18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

List do urzędu skarbowego

geniuszę • 2013-05-15, 16:43
W końcu zobaczyłem list na którym ktoś miał jaja i napisał co myśli. Prawda jest taka że już ludziom puszczą nerwy- bo jak można inaczej napisać. Walić prosto z mostu i już.



:idzwch*j:

Ps. tam na dole to chyba ktoś chciał ku*asa narysować...

hsl

2013-05-16, 12:30
Kolega biurwa próbuje ze wszystkich sił wyjść na twardo stąpającego po ziemi mądrzejszego niż wszyscy madafaka...
Ale mocno Ci to nie wychodzi - prawda jest tak że nie rozwijamy się z pełną siłą, rozwój jaki widzimy następuje nie dzięki demokracji i dajstwu a pomimo ale do tego trzeba umieć pomyśleć szerzej czego *KŚ nie jest w stanie zrobić.

Jeśli nie będziemy jako ludzie się słuchać i organizować to te j***ne k***y z rządu rękami baranów jak KŚ złupią nas do zera, a on dalej będzie twierdził że wszystko jest oka - w końcu państwowa posadka więc kasa pewna jest.

gupichuj

2013-05-16, 14:32
Takiego jak Ty Koniec Świata oprogramowanie komputerowe może zastąpić, obiektywne, po łapówkę łapy wyciągać nie będzie, kilku kaw po pół godziny pić nie będzie. Jesteś darmozjad.

kemcia

2013-05-16, 15:46
Koniec Świata napisał/a:

@!Timon

Co będzie to będzie. Nie mamy na to żadnego znaczącego wpływu. Każda władza zrobi swoje i nie będzie się pytać ludzi o pozwolenie.

Władza. Jak mnie to słowo wk***ia pokazuje , że z demokracji stajemy się autorytaryzmem. To nie jest moja władza te k***y są teoretycznie przedstawicielem ludu. W praktyce to j***ny okupant. Mafia. Ja ich nie wybrałem. Oni sami siebie wybrali fałszując wybory. Nikt ich nie kontroluje (poza agenturami prl) .Natomiast oni nawet nie należą do mojej narodowości. \czemu ktoś na kogo głosowało ma mną rządzić czemu ktoś kto nawet nie ma obywatelstwa Polskiego ma rządzić Polską. I czemu osoba która jest znienawidzona przez 90% społeczeństwa a wybrana przez 1 osobę ma mną rządzić Rozwiązaniem są jednomandatowe okręgi wyborcze i kilkaset szubienic wzdłuż a4 specjalnie dla po prlowskiego ścierwa

Koniec Świata

2013-05-16, 18:30
Do ujadaczy:

Powiedziałem, że pracuję w urzędzie i już zaczęliście nazywać mnie darmozjadem, nierobem, kawopijem, pociotkiem, złodziejem... Macie zaiste ogromną wiedzę na temat pracy szeregowego urzędnika. Na dodatek jesteście przodownikami uczciwej pracy, czymkolwiek tam się zajmujecie.

@hsl

Powiedz mi co ty takiego w swoim życiu ważnego i przełomowego zrobiłeś, że mnie oceniasz? Co zrobiłeś, żeby coś zmienić? Twierdzisz, że ja jestem marionetką, a kim ty jesteś? Jałowym buntownikiem, który wypisuje swoje frustracje w internecie jak większość malkontentów.


@kemcia

Generalnie demokracja jakaś jest, bo możesz wybrać czy będzie rządziła taka partia, czy taka. Problem tkwi w tym, że żadna ekipa rządząca nie realizuje swojego programu, jest arogancka, unikająca i olewa swoich wyborców. Nie potrzeba dorabiać do tego jakichś teorii spiskowych o Żydach i tajemnych stowarzyszeniach niszczących Polskę. Władza deprawuje.

gupichuj

2013-05-16, 20:53
A w czasie pracy na sadolu siedzisz?

kemcia

2013-05-16, 23:25
Cytat:

Generalnie demokracja jakaś jest, bo możesz wybrać czy będzie rządziła taka partia, czy taka. Problem tkwi w tym, że żadna ekipa rządząca nie realizuje swojego programu, jest arogancka, unikająca i olewa swoich wyborców. Nie potrzeba dorabiać do tego jakichś teorii spiskowych o Żydach i tajemnych stowarzyszeniach niszczących Polskę. Władza deprawuje.



No właśnie tu jest problem. Z ekipami rządzącymi. Powinno się głosować na osobę nie na partię gdzie potem przy korycie ląduję liderzy partii którzy przez cały naród nagrodzeni zostali 3 głosami (były takie przypadki)nikt na nich nie głosuje. oni sami mieli po prostu znajomości . Dodatkowo jeszcze ciekawe czemu wyniki wyborów przed publikacją przeszły przez ruskie i niemieckie serwery? Mamy iluzje rządzenia. To jest mimo wszystko jedna z genialniejszych zagrywek. Wpajają ci że to twój wybór i to że się pie**oli to twoja wina. Przy okazji rząd dymając cię wpaja ci że oni są władzą. Teoretycznie oni są tylko przedstawicielami ludzi w praktyce to już okupant, skoro przedstawiciel typuje przedstawiciela do rozmów z przestawianymi w sprawie czegoś czego przedstawiciel chce a przedstawiany już nie bardzo to gdzie tu jest reprezentowanie interesów?

Ps Zawsze znajdzie się jakiś gupich*j co zrobi offtopa i zjebie dyskusje

Ork.Fajny

2013-05-17, 08:32
Koniec Świata napisał/a:

Powiedziałem, że pracuję w urzędzie i już zaczęliście nazywać mnie darmozjadem, nierobem, kawopijem, pociotkiem, złodziejem... Macie zaiste ogromną wiedzę na temat pracy szeregowego urzędnika. Na dodatek jesteście przodownikami uczciwej pracy, czymkolwiek tam się zajmujecie.


Pójdź do byle którego przedsiębiorcy, pozbawionego znajomości urzędowych, czyli pewnie z 1mln się takich znajdzie co najmniej, i się dowiesz że główną rolą was - złodziei z US jest nękanie, bogu ducha winnych ludzi którzy tylko chcą prowadzić działalność by dać coś na stół swojej żonie i dzieciom a czasem rodzicom starym. Przy okazji dając zatrudnienie paru dodatkowym osobom a na zakończenie odsetek ludzi oszukanych wynosi u nich zero. Co najwyżej okazjonalnie zdarza im się po ludzku sp***olić to co mieli zrobić.
Nie da się was określić inaczej jak sk***ielami, złodziejami i tymi którzy w wolnej Polsce pierwsi zawisną zamiast liści na drzewach za zbrodnie przeciw narodowi Polskiemu...

Peter-Norivotset

2013-05-17, 11:51
koniec swiata uwazasz, ze to co robísz jest dobre i sluszne?

Koniec Świata

2013-05-18, 23:29
grzechu5444 napisał/a:

koniec swiata uwazasz, ze to co robísz jest dobre i sluszne?



Moja praca polega na obsłudze bazy danych. Nie zajmuję się ściąganiem zaległości. Moja praca jest całkowicie legalna, zgodna z prawem. Uważam, że to prawo jest wadliwe i przestarzałe, ale jest to prawo i należy go przestrzegać, jednocześnie dążąc do jego naprawy. Trudno powiedzieć co jest słuszne. Żyjemy w społeczeństwie, a nie w buszu, więc mamy prawa i obowiązki, które nie zawsze są zgodne z naszymi pogladami.

Czy potrzebujesz jeszcze jakichś informacji, czy może chcesz sobie pofilozofować?