18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lot przez kierownicę

Pokahontaz • 2012-08-06, 20:55
Produkcja własna. Ja w roli głównej. Po tym jak dostałem stelażem który robi za "ogon" skutera, był krwiak i zwolnienie lekarskie na pół roku. Mniej więcej tak jakbyście dostali stukilogramowym płaskownikiem w plecy. Nie polecam :)

Przepraszam za ch*jową jakość ale akurat nie było nikogo kto nagrywał czymś porządnym...


vestar

2012-08-07, 17:25
Nie no zeby pie**olnal cie 100 kg plaskownik to raczej by polamal miednice + rozj***l kregoslup, wiec nie dramatyzuj i nie rob z siebie twardziela cipeczko hehe

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-07, 19:10
Pokahontaz napisał/a:



masz rację ale osobiście wolę skuter niż "ścigacza 50ccm", po skuterze kupię cbr 125 która ma mocy "akurat" i na niej nauczę się operować sprzęgłem przy jeździe na kole. nie jednokrotnie miałem okazję jeździć 120konną sześćsetą i nie sprawiało mi nic problemu, prócz tego, że po prostu jeździłem tym na dwóch kołach :)



Zapewniam cię, że na drogach publicznych miałem więcej sytuacji w których uniknąłem wypadku z winy kierowcy innego samochodu. A jazdę na kole trenuję tylko na zamkniętych placach



I Ty masz 22 lata?

Pokahontaz

2012-08-07, 20:42
Джамал napisał/a:



I Ty masz 22 lata?



nie

vestar napisał/a:

Nie no zeby pie**olnal cie 100 kg plaskownik to raczej by polamal miednice + rozj***l kregoslup, wiec nie dramatyzuj i nie rob z siebie twardziela cipeczko hehe



spadł na mnie ciężar skutera (100kg) na płaskowniku o wymiarach 5x25cm. ale widzę że na sadisticu znajduję ekspertów w każdej dziedzinie - fizyce i medycynie również

Pi...........is

2012-08-07, 20:42
Gimkuter

Nie przeszkadzają mi jednoślady ale jak widzę gimbusa na skuterze na drodze to tak jakoś mam ochotę go przejechać :-D

Ti...........ch

2012-08-07, 20:48
jest jeszcze jedno wyjscie a nie tylko ścigacz 50ccm :D zawsze możesz kolego zaiwestować w niesmiertelnego Simsona enduro. Jak z kumplami mieliśmy po 14 lat to też takimi smigalismy

adiemus36

2012-08-07, 20:51
@up
Dokładnie, motorynka, simson, ogar itp itd. Wszystko zamyka się w max 1000zł.

@autor
k***a, jesli ten skuter to chińczyk, to szkoda, że Cie nie zaj***ł. Jak można jeździć na tym gównie.

Pokahontaz

2012-08-07, 21:02
adiemus36 napisał/a:

@autor
k***a, jesli ten skuter to chińczyk, to szkoda, że Cie nie zaj***ł. Jak można jeździć na tym gównie.



Japończyk z włoskim silnikiem - Yamaha Aerox

camar0

2012-08-07, 21:14
już zaraz sto kilo, może tona, po co wrzucać tu takie bzdety, na kwejka z tym

Eth

2012-08-07, 21:23
Ten caly skuter wazy 100 kg, a cala waga nie poleciala na ciebie.
Bolec pewnie bolalo, ale od tego jest zolwik, a jak sie w t-shircie bawi w takie numery to sie ma.

Nie musisz nam pisac jaki ma silnik, bez wzgledu na to co wladujesz w sedes, to nadal bedzie sedes.
Lepiej juz po kosztach isc i za jakies 3-4k zeta kupic f2, albo cos w ten desen.

Pokahontaz

2012-08-07, 21:29
Eth napisał/a:

Ten caly skuter wazy 100 kg, a cala waga nie poleciala na ciebie.
Bolec pewnie bolalo, ale od tego jest zolwik, a jak sie w t-shircie bawi w takie numery to sie ma.

Nie musisz nam pisac jaki ma silnik, bez wzgledu na to co wladujesz w sedes, to nadal bedzie sedes.
Lepiej juz po kosztach isc i za jakies 3-4k zeta kupic f2, albo cos w ten desen.



po co mi f2 której moc bym ogarniał przez 2 lata i ogarnął bym zwykłe szybkie gumy? wiesz jak się ciężko nauczyć to wysprzęglać

a co do 100kg, jakbyś ten skuter na mnie położył (kiera na ziemi i płaskownik na moich plecach) to fakt, moze nie 100kg ale pamiętaj że on na mnie spadł, nie robię z siebie ofiary, bo za którymś razem to musiało się stać i tego nie żałuję - dlatego to tu wrzuciłem, myślałem że się spodoba materiał jak komuś coś zajebie ale widzę, że skutery są tak hejtowane, że lepiej było wrzucić my little pony...

Arek95

2012-08-07, 21:29
Specjalnie zrobiłem to konto, gdy zobaczyłem te beznadziejne komentarze.

To nie jest chiński kibel, tylko YAMAHA AEROX. Zapamiętajcie to sobie!
Waży 97km i najpierw poczytajcie trochę zamiast komentować.

Tak mi się śmiać z Was chce, wielcy znawcy na biegówkach.

To nie jest gówno, to jest YAMAHA Aerox, jeszcze raz powtarzam. Współczuję dzieciakom i znawcom bez znajomości.

Yamaha aerox, skuter - dobra. Ale nie to, co chiński.

Układ hamulcowy brembo, zawieszenie Paioli, silnik Minarelli na CIECZY a Wy pie**olicie, że to china...

oj ludzie ludzie... Gówno wiecie, a się odzywacie i kompromitujecie. pie**olca dostaję.

Nikczemny_Płód

2012-08-07, 21:39
heh sp***oliłeś w takiej pozie jak ministrant przed księdzem.

INOGIEKSA

2012-08-07, 21:39
a co Wam przeszkadzają skutery? Ja jebie... Nie pieprzcie mi tu głupot, że ,,gimbusy'' na skuterkach stwarzają niebezpieczeństwo, bo ja jakoś gówno słyszałem. Zazwyczaj to na goscie na ścigaczach się wyp***zielają.

Arek95

2012-08-07, 21:41
Też użytkuję kibla, ale YAMAHĘ i każdego muszę na każdym kroku uczyć, że skoro skuter, to nie znaczy, że chiński. Koledzy w nowej szkole przekonali się o tym jeden po drugim. Wam też się przyda lekcja o tym.