18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lot przez kierownicę

Pokahontaz • 2012-08-06, 20:55
Produkcja własna. Ja w roli głównej. Po tym jak dostałem stelażem który robi za "ogon" skutera, był krwiak i zwolnienie lekarskie na pół roku. Mniej więcej tak jakbyście dostali stukilogramowym płaskownikiem w plecy. Nie polecam :)

Przepraszam za ch*jową jakość ale akurat nie było nikogo kto nagrywał czymś porządnym...


blendziooh

2012-08-08, 03:27
Wszystko ładnie pięknie, ale zapie**alaj po jakieś ochraniacze i strój bo jak złamiesz kręgosłup to już nie będzie tak pięknie.
Masz 17 lat to za rok poproś rodzinę o prawko przy okazji na kat. A, bo B pewnie będziesz z automatu robić, bo to w tych czasach podstawa i każdy robi, oprócz tych najbiedniejszych, ale skoro masz aeroxa to chyba biedy nie klepiesz, bo to w końcu yamaha.
Ja zdałem ponad miesiąc temu kat. A za 1 razem, ale ch*j mi z tego, jak nie chcą mi go dać do póki nie zdam B (składałem 2 kat prawka na 1 wniosku co okazało się błędem, gdyż za 1 razem oblałem B i jest ch*jnia troche bo nie mogę sobie nic kupić póki co bez prawka, żeby jeździć moto).

Niektórzy tutaj cię hejtują, ale olej ich. Ja ich rozumiem troche, bo skutery ogólnie wk***iają ludzi, magiczny dźwięk 2 suwa + oszałamiające osiągi + większość kierowców (o ile 14 latka można nazwać kierowcą) bez pojęcia o ruchu drogowym. Taki po prostu się wytworzył stereotyp o posiadaczu skutera :D
Nie oznacza to oczywiście, że każdy taki jest.

Powodzenia, nie zabij się, kup moto i trenuj, a być może usłyszymy kiedyś o tobie jak wygrywasz jakieś zawody w stuncie :D

Suicide_on_demand

2012-08-08, 04:14
Arek95 napisał/a:

Specjalnie zrobiłem to konto, gdy zobaczyłem te beznadziejne komentarze.

To nie jest chiński kibel, tylko YAMAHA AEROX. Zapamiętajcie to sobie!
Waży 97km i najpierw poczytajcie trochę zamiast komentować.

Tak mi się śmiać z Was chce, wielcy znawcy na biegówkach.

To nie jest gówno, to jest YAMAHA Aerox, jeszcze raz powtarzam. Współczuję dzieciakom i znawcom bez znajomości.

Yamaha aerox, skuter - dobra. Ale nie to, co chiński.

Układ hamulcowy brembo, zawieszenie Paioli, silnik Minarelli na CIECZY a Wy pie**olicie, że to china...

oj ludzie ludzie... Gówno wiecie, a się odzywacie i kompromitujecie. pie**olca dostaję.


I co z tego że to Aerox. Niby najbardziej "sportowy "( jeżeli można tak nazwać skuter) a tańszy i lżejszy JOG zostawia go na starcie z tyłu. Cała czołówka w mistrzostwach skuterów to właśnie JOG-i a nie AEROX-y więc nie pitol że to taka dobra zabawka.

Ti...........ch

2012-08-08, 05:52
mistrzostwa skuterów... no ja pie**ole :homer: już lepiej jeździć zagęszczarką

herbu

2012-08-08, 09:33
dobrą dzide dał od tego skutera. jakby ten chciał wstać i go gonić. :mrgreen:

Arek95

2012-08-08, 09:56
I_know_when_you_die napisał/a:


I co z tego że to Aerox. Niby najbardziej "sportowy "( jeżeli można tak nazwać skuter) a tańszy i lżejszy JOG zostawia go na starcie z tyłu. Cała czołówka w mistrzostwach skuterów to właśnie JOG-i a nie AEROX-y więc nie pitol że to taka dobra zabawka.



Chcę, żeby dotarło do wielkich Panów, co i jak. Ty to rozumiesz, JOG też jest dobry, nic przecież nie mówię.

Wyżej ktoś dobrze napisał. Mi jest ciężko olać takich tępaków, co im się wydaje, że każdy skuterzysta jeździ chinolem po 30km/h i nie zna przepisów.
Ja mam skuter, dobra, ale YAMAHĘ z 2003 roku i jeszcze igła. Znam przepisy ruchu, nikt na mnie nie trąbi, jeżdżę normalnie i osiągi mam trochę większe niż się komu wydaje. Nie chodzi o to, że ja się teraz mam chwalić bo oczywiście nie mam prawa się chwalić "kiblem", ale zrozumcie, że NIE KAZDY SKUTER JEST TAKI JAK WAM SIE WYDAJE.

To samo z deskorolkarzami. Są zasrani gimnazjaliści na szkejtparkach, w gejowskich rurkach, którzy szpanują, a są normalniejsi.
Ludzie jeżdżą na rolkach normalnie, a niektórzy wykorzystują je w inny sposób.
Są kolarze i "skejci".

Prawdziwi motocykliści są już przez większość jednakowo brani pod uwagę. Nie ważne, że akurat ten jedzie dobrze, bo i tak mówi się, że się zabijają "szaleńcy na motorach".


Ment- zobacz sobie zawody DSSC w niemczech. To też są "zwykłe kosiarki".



Na filmiku też jest zwykły skuter (akurat taki sam model co w tym temacie).


Przestańcie się czepiać. Popatrzcie w lustro.

Biegówki 50ccm przecież też nie mają oszałamiających osiągów - stwierdzam, że czepiliście się automatów przesadnie.


soban2100 napisał/a:

Taki po prostu się wytworzył stereotyp o posiadaczu skutera :D
Nie oznacza to oczywiście, że każdy taki jest.



x2

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-11, 17:51
Arek95 napisał/a:

Też użytkuję kibla, ale YAMAHĘ i każdego muszę na każdym kroku uczyć, że skoro skuter, to nie znaczy, że chiński. Koledzy w nowej szkole przekonali się o tym jeden po drugim. Wam też się przyda lekcja o tym.



Grozisz mi pedale nieletni? Kibel yamahy to też chińszczyzna. Sedes to sedes.

Arek95 napisał/a:

osiągi mam



w sraniu na odległość? Osiągi na sedesie :rofl: