałem moją k4 600 kolesiowi który zarzekał się że przejechał na dwu kołach ponad 12 tyś km ale zapomniał dodać że na skuterze, efekt- cały tył motocykla rozbity + skrzywiona rama od przyj***nia w latarnię, a i koleś w szpitalu ze złamanymi dwoma żebrami i barkiem ale mniejsza o to. Także jeżeli zamierzasz uprawiać stunt jak najszybciej pozbądź się tego chłamu i kup coś co chociaż przypomina motocykl.



masz rację ale osobiście wolę skuter niż "ścigacza 50ccm", po skuterze kupię cbr 125 która ma mocy "akurat" i na niej nauczę się operować sprzęgłem przy jeździe na kole. nie jednokrotnie miałem okazję jeździć 120konną sześćsetą i nie sprawiało mi nic problemu, prócz tego, że po prostu jeździłem tym na dwóch kołach :)

Джамал napisał/a:

Gimbuzordy na skuterach poruszające się po drogach publicznych :roll: Potrafią tylko zrobić krzywdę sobie i innym. Umrzyj.



Zapewniam cię, że na drogach publicznych miałem więcej sytuacji w których uniknąłem wypadku z winy kierowcy innego samochodu. A jazdę na kole trenuję tylko na zamkniętych placach