18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewica

Tazz • 2014-02-12, 00:06
Lewa, prawa, lewa, prawa,
maszeruj człowieku nie czekając na brawa!


Bociek

2014-02-12, 01:39
krzysklin napisał/a:

@baran lewacki powyzej:

To nie jest jeszcze uksztaltowany czlowiek, ale to juz jest zycie.


To nie myj łap mydłem antybakteryjnym itp itd.

bimbastah

2014-02-12, 01:45
croyna napisał/a:



do Ciebie i reszty, która uważa, że w pierwszych miesiącach to tylko "zlepek komórek". Teraz zniszczę Wam dzieciństwo i pogląd na świat - my wszyscy jesteśmy zlepkami komórek! A od jakiej ilości komórek już jest się niby człowiekiem? Miliona? Miliardów? 100 miliardów? Nie ma takiej granicy. Dlatego człowiekiem się jest, najbezpieczniej można przyjąć, od pierwszego podziału - gdy komórki są dwie.



Moim zdaniem człowiek zaczyna być człowiekiem kiedy ma świadomość swojego istnienia i świadomość swego otoczenia,a ciężko żeby kilka komórek albo nawet płód taką świadomość posiadał,dziecko/noworodek już owszem.

phantasmagoria

2014-02-12, 02:11
To nie jest człowiek, To nie jest kobieta...

witmac

2014-02-12, 02:14
Znowu k***a to prawicowe pie**olenie. To jest sadistic a nie mworgpl. Boli Cię zabijanie płodów? Idź na kwejka, boli Cię ten babochłop? No cóż, nie jesteś sam. Btw jeśli ten babochłop to grodzka to należy do partii liberalnej a nie skrajnie lewicowej.

Na dosranie: Czym się rózni martwy płód od kiełbasy? Kiełbasa mnie nie podnieca.

!Timon

2014-02-12, 02:15
@bimbastah

No właśnie nie. Noworodek nie ma takiej świadomości. Czyli co? Można zawekować?

Tazz

2014-02-12, 03:30
witmac napisał/a:

Znowu k***a to prawicowe pie**olenie. To jest sadistic a nie mworgpl. Boli Cię zabijanie płodów? Idź na kwejka, boli Cię ten babochłop? No cóż, nie jesteś sam. Btw jeśli ten babochłop to grodzka to należy do partii liberalnej a nie skrajnie lewicowej.

Na dosranie: Czym się rózni martwy płód od kiełbasy? Kiełbasa mnie nie podnieca.


Tylko użytkownicy kwejka o lewaku wiedzą tyle, że jest to zamiennik cwe*a w gimnazjum.
Ogólnie wk***ia mnie zachowanie ludzi, które polega na zasadzie mniejszego zła i podporządkowaniu się koniecznie pod coś, po co mówić, że jest się za lewicą czy prawicą skoro się nie zgadza w 100% z ich poglądami? powinno się iść równo murem i mówić, że się nie jest ani za tym ani za tym i naginać ich ch*jowe pomysły. A co do sporu czy można skrobać czy nie to k***a nie mam zielonego pojęcia dlaczego każdy chce o tym decydować za innych? Jeżeli kobieta w ciąży chce usunąć to powinna mieć taką możliwość (ofc z jakimiś normami). Może i użyje zwrotu którego używają te pie**olnięte feministki, ale ludzie mam wrażenie, że chcą z kobiet w ciąży zrobić inkubatory! Znam masę młodych dziewczyn, które urodziły i żyją za granicą bo w polsce by nie miały jak żyć normalnie, a więc nie dość, że przyrost naturalny nadal leży to jeszcze ta młoda dziewczyna która mogła studiować i potem pracować w polsce też sp***ala wiec same minusy, gdzie tu sens, gdzie tu logika

GhostRider32

2014-02-12, 09:56
Śmierć człowieka orzeka się po śmierci mózgu, więc moim zdaniem o człowieku można mówić, kiedy jest już ukształtowany mózg.

mare30ks

2014-02-12, 10:15
Tazz napisał/a:

Oboje się wyzywacie od lewaków :idzwch*j:



to taka moda ostatnio, uniwersalna obelga, dobra na wszystko :)

Ceembe

2014-02-12, 10:41
Do pewnego momentu to nie jest człowiek i tyle.

!Timon

2014-02-12, 10:43
@Ceembe

Co to jest "pewien moment"?

Daii

2014-02-12, 11:28
@up Ile ludzi tyle opinii kiedy się tak na prawdę zaczyna. A ja wyrobiłam sobie takie zdanie w oparciu o poglądy kilku filozofów z różnych epok, którzy rozważali coś takiego jak "wartość życia". Mianowicie - każde stworzenie ma pewną, określoną wartość życia. Moim zdaniem, wartość życia jakiejś ludzkiej komórki, czy też płodu, nie jest wyższa, niż wartość życia np. zwierząt, które normalnie zabijamy. Tak więc resztę można sobie dopowiedzieć. Jestem ateistką i za aborcją w określonych przypadkach.

Ku...........is

2014-02-12, 11:35
Ach lewaki.
Ale jak wam żona/dziewczyna poroni, gdy będziecie chcieli mieć dziecko to będzie Boże dlaczego???Łojeju za co itd.

maderfakermen

2014-02-12, 12:00
Kutaraksis napisał/a:

Ach lewaki.
Ale jak wam żona/dziewczyna poroni, gdy będziecie chcieli mieć dziecko to będzie Boże dlaczego???Łojeju za co itd.



stwierdzam, że jesteś głupszy od umazanego gnojem gumofilca...

Max Ibuprom

2014-02-12, 12:30
Nie decydować za innych peirdoleni faszyści, tyle....

mleki

2014-02-12, 14:08
Max Ibuprom napisał/a:

Nie decydować za innych peirdoleni faszyści, tyle....


To dlaczego k***a która dała dupy albo była za głupią pindą żeby kondoma założyć ma decydować o życiu jej nienarodzonego dziecka, nie chcesz mieć dziecka? To się k***a zabezpieczaj, nie r*chaj albo r*chaj tylko w dni nie płodne. To nie my chcemy decydować za kobiety bo to one same decydują o tym z kim, kiedy, gdzie i jak uprawiają sex.