18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lionel Messi - 50 najpiękniejszych bramek

tds1974 • 2013-03-25, 23:00
Z pozdrowieniami dla polskich piłkarzy. Jak to powiedział Stefan Szczepłek: "myślałem że po Pele już nie pojawi się piłkarski geniusz. Aż zobaczyłem Leo Messiego". Film długi, ale wart każdej sekundy



Osobiście uwielbiam bramkę z nr 25. Jak będziecie oglądali drugi raz to zwróćcie uwagę ile bramek padło z podania Iniesty...

B-B

2013-03-27, 16:08
Archilus napisał/a:



A kogo obchodzi to, czy ktoś się z tym urodził, czy ktoś włożył multum pracy? Idąc Twoim tokiem rozumowania to mnie C.Ronaldo zasługuje jeszcze na większy szacunek ze względu na pracę jaką wykonał. Liczy się efekt końcowy i tak jak mówiłem: C.Ronaldo to maszyna :)

PS. Maradona był ćpunem i strzelał bramki rękoma, Pele został przyćmiony na MŚ przez Eusebio, który też jest legendą. ;D Dopisz Zidane'a. Aha...masz ode mnie piwo za Del Piero :)



Nie, ma lepszy zespół. Poza tym to inna pozycja. Indywidualnie lepszym piłkarzem jest Ronaldo bo ma większe umiejętności piłkarskie. Lepszą drużynę i wygodny dla siebie styl ma Messi (czyli wszystko na Messiego i jazda). Jestem tylko ciekaw jakby się sprawdził Messi w Serie A, albo w Premier League



Masz rację ale nie zmienia to faktu że Pele, Maradona, Eusebio to IKONY futbolu. Nie da się wypisać wszystkich na prawdę wielkich piłkarzy, Zidane oczywiście równieżsiędo nich zalicza.
Co do ligii angielskiej to ani C.Ronaldo ani Messi by się tam nie odnaleźli, to nie jest liga dla dziewczynek.

Archilus

2013-03-27, 16:27
C.Ronaldo przecież już tam błyszczał w ManU :O Co do ikon to się oczywiście zgadzam, jeszcze sporo piłkarzy można byłoby wpisać tak na prawdę: Buffon, Casillas, Schmeichel, Van der Sar, Cannavaro, Maldini, Nesta, Nedved, Raul, Rivaldo...dla Polaków na pewno Boniek (i Tomaszewski bo zatrzymał Anglie) :)

ziutek11113

2013-03-28, 18:57
ja tylko dodam od siebie, ze Messi strzela te bramki w ogromnej wiekszosci w lidze hiszpanskiej, czyli lidze w ktorej obrona to śmiech, w anglii, wloszech, niemczech a nawet francji czy portugalii obrona jest o wiele lepsza, niech Messi pokaze ze jest takim kozakiem w innej lidze, mysle ze przykladowo w lidze wloskiej, będąc takim malym ludkiem, czesciej odbijalby się jak pionek niz mijal rywali jak tych kołków z la ligi ;)

tomek2711

2013-03-31, 22:08
ziutek11113 napisał/a:

ja tylko dodam od siebie, ze Messi strzela te bramki w ogromnej wiekszosci w lidze hiszpanskiej, czyli lidze w ktorej obrona to śmiech, w anglii, wloszech, niemczech a nawet francji czy portugalii obrona jest o wiele lepsza, niech Messi pokaze ze jest takim kozakiem w innej lidze, mysle ze przykladowo w lidze wloskiej, będąc takim malym ludkiem, czesciej odbijalby się jak pionek niz mijal rywali jak tych kołków z la ligi ;)


Chciałbym zaznaczyć że to Messi w LM trafił 5 bramek Bayerowi Leverkusen

pelson1994

2014-08-12, 23:58
bo Iniesta jest kozakiem.... :)