18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewica

Tazz • 2014-02-12, 00:06
Lewa, prawa, lewa, prawa,
maszeruj człowieku nie czekając na brawa!


maderfakermen

2014-02-12, 00:13
to nie jest człowiek i o to jest największy ból dupy:


Tazz

2014-02-12, 00:20
Jeżeli o mnie chodzi to nie jestem zagorzałym fanem ani prawicy ani lewicy. Każda z tych stron ma swoje poglądy, ale żadne nie przemawiają do mnie w 100% :roll:

krzysklin

2014-02-12, 00:22
@baran lewacki powyzej:

To nie jest jeszcze uksztaltowany czlowiek, ale to juz jest zycie.

he...........01

2014-02-12, 00:25
Jak nasram i mucha siądzie, to też będzie życie. Jebnij się w dekiel.

maderfakermen

2014-02-12, 00:30
@krzysklin, ty lewaku. gdyby 16letnie zdziry mogły korzystać z tabletek wczesnoporonnych to nie byłoby takich patologii, że matki zabijają swoje narodzone dzieci wyrzucając na śmietnik, w krzaki i do hermetycznych niebieskich beczek.

km...........21

2014-02-12, 00:33
#UP lepiej skrobać

Tazz

2014-02-12, 00:33
Oboje się wyzywacie od lewaków :idzwch*j:

NieWiemZeWiem

2014-02-12, 00:54
Maderfakermen napisał/a:

to nie jest człowiek i o to jest największy ból dupy:

Obrazek




ból dupy mają osoby ktore po prostu myślą...ty tez masz ból dupy że ktoś nie mysli jak ty.
W góle tekst z bólem dupy jest hipokrytyczny...
Gdy to "coś" wyjebiesz co pokazujesz na obrazku, nie narodzi się człwoeik czyli uniemożliwiłeś się komuś narodzić. Może ciebie wyjebie za okno? nie chcę abyś żył bo jesteś dla mnie zjebem.

To co napisałem to tak ooo... moje poglądy osobiste dopuszczają aborcję do 1,5 miesiąca od zapłodnienia, zagrożenie życia matki, duże zmiany genetyczne

Najlepsze jest to, że jak wam powiem, że jesteśmy częścią jakieś gwiazdy która wybuchła 100mln lat świetlnych od ziemi to mnie wyśmiejecie.... a jak powstały pierwiastki z których jesteśmy stworzeni? ludzie przestali myśleć logicznie POD RÓŻNYM KĄTEM bo można myśleć logicznie ale z jednej perspektywy ale lepiej pod wieloma...

Zdjęcia pokazują własnie to co powinno nazywać się magią w coś co jakby ci ktoś opowiedział za nim byś miał biologię w szkole odpowiedziałbyś "pff ta jasne, to są czar a czary nie istnieją". Z dwóch komórek powstaje złożona istota w które zachodzi miliony reakcji a ty nawet o tym nie wiesz. Ludzie przestali doceniać różne rzeczy przez rozwój cywilizacyjny i przez lewaków dla których człowiek to jest ktoś po prostu ktoś, mało ważna rzecz, która powinna robić wszystko dla państwa i innym ale nie dla siebie bo jak dla siebie to trzeba wyrzucić.

Nad naszymi głowami odbywają się takie rzeczy, że jakbym wam je opowiedział bez znanych słów jak gwiazda,grawitacja itp. to byście pomyśleli że jestem jakimś zjebem albo pisze jakąś książkę dla gównozjebów(lewaczków ;) )


No ale ch*j ja chce swoje dożyć i wolę nie wyobrażać sobie jaki ten świat będzie poj***ny. Nie będzie pojęcia rodzina, ludzie,mięso itp. będzie wychodziło z próbówek, nie będzie miłości tylko oddawanie spermy do pojemniczka. Nie bedzie mamy i taty, nie będzie więzi braci,sióstr,rodziny,ziomków. Ludzie za kilkaset lat będą idealnymi lewaczkami

maderfakermen

2014-02-12, 01:06
NieWiemZeWiem napisał/a:



...jakbym wam je opowiedział bez znanych słów jak gwiazda,grawitacja itp. to byście pomyśleli że jestem jakimś zjebem



jeszcze woda, ziemia, halucynacja, hemoglobina, mistyfikacja, dwutlenek węgla, taki mamy klimat...

cwejter

2014-02-12, 01:15
jakby trzeba było to bym wyj***ł i to i to. tyle.

HariDee

2014-02-12, 01:16
Kuurwa idealne podsumowanie ich poj***nego rozumowania.

Zarentha

2014-02-12, 01:20
To po lewej to nie człowiek, to po prawej to nie kobieta.

croyna

2014-02-12, 01:26
Maderfakermen napisał/a:

to nie jest człowiek i o to jest największy ból dupy:



do Ciebie i reszty, która uważa, że w pierwszych miesiącach to tylko "zlepek komórek". Teraz zniszczę Wam dzieciństwo i pogląd na świat - my wszyscy jesteśmy zlepkami komórek! A od jakiej ilości komórek już jest się niby człowiekiem? Miliona? Miliardów? 100 miliardów? Nie ma takiej granicy. Dlatego człowiekiem się jest, najbezpieczniej można przyjąć, od pierwszego podziału - gdy komórki są dwie.

Poza tym co to za bezsensowna dyskusja - każdy organizm, który ma ludzkie DNA jest człowiekiem. Bo czym, bocianem, żabą? Człowiekiem, tylko stadia rozwoju są różne.

BulletRide

2014-02-12, 01:27
ten swiat mnie wk***ia... mam na mysli temat+komentarze