18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lionel Messi - 50 najpiękniejszych bramek

tds1974 • 2013-03-25, 23:00
Z pozdrowieniami dla polskich piłkarzy. Jak to powiedział Stefan Szczepłek: "myślałem że po Pele już nie pojawi się piłkarski geniusz. Aż zobaczyłem Leo Messiego". Film długi, ale wart każdej sekundy



Osobiście uwielbiam bramkę z nr 25. Jak będziecie oglądali drugi raz to zwróćcie uwagę ile bramek padło z podania Iniesty...

vass

2013-03-26, 15:23
Gdzie on pasuje do tego gościa i jego bramek ;-)

Archilus

2013-03-26, 16:18
Piłkarzem kompletnym jest C.Ronaldo i zaraz będą hejty, że uważam, że CR7 jest lepszy od Messiego... otóż mi chodzi o co innego. Zobaczcie jaką pracę włożył CR7, aby grać na tym poziomie. Szybkość, siła, bajeczna technika, kondycja, siła wyskoku, siła strzału, celność strzału, celność podań, celność z głowy. Ten człowiek jest istnym potworem :) Messi tak naprawdę ma lepszy tylko balans ciałem (swoją drogą genialny), precyzję strzałów, technikę uderzeń wew. częścią stopy.
Uważam, że jako indywidualność Christiano jest lepszy od Lionela. Lionel trafił w lepszą dla siebie drużynę, gdzie styl gry całej drużyny pasuje idealnie do jego stylu. Natomiast nie ma żadnych wątpliwości, że i Ronaldo i Messi są najlepszymi w tej chwili piłkarzami na świecie (ale i tak nie dorównują Ronaldinho za najlepszych lat) :P

PS. Obrońcy w lidze hiszpańskiej w tych gorszych klubach to poziom porównywalny do San Marino. Zostawiają mnóstwo miejsca, a i boją się ostrzej zagrać, bo boją się karnego (szczególnie zauważyłem to przeciwko Barcelonie) :)

Lemon19

2013-03-26, 17:02
@heylbj
Widzisz messiego takiego w jaki sposób go media przedstawiają. Siedzę w tym temacie trochę i to co robi poza grą messi a CR to kolosalna różnica. Wystarczy poczytać biografię CR. A skoro uważasz, że messi jest taki skromny i zawsze gra fair to masz tu coś co zmieni Twój pogląd.
Bo Maicon to sam sobie zęby wybił...

/watch?v=y9a9YKR1nJE

B-B

2013-03-26, 19:20
Archilus napisał/a:

Piłkarzem kompletnym jest C.Ronaldo i zaraz będą hejty, że uważam, że CR7 jest lepszy od Messiego... otóż mi chodzi o co innego. Zobaczcie jaką pracę włożył CR7, aby grać na tym poziomie. Szybkość, siła, bajeczna technika, kondycja, siła wyskoku, siła strzału, celność strzału, celność podań, celność z głowy. Ten człowiek jest istnym potworem :) Messi tak naprawdę ma lepszy tylko balans ciałem (swoją drogą genialny), precyzję strzałów, technikę uderzeń wew. częścią stopy.
Uważam, że jako indywidualność Christiano jest lepszy od Lionela. Lionel trafił w lepszą dla siebie drużynę, gdzie styl gry całej drużyny pasuje idealnie do jego stylu. Natomiast nie ma żadnych wątpliwości, że i Ronaldo i Messi są najlepszymi w tej chwili piłkarzami na świecie (ale i tak nie dorównują Ronaldinho za najlepszych lat) :P

PS. Obrońcy w lidze hiszpańskiej w tych gorszych klubach to poziom porównywalny do San Marino. Zostawiają mnóstwo miejsca, a i boją się ostrzej zagrać, bo boją się karnego (szczególnie zauważyłem to przeciwko Barcelonie) :)



C.R. wcale nie jest taki dobry tak samo jak i Messi.
Do prawdziwych wirtuozów futbolu im bardzo daleko.
CR7 wypracował sobie umiejętności, Ronaldo czy Ronaldinho się z tym urodzili i to ich różni. Z resztą teraz to banda aktorów i laleczek które z futbolem mają niewiele wspólnego.

EdmundKemper

2013-03-26, 23:33
Ciekawe na jakim poziomie graliby CR7 albo Neymar jakby ich nafaszerowali hormonami. Przecież wyprzedzaliby Messiego o 3 klasy. Tak samo byłoby jakby Messi nie przyjmował hormonów. Promowana jest gra fair play na całym świecie, a o jakim fair play można mówić przy Messim? Kilkanaście lat temu zabawili się w "spełniamy dziecięce marzenia" i połowa świata spuszcza się nad tym jaki to Messi jest wspaniały.

Joki_Jokes

2013-03-26, 23:56
Dla tych którzy lubią gadać o "nafaszerowaniu hormonami" polecam poczytać trochę na ten temat czy to w przypadku Messiego lub też innych których dotknęła Karłowatość Przysadkowa. Pierdo***ie a nawet nie macie pojęcia o czym...
:homer:

generalissimus

2013-03-27, 00:06
raczu2012 napisał/a:

To. ze w dzisiejszych czasach pilka nozna na wysokich szczeblach jest jedynie biznesem, a nie tak jak kiedys sportem, za ktory zostawialo sie na boisku swoje zdrowie i gralo do samego konca, moge zrozumiec . To, ze kibice chodzac na mecze/kupujac koszulki/ogladajac mecze/ daja zarabiac w wiekszosci tepakom, ktorych jedyne zajecie to udawanie, ze dobrze graja i chca wygrywac, tez zrozumiem . To, ze POTWIERDZONE niedawno ustawianie meczy ma miejsce, ale kibice dalej kochaja swoje kluby, tez moge zrozumiec . Lecz tego, ze setki tysiecy ludzi jara sie jednym pilkarzykiem, ktorych on ma calkowicie gdzies, bo widzi sumy pieniedzy, ktore oni mu nabijaja, nie jestem juz w stanie zrozumiec



Pomyśl jeszcze trochę to zrozumiesz, dobrze Ci idzie :)
A tak serio, to kto z zarabiających w ch*j kasy ( celebryta/ gwiazda) nie ma w dupie swoich chlebodawców, fanów? Wszędzie jest to samo. Zawiodłem się na RHCP jak w Chorzowie wyszli, zagrali, zeszli, a w Moskwie odpie**alali niezłą manianę..

Z resztą, na YT jest porównanie CR7 i Messiego. jak Krysia- Laluś (chyba) połamał nos kibicowi, to podszedł, dał swoją koszulkę (nową) i pozwolił strzelić sobie fotę. a messi?? napie**ala w ludzi jak dzik w sosnę..

ku...........yk

2013-03-27, 00:27
Ronaldo mocniej strzela
Ronaldo szybciej biega
Ronaldo wyzej skacze
Ronaldo jest sielniejszy
Ronaldo jest bardziej wytrzymaly
Ronaldo jest przystojniejszy

ale...

to jest pilka nozna

nie konkurencja typu sila strzalu
szybkosc biegu
nie skakanie
wyciskanie, przepychanie sie
maraton
wybor mistera

dlatego smialo mozna napisac...Messi jest lepszym pilkarzem, wiecej laduje bramek, ma wiecej asyst itp itd... :D

B-B

2013-03-27, 01:09
k***a mać na ch*j te porównania C.R. vs Messi ?!
Przecież to tylko aktorzy i lalki !

Obecna piłka nożna to teatr niskich lotów !

Pele był tylko jeden (Brazylia)
Maradona był tylko jeden (Argentyna)
Ronaldo był tylko jeden (Brazylia)
Batistuta był tylko jeden (Argentyna)
Del Piero był tylko jeden (Włochy)
Davids był tylko jeden (Holandia)
Itd.

Nigdy bym do tego zestawienia GWIAZD futbolu nie dopisał C.Ronaldo czy Messiego bo zwyczajnie na to nie zasługują!

Futbol skończył się kilka lat temu i należy się z tym pogodzić !
Teraz to jak pisałem wyżej zwykły teatrzyk udawaczy i nic więcej.

oumn

2013-03-27, 01:21
I mess i crka graja sliczna pilke :)


Uriz

2013-03-27, 05:53
B-B napisał/a:

A mnie osobiście on denerwuje, i to nie dla tego że nie lubię Barcelony a właśnie z takich powodów o jakich pisał @Davis93
Jak dla mnie ten człowiek ma w swoim sposobie bycia coś wk***iającego.
Niemniej jednak należy powiedzieć jasno że jest wybitnym piłkarzem.
Aczkolwiek do Ronaldo brakuje mu bardzo bardzo dużo.



którego Ronaldo? Bo chyba nie mówisz o krystynie, jako o lepszej zawodniczce od messiego ;D

B-B

2013-03-27, 10:07
Uriz napisał/a:



którego Ronaldo? Bo chyba nie mówisz o krystynie, jako o lepszej zawodniczce od messiego ;D



Ronaldo zawsze był tylko jeden.
Luís Nazário de Lima

Archilus

2013-03-27, 14:31
B-B napisał/a:


CR7 wypracował sobie umiejętności, Ronaldo czy Ronaldinho się z tym urodzili i to ich różni.



A kogo obchodzi to, czy ktoś się z tym urodził, czy ktoś włożył multum pracy? Idąc Twoim tokiem rozumowania to mnie C.Ronaldo zasługuje jeszcze na większy szacunek ze względu na pracę jaką wykonał. Liczy się efekt końcowy i tak jak mówiłem: C.Ronaldo to maszyna :)

PS. Maradona był ćpunem i strzelał bramki rękoma, Pele został przyćmiony na MŚ przez Eusebio, który też jest legendą. ;D Dopisz Zidane'a. Aha...masz ode mnie piwo za Del Piero :)

kubakubanczyk napisał/a:

dlatego smialo mozna napisac...Messi jest lepszym pilkarzem, wiecej laduje bramek, ma wiecej asyst itp itd... :D



Nie, ma lepszy zespół. Poza tym to inna pozycja. Indywidualnie lepszym piłkarzem jest Ronaldo bo ma większe umiejętności piłkarskie. Lepszą drużynę i wygodny dla siebie styl ma Messi (czyli wszystko na Messiego i jazda). Jestem tylko ciekaw jakby się sprawdził Messi w Serie A, albo w Premier League

MefiuSajlent

2013-03-27, 15:15
Tak, ciekawe jakim cwaniakiem by był Messi jakby grał w Premier League, gdzie by prawdopodobnie nie miał jakiś pachołków za obrońców i tacy goście np. ze Stoke City by go chyba zabili tam na boisku przy pierwszej interwencji.