18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lionel Messi - 50 najpiękniejszych bramek

tds1974 • 2013-03-25, 23:00
Z pozdrowieniami dla polskich piłkarzy. Jak to powiedział Stefan Szczepłek: "myślałem że po Pele już nie pojawi się piłkarski geniusz. Aż zobaczyłem Leo Messiego". Film długi, ale wart każdej sekundy



Osobiście uwielbiam bramkę z nr 25. Jak będziecie oglądali drugi raz to zwróćcie uwagę ile bramek padło z podania Iniesty...

szejq

2013-03-26, 12:20
A ja tam osobiście wolę strzały z daleka. Takie latary, gdzie każdy strzela karpia. Do Messiego nic nie mam, ale wolę inny styl strzelania niż "podbigne sobie poł metra do bramki i stamtąd walnę" :D

Peciak

2013-03-26, 12:25
uwielbiam tego komentatora co się tak drze śmiesznie. Mogliby go w Fifie wprowadzić ;]

KillQ8

2013-03-26, 12:34
tds1974 napisał/a:

Jak będziecie oglądali drugi raz to zwróćcie uwagę ile bramek padło z podania Iniesty...


tds1974 napisał/a:

jak będziecie oglądali drugi raz


tds1974 napisał/a:

drugi raz


A nie wiesz tak po co? :roll:

oGOALoneYaYo

2013-03-26, 12:35
Peciak napisał/a:

uwielbiam tego komentatora co się tak drze śmiesznie. Mogliby go w Fifie wprowadzić ;]



Facet nazywa się Ray Hudson. Jest zajebisty :mrgreen:


Davis93

2013-03-26, 12:49
Kufel01 albo niedopatrzyłeś albo źle napisałem, to co pisałem o Messim nie było skierowane do twojego komentarza tylko do tego nad tobą :-)

fatherland

2013-03-26, 12:50
Ten karzeł jest nikim bez Iniesty i Xaviego. Prawdziwy napastnik to Zlatan Ibrahimović. W jakim klubie by nie grał to zawsze strzela w ch*j bramek.

Barthuss

2013-03-26, 12:53
Nie ma gdzieś w tej kompilacji bramki strzelonej ręką przez nieskazitelnego Leo?

Endorfina89

2013-03-26, 13:14
Ciekawie się ogląda. Chociaż że mnie bardziej urzekają okrzyki komentatorów, niż same bramki :)
1-35 - 1:40 - komentator mnie powalił na łopatki, aż kilka razy przewijałem :D Normalnie jakby się wodą zachłysnął :D

cenius

2013-03-26, 13:28
Dla pieprzących głupoty podpowiem że w piątek bez Xaviego i Iniesty rozj***ł rerezentację Wenezueli.

dalej ujadajcie gębą życiowe miernoty

donn

2013-03-26, 13:51
Pamietam wypowiedź trenera Getafe, miał pretensje do swoich obrońców, o to że go wcześniej nie sfaulowali :) Duch piłki noznej :D

Gumio

2013-03-26, 13:52
Czasami jego zagrania wyglądają jak z konsoli

Kóba

2013-03-26, 14:08
heylbj napisał/a:

Choć nie jestem fanem Barcelony, to od kilku lat bacznie obserwuję co on wyprawia. Można powiedzieć, że mamy szczęście go podziwiać, jesteśmy świadkami historii. Gość pobija wszystkie możliwe rekordy, wygrał wszystko co się dało z Barceloną, do pełni szczęścia brakuje mu tylko mistrzostwa świata z reprezentacją. Przy wszystkich tych sukcesach wydaje się być osobą skromną i pokorną, biorąc pod uwagę jak jest sławny. Prawdopodobnie mamy do czynienia z najwybitniejszym piłkarzem w historii i najwybitniejszym sportowcem od czasów Micheala Jordana. Rzadko się zdarza, żeby tak zdominować zespołową dyscyplinę sportową.



A o Zinedine Zidane słyszałeś? Chyba nie skoro pie**olisz takie farmazony o tym karle... :roll:

go...........11

2013-03-26, 14:18
heylbj napisał/a:

Choć nie jestem fanem Barcelony, to od kilku lat bacznie obserwuję co on wyprawia. Można powiedzieć, że mamy szczęście go podziwiać, jesteśmy świadkami historii. Gość pobija wszystkie możliwe rekordy, wygrał wszystko co się dało z Barceloną, do pełni szczęścia brakuje mu tylko mistrzostwa świata z reprezentacją. Przy wszystkich tych sukcesach wydaje się być osobą skromną i pokorną, biorąc pod uwagę jak jest sławny. Prawdopodobnie mamy do czynienia z najwybitniejszym piłkarzem w historii i najwybitniejszym sportowcem od czasów Micheala Jordana. Rzadko się zdarza, żeby tak zdominować zespołową dyscyplinę sportową.



Jak by Cię nafaszerowali tyloma sterydami co jego, to też byś tak napie**alał.

alterego

2013-03-26, 14:21
HAhaHa...
Haters gonna hate, no matter the subject...

Eliot Imperio

2013-03-26, 14:47
To nie były sterydy gonzo, tylko hormony wzrostu. Co i tak nie zmienia faktu że chłop ma talent i tego nie da się ująć. Z tym, że dla mnie jego gra jest mało efektowna. Beckham, Zidane, Henry, Ronaldo, C.Ronaldo. To są kolesie, którzy czarują na boisku. Prawda jest taka, że gdyby messiemu nie podano tych hormonów, nigdy w piłke by nie grał. Jesli chodzi o styl gry- w ogóle mi nie odpowiada. Mnóstwo podań, okej są skuteczne i dzięki temu pakują mnóstwo bramek, ale piłka jak dla mnie to czasy z 10 lat wstecz. Liczył sie drybling, cwaniactwo na boisku, spryt. Messi gra bardzo podobnie do maradony- zapie**alać przed siebie aż do bramki. Na szybkość może zrobić każdego, mimo że ma tylko 170cm wzrostu. Nie jestem tez fanem barcelony, bo to "najlepszy klub na świecie". Ale chyba wrzucę niedługo filmik z Zidanem, to był prawdziwy inteligentny wirtuoz boiska. Piłkarz kompletny. Grał w czasach, gdy piłka to była piłka a nie pieniądze i dz**ki.