18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

List do urzędu skarbowego

geniuszę • 2013-05-15, 16:43
W końcu zobaczyłem list na którym ktoś miał jaja i napisał co myśli. Prawda jest taka że już ludziom puszczą nerwy- bo jak można inaczej napisać. Walić prosto z mostu i już.



:idzwch*j:

Ps. tam na dole to chyba ktoś chciał ku*asa narysować...

Koniec Świata

2013-05-15, 23:24
@koringaro

Ale ja te prognozy słyszę przez całe życie. Zawsze było tylko gorzej i gorzej, wieszczenie upadku, przepowiednie zagłady, depresja i smród rozkładu. No i co najdziwniejsze, wciąż żyjemy. Możemy się nawet pocieszyć, że od 70 lat nie ma wojny w naszym regionie. Normalnie masakra. Nic się, k***a, nie dzieje, oprócz katastrofy smoleńskiej i zamachów Breivika. Módlmy się o klęskę, żeby nasze czarnowidztwo się spełniło, bo inaczej czeka nas permanentny ból dupy.

pr...........6r

2013-05-15, 23:25
Po co się kłucicie z @Koniec Świata? przecież to debil, na argumenty z nim się nie wygra

Koniec Świata

2013-05-15, 23:31
przemekzx6r napisał/a:

Po co się kłucicie z @Koniec Świata? przecież to debil, na argumenty z nim się nie wygra



Czyli tak wygląda argument?

"Kłucicie". Awangardowa ortografia zawsze w cenie. Inteligencja nie próżnuje.

pr...........6r

2013-05-15, 23:37
Czepianie się szczegółów to tez argument? Pajacu

!Timon

2013-05-15, 23:38
Chcesz pokoju - szykuj się do wojny. Z tego powodu wojen nie było bo cały czas ktoś zakłada, że mogłaby wybuchnąć i stara się temu przeciwdziałać.
II wojna światowa mogła wybuchnąć tylko dlatego, że każdy ją uznał za NIEMOŻLIWĄ. Nie podjęto odpowiednich środków zaradczych.

Jest średnio [z tendencją do źle] bo ludzie boją się biedy i są niezadowoleni - dlatego robią cokolwiek żeby było lepiej.

Koniec Świata

2013-05-15, 23:49
@!Timon

Pozostaje nam tylko nosić pigułkę cyjanku w portfelu jakby miało być NAPRAWDĘ ŹLE.



@przemekzx6r

Twoja elokwencja jest porażająca. Zniszczyłeś mnie na argumenty.

korinogaro

2013-05-16, 00:12
@koniec świata, cesarstwo rzymskie upadało setki lat, więc może daj Polsce z te 100 co? Poza tym zastanów się nad swoim argumentem z "słyszę to od lat że jest gorzej i gorzej". Jak byś był w samolocie który spada i ktoś co chwila by ci mówił :"jesteśmy coraz niżej, jesteśmy coraz niżej" to też byś to usłyszał dobre kilka razy zanim jebnąłbyś w ziemię. Rozciągnij ten sam efekt na całe państwo to się z kilkudziesięciu sekund robi kilkadziesiąt lat. Nie zmienia to jednak stanu, że pikujemy i w końcu ziemia nas "przytuli".

Koniec Świata

2013-05-16, 00:15
@koringaro

Za 100 lat to ja nie będę żył. Czym mam się przejmować? Jeśli coś ma upaść to upadnie. Karma. :-D

Taki mały pozytyw: A jeśli upadnie za 10 lat to doczekamy czasów odnowy.



Jestę geniuszę fizjonomii!

!Timon

2013-05-16, 00:22
@Koniec Świata

Wystarczy, że nie dopuścimy do tego aby było naprawdę źle.

Może kiedyś będziesz miał dzieci [chociaż w planach] to nie będziesz pisał "a niech upada za 100 lat bo nie będę wtedy żył".

Koniec Świata

2013-05-16, 00:29
@!Timon

Myślę, że raczej nie mamy takiej mocy sprawczej, żeby powstrzymać ewentualny upadek. Ludzie nie są jednomyślni i mają różne interesy, więc po ch*j się zamartwiać?

!Timon

2013-05-16, 00:41
O ile faktycznie za 100 lat żaden z nas nie będzie już żył [chociaż kto wie :) ] to za 50 jest spora szansa, że tak. Nie chciałbym będąc emerytem musieć uciekać z kraju przed jakąś zawieruchą wojenną nawet domową. Niestety ale przy obecnie narastającym niezadowoleniu [nie tylko w Polsce] drugi Adolf czy Lenin to kwestia czasu. Dobrobyt jest gwarantem spokoju wewnątrz kraju, silna armia na zewnątrz. Jedno i drugie kuleje.

Koniec Świata

2013-05-16, 01:06
@!Timon

Co będzie to będzie. Nie mamy na to żadnego znaczącego wpływu. Każda władza zrobi swoje i nie będzie się pytać ludzi o pozwolenie.

!Timon

2013-05-16, 01:43
@Koniec Świata

Obywatele zawsze mają wpływ na władzę. Nie jeden król/władca/dyktator został zabity przez swoich obywateli. Pytanie brzmi jak daleko muszą się posunąć żeby coś na władzy wymusić.

Koniec Świata

2013-05-16, 01:52
@!Timon

Jeden został zabity, by na tronie zasiadł następny.

dback

2013-05-16, 05:00
Weź koniec świata przestań odpowiadać na siłę na wszelakie posty, bo się k***a ośmieszasz na tyle by dawać ci dziennie prewencyjnie 3 warny. :homer: