18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Legalizacja marihuany

Gossow • 2012-11-25, 10:44
Dość proste pytanie, ale zdania podzielone.


Moim zdaniem ci, którzy są na tyle inteligentni żeby palić - to sobie palą i się tym nie chwalą. Oczywiście całkowita legalizacja mogłaby mieć niepodziewany skutek, ale znając życie to bydło nie zna umiaru i mielibyśmy wnioski o legalizację koki (bo przecież żyjemy w wolnym kraju)...

Roszp

2012-11-25, 11:00
Gossow napisał/a:

Moim zdaniem ci, którzy są na tyle inteligentni żeby palić (...)


No bo ci, którzy nie palą, są idiotami?
Zanim sformułujesz jakieś zdanie, przemyśl je proszę 2 razy...
:homer:

vipek18

2012-11-25, 11:03
koledze chodziło tutaj o to że ludzie palący i się tym nie chwalący są bardziej inteligentni niż ci którzy palą i wokół się z tym afiszują...

Roszp

2012-11-25, 11:05
Ja to rozumiem, ale sens logiczny tego zdania jest inny.

ZWlERZAK

2012-11-25, 11:26
to ja napiszę, że najwięcej gadają Ci który najmniej wiedzą. ostatnio takie zdanie dostało najwięcej browarków :roll:

konto1981

2012-11-25, 11:36
yyyyy a czy marihuana jest z konopi?? :P

farenc

2012-11-25, 11:36
wylaczylem po zdaniu: "mysle, ze ma duze zastosowanie medyczne". Ja pie**ole...

Echis

2012-11-25, 11:42
Chwalą się szczony z gimnazjum i krejzole z LO, bo przecież k***a łamią prawo i w ogóle są zajebiści.
Każdy normalny palacz, ma swoją gildię, z która jara i z nią gada na takie tematy, bo gadając o tym z ludźmi, którzy marihuane znają z telewizji, robi się przypał. Jeżeli zmieni się rząd i postanowi on zalegalizować zielsko, to zanim to zrobi, niech k***a puszczą filmy na tvp i polsacie o marihuanie, ale te obiektywne, a nie propagandowe. Społeczeństwo trzeba uświadamiać, bo szarzy ludzie się wk***ią i będzie zadyma.

Pisza

2012-11-25, 11:42
No tak. Znów to samo. Cała banda bezmózgich debilów twierdzi, że marihuana jest 20 razy zdrowsza od aspiryny. Że absolutnie nie szkodzi, wręcz pomaga! Na wszystko! Na problemy, na srake i na białaczke. Jaranie dzień w dzień to niszczenie mózgu. Amen!

Pener

2012-11-25, 11:45

konto1981

2012-11-25, 11:45
a tak na serio- nie chcesz nie pal, legalizacja nie zmusi Cię do tego a dlaczego ja za posiadanie 1 malego grama marihuany mam iść siedzieć? nie diluje, nie robię krzywdy innym,proste:) pozdro dla kumatych

farenc

2012-11-25, 11:51
konto1981, Takie wlasnie powinny byc argumenty za legalizacja, a nie pie**olenie przecpanych kretynow o cudownym lekarstwie na wszystko.

Ge...........lo

2012-11-25, 11:51
Kontrowersje są ogromne, zdania podzielone a opinie rozbieżne.
Argumentów wiele za i przeciw, choć spożycie od tego niezależne.
Walka z nałogami trudna lecz mniej kosztowna niż prewencja policyjna.
Akcyza, podatek znaczy się, mogła by pokryć część kosztów leczenia.
Ale czy warto? A może zakazać alkoholu?? Papierosków??

Alkohol - tak, bo piję aby zmienić swoją percepcję świadomości, choć zgon to kicha. No i kac kupa :kloc:
Mariha - chyba też tak, bo palą żeby też zmienić swoje nastawienie i rozumowanie, kaca brak :mrgreen:
Papierosy NIE - No bo cóż one dają?? Są bezcelowe.
ps. mam ty na myśli dawkowanie sporadyczne (np. raz na tydzień)

Czesiek181

2012-11-25, 12:21
Oczywiście,ze wole żeby ludzie palili marichuane niż brudasy jedli koty.

typhoon_2008

2012-11-25, 12:29
tylko temat marihuany i już ogólne pobudzenie w komentarzach :D "jestem przeciwny" dlaczego "bo nie pale" tak to jest w tym pieprzonym kraju że wypowiadają się najwięcej Ci którzy nie mają o tym pojęcia - marihuana to narkotyk i h*j. kropka. to lepsza legalizacja marihuany niż pedalskich związków. i jeszcze jedno, nie jest to potrzebne społeczeństwu? a co jest? nowe telewizory za 250 tysięcy w hotelu poselskim? generalnie wyznaję zasadę jaką duża część moich znajomych - wolę zapalić niż się upić.