18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz po kolędzie.

jarken • 2013-12-31, 01:18
Postanowiłem opowiedzieć pewną historię, może ze względu że zbliża się kolęda czyli najazd sk***ysyństwa na nasze domy, może dlatego, że 90% sadoli wbija dzidę w kler. Opowiastka krótka, nie z mojego życia, ale z życia dobrego kolegi. Akcja - dzielnica Niska (taka mała wiocha obok Stalowej Woli).
Kolega mieszka wraz z kilkoma domownikami, również i babcią, która jest miłą kobietą ale jak to starsi ludzie - często mają nasrane na punkcie kościoła.
Wychodząc rano do pracy, wiedząc, że za dnia kiedy będzie harować, przyjdzie sęp, zobaczył, że w przedpokoju leży przyszykowane 100zł. Schował je celem oddania w późniejszym terminie aby uchronić swoich bliskich od grabieży. Na furce zaś powiesił kartkę informującą grzecznie, że księdza sobie rodzina nie życzy.
W godzinach wieczornych, kiedy przyszedł z pracy dowiedział się, że sk***ysyn przyniósł kartkę zdjętą z furtki a babka widząc, że pieniądze zniknęły, wyciągnęła kolejną stówę.
Koniec?
Nie.
W następną niedzielę ogłoszono na koniec mszy, że nie uzbierano wystarczającej ilości pieniędzy dlatego kolęda będzie powtórzona.
No k***a...
:idzwch*j:

BongMan

2013-12-31, 01:22
Chciałbym zobaczyć kiedyś jak ktoś przy władzy, kto ma jaja, robi porządek z tymi bezczelnymi i pazernymi szujami.

me...........wa

2013-12-31, 01:26
Koleżanka mnie pyta czy przyjmuję księdza. Powiedziałam, że nie, a ona -a ty co też ateistka? Ja mówię, że nie, pieniędzy nie mam

!Timon

2013-12-31, 01:52
jarken napisał/a:

może dlatego, że 90% sadoli wbija dzidę w kler.



Znaczy, że bolcuje swojego proboszcza? :shock:

makronom

2013-12-31, 02:07
up
Podrośli, odwiesili komeżki i role się odwróciły :lol:

ulifont

2013-12-31, 05:40
hahahah ida pobolcować w sutanna

R41NM4N

2013-12-31, 10:25
ehhh nuda
ch*j to kogo komu i ile hajsu stare baby fundują :d

decode21

2013-12-31, 10:27
Ja pie**ole, babci kraść pieniądze - przyjmując twój tok rozumowania jesteś gorszy niż ksiądz. Chyba jej pieniądze może sobie z nimi robić co chce. Jak byście więcej czasu spędzali z dziadkami to nie mielibyście problemów typu "nasrane na punkcie kościoła". U tych ateistów to babcie traktuje się tak: Dawaj emeryturę, do kąta i dupy mi nie zawracaj bo zajęty jestem, nie mam czasu. To co się dziwić że chodzą do kościoła i szukają jakiejś wspólnoty.
Ja mam inną historie. Był taki jeden co wszystkim opowiadał że na tace nie daje, do kościoła nie chodzi, po kolędzie księdza nie przyjmuje, że ateista. Po kilku latach zmarła mu żona. Facet biegiem do księdza, że trzeba pochować, sakramenty odprawić, miejsce na cmentarzu znaleźć. Od razu rzuca księdzu kopertę pełną kasy. Ksiądz oddaje mu kopertę i mówi: Czego ty ode mnie chcesz, przecież do kościoła nie chodzisz, w Boga nie wierzysz, nic cie nie obchodzi to dlaczego chcesz pochówku jak katolik? W końcu została pochowana po katolicku, a potulny facet teraz co niedziela do kościoła biega hahhaa.

pasiasty1990

2013-12-31, 10:42
decode21 ja pierdziele, jesteś biedatrollem albo debilem, jeśli uważasz, że tylko wiara powoduje, że ludzie opiekują się starszymi i generalnie postępują dobrze...

makabrax

2013-12-31, 10:50
@decode21
umiesz ty czytać?
Cytat:

przyszykowane 100zł. Schował je celem oddania w późniejszym terminie aby uchronić swoich bliskich od grabieży



to że ktoś jest debilem to jego wina, są cmentarze komunalne więc co za problem, można również na zwykłym cmentarzu wykupić działkę i urządzić pogrzeb świecki, bez mszy i księdza, nie mówiąc o tym że wychodzi znacznie taniej niż "co łaska"

co do samej opowieści to też już się spotkałem z takimi głosami że ksiądz ogłaszał że będzie zbierał ponownie bo mu na nowe auto nie starczyło...

decode21

2013-12-31, 10:54
pasiasty1990 napisał/a:

decode21 ja pierdziele, jesteś biedatrollem albo debilem, jeśli uważasz, że tylko wiara powoduje, że ludzie opiekują się starszymi i generalnie postępują dobrze...



Polecam pewną maść!
Tak to wygląda, wierzący powinien dbać o rodzinę. Niewierzący przeważnie dbają o karierę i o to by mu nikt dupy nie zawracał. Jeżeli nie dba o rodzinę to kiepski z niego wierzący. Potem na starość siedzą sami w święta! To nie reguła ale setki takich rodzin widziałem.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-12-31, 11:09
Oj tam pierniczycie. U mnie ksiądz kiedyś nawet nie wziął koperty ze stołu i wyszedł, po czym ojciec go ganiał, żeby mu ją wcisnąć. A ten co do nas przychodzi jest w porządku, normalnie można pogadać nie jak z fanatykiem, a jak z normalnym człowiekiem.
Wszystko zależy od charakteru, głównie te starsze pokolenie kleru jest takie łapczywe.

Brazber

2013-12-31, 11:12
To może i ja przytoczę historie mojej siostry:
KOLENDA 2013
Jako iż moi dziadkowie są schorowani musiałem wraz z siostrą przyjąć księdza razem z nimi a jako, że nie przepadam za ich widokiem nie bardzo miałem na to ochotę.
Dom dziadków jest oddalony od głównej drogi, dlatego siostra postanowiła wyjść po niego aby trafił do dziadków. Miała tylko przyprowadzić go i od razu jechać ze mną do miasta. Przywitała się z nim, wprowadziła go do domu po czym pożegnała się z dziadkami i powiedziała że musi już iść. Po odejściu kilku metrów usłyszała głos dziadka:
- [Dziadek] Zosiu, Zosiu zostań!
- [Zosia] Muszę już iść! Do widzenia!
- [Ksiądz] Zosiu, może byś została i pomodliłabyś się z dziadkami ?!?
Siostra na to spokojnym głosem odpowiedziała:
- Nie, dziękuje. Jestem pastaferianistką!
Ja siedząc w samochodzie i widząc tą sytuację myślałem że zejdę ze śmiechu bo mina ksiądza była bezcenna jakby ducha zobaczył. Zastanawiałem się tylko kiedy wyjmie z kieszeni zestaw pierwszej pomocy przy wypędzaniu demonów :D
Dla Księdza YAFUD

decode21

2013-12-31, 11:17
@makabrax


Ja pie**ole ale różnica zaj***ł i już. Jakim prawem ktoś przywłaszcza sobie czyjeś pieniądze (chociaż na chwile). Chciał sobie potrzymać banknot 100zł?