18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ksiądz po kolędzie.

jarken • 2013-12-31, 01:18
Postanowiłem opowiedzieć pewną historię, może ze względu że zbliża się kolęda czyli najazd sk***ysyństwa na nasze domy, może dlatego, że 90% sadoli wbija dzidę w kler. Opowiastka krótka, nie z mojego życia, ale z życia dobrego kolegi. Akcja - dzielnica Niska (taka mała wiocha obok Stalowej Woli).
Kolega mieszka wraz z kilkoma domownikami, również i babcią, która jest miłą kobietą ale jak to starsi ludzie - często mają nasrane na punkcie kościoła.
Wychodząc rano do pracy, wiedząc, że za dnia kiedy będzie harować, przyjdzie sęp, zobaczył, że w przedpokoju leży przyszykowane 100zł. Schował je celem oddania w późniejszym terminie aby uchronić swoich bliskich od grabieży. Na furce zaś powiesił kartkę informującą grzecznie, że księdza sobie rodzina nie życzy.
W godzinach wieczornych, kiedy przyszedł z pracy dowiedział się, że sk***ysyn przyniósł kartkę zdjętą z furtki a babka widząc, że pieniądze zniknęły, wyciągnęła kolejną stówę.
Koniec?
Nie.
W następną niedzielę ogłoszono na koniec mszy, że nie uzbierano wystarczającej ilości pieniędzy dlatego kolęda będzie powtórzona.
No k***a...
:idzwch*j:

brunek38

2014-01-02, 15:30
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem : twój kolega , zapalony ateista mieszkający z rodzicami postanowił "uratować" swoją babcię , która chciała przeznaczyć na coś swoje pieniadze przed "złodziejstwem" księdza proboszcza?
A w niedzielę poszedł sobie do kościoła, posłuchał ogłoszeń parafialnych i usłyszał tam o kolejnej zbiórce pieniędzy?

Ehhh...

MateuszMmz

2014-01-02, 15:33
Jak kogoś ksiądz chodzący po kolędzie wkurza, to może zrobić akcję jak z tymi harcerzami - Zawiadomić policję, że ktoś nielegalnie zbiórkę pieniędzy urządza :P

parzyh

2014-01-02, 15:35
u mnie ksiądz powiedział, że kolendy nie robi bo ludzie gadali, że tylko siano zdziera :)

ander455

2014-01-02, 15:41
DuckDodgers napisał/a:


Jak dorośniesz i będziesz miał nastoletnie dziecko które wpadnie w jakąś sektę czy wg ciebie złe towarzystwo i będzie to robić dobrowolnie to zobaczymy czy będziesz tak samo śpiewał.



Co? co co??? Co ma jedno do drugiego kolego? Co? Niby czemu ma zmienic te zdanie?
Drugie primo: Według mnie zaden bank nie powienien mieć kontroli nad sobą. Jak jakiś chce to ok. ale jak nie chce, to czemu ma mieć? Bo masz ból dupy ze ktoś zarabia wiecej? jak chcesz to dajesz kase do takiego banku, jak nie, to nie i już.
Po trzecie primo: Koleś z artykułu ma problem ze jego babcia daje swoja zapracowaną emeryturę komuś, ale nie ma obiekcji na podpie***lanie komuś stówki. PATOLA


wojujący dres-gimboateusz :karate: (dres jako mentalność: "pożyczka do oddania w nieokreślonym czasie :samoboj: )

PiotrekMMA

2014-01-02, 15:41
Zazwyczaj księża to k***y co bez skrupułów wyzyskują od starych babć ostatnie grosze z renty/emerytury. Ale kiedyś jak jeden przyszedł do mojego kolegi ( biedniejszy ziomek) to księżulek nawet nie wziął chyba 10 zł co mu dawała mama mojego kolegi i powiedział, żeby to na jedzienie przeznacyzli :) Więc zzdarzaja sie tacy i tacy :amused:

wormarder

2014-01-02, 15:42
kto wam karze hajs dawać na kolędzie, mówisz ze nie masz i nie dajesz :P

ale jak mieszkasz na takim k***a wyp*zdowie to się nie dziw że ksiądz który rządzi pewnie od 100 lat parafią powtarza kolędy :idzwch*j:

PS: załóżcie sobie jakieś forum dla wojujących ateistów albo coś :amused:

McNight

2014-01-02, 15:53
To Ci powiem, że w mojej sąsiedniej parafii jest taki ch*jograjec co 2x w roku chodzi. A zaledwie kilka dni temu u mojej babci (niepalącej) podczas wizyty wyjarał 3 szlugi przy stole i cała chata później waliła :ukrzyzowany:

Loki_1993

2014-01-02, 16:08
Ta najeżdzacie idioci na kościół a potem wielce zdziwieni że ciapate nas zalewają.

benzedrine

2014-01-02, 16:09
decode21 napisał/a:

Ja pie**ole, babci kraść pieniądze - przyjmując twój tok rozumowania jesteś gorszy niż ksiądz. Chyba jej pieniądze może sobie z nimi robić co chce. Jak byście więcej czasu spędzali z dziadkami to nie mielibyście problemów typu "nasrane na punkcie kościoła". U tych ateistów to babcie traktuje się tak: Dawaj emeryturę, do kąta i dupy mi nie zawracaj bo zajęty jestem, nie mam czasu. To co się dziwić że chodzą do kościoła i szukają jakiejś wspólnoty.
Ja mam inną historie. Był taki jeden co wszystkim opowiadał że na tace nie daje, do kościoła nie chodzi, po kolędzie księdza nie przyjmuje, że ateista. Po kilku latach zmarła mu żona. Facet biegiem do księdza, że trzeba pochować, sakramenty odprawić, miejsce na cmentarzu znaleźć. Od razu rzuca księdzu kopertę pełną kasy. Ksiądz oddaje mu kopertę i mówi: Czego ty ode mnie chcesz, przecież do kościoła nie chodzisz, w Boga nie wierzysz, nic cie nie obchodzi to dlaczego chcesz pochówku jak katolik? W końcu została pochowana po katolicku, a potulny facet teraz co niedziela do kościoła biega hahhaa.



co ma piernik do wiatraka? mąż był ateistą, żona może wierząca więc z jakiej dupy odmawia pochowania JEJ ciała?
tak, tak, to że ktoś jest ateistą warunkuje jak traktuje swoją rodzinę. mądrości sadistica :lodowka:

PiotrekMMA

2014-01-02, 16:27
Loki_1993 napisał/a:

Ta najeżdzacie idioci na kościół a potem wielce zdziwieni że ciapate nas zalewają.


Ja pie**ole IĆ STONT. Czy trzeba być katolikiem, żeby nie lubić ciapatych? :idzwch*j:

15243

2014-01-02, 16:40
PiotrekMMA napisał/a:


Ja pie**ole IĆ STONT. Czy trzeba być katolikiem, żeby nie lubić ciapatych? :idzwch*j:




Kolejny gimbus co zostawił mózg w worku na kapcie w gimnazjalnej szatni. Chodzi mu o to, że kościół tak mocno zakorzenił się w naszej kulturze, że takie ciapackie mordy nie dadzą rady sterroryzować państwa i wprowadzić dominacji swojej religii :roll:

DuckDodgers

2014-01-02, 16:43
15243 napisał/a:


Kolejny gimbus co zostawił mózg w worku na kapcie w gimnazjalnej szatni. Chodzi mu o to, że kościół tak mocno zakorzenił się w naszej kulturze, że takie ciapackie mordy nie dadzą rady sterroryzować państwa i wprowadzić dominacji swojej religii :roll:



Tak tak, właśnie obserwujemy jak katolicka religia ratuje Europe przed zalewem islamu.. :facepalm:

Stuleja_W_Panierce

2014-01-02, 16:48
Nikt nikomu nie każe księdza przyjmować a już na pewno pieniędzy dawać (sam z portfela nie weźmie).

MordaRyj

2014-01-02, 17:07
Ja pie**ole, babci kraść pieniądze - przyjmując twój tok rozumowania jesteś gorszy niż ksiądz. Chyba jej pieniądze może sobie z nimi robić co chce. Jak byście więcej czasu spędzali z dziadkami to nie mielibyście problemów typu "nasrane na punkcie kościoła". U tych ateistów to babcie traktuje się tak: Dawaj emeryturę, do kąta i dupy mi nie zawracaj bo zajęty jestem, nie mam czasu. To co się dziwić że chodzą do kościoła i szukają jakiejś wspólnoty.
Ja mam inną historie. Był taki jeden co wszystkim opowiadał że na tace nie daje, do kościoła nie chodzi, po kolędzie księdza nie przyjmuje, że ateista. Po kilku latach zmarła mu żona. Facet biegiem do księdza, że trzeba pochować, sakramenty odprawić, miejsce na cmentarzu znaleźć. Od razu rzuca księdzu kopertę pełną kasy. Ksiądz oddaje mu kopertę i mówi: Czego ty ode mnie chcesz, przecież do kościoła nie chodzisz, w Boga nie wierzysz, nic cie nie obchodzi to dlaczego chcesz pochówku jak katolik? W końcu została pochowana po katolicku, a potulny facet teraz co niedziela do kościoła biega hahhaa.


Wez sie jebnij chłopie w łeb Plebani sie naogladales czy czego? ktory ksiadz kasy nie wezmie? widac ze wlasnie ty jestes WIelkim katolikiem ksiadz jest jak dupa od srania ma chowac i ch*j nie wazne czy chłop wierzył czy nie i czy jego zona
to nie on bedzie wybieral tylko wam naj***li tak w tym kosciele ze jak ktos nie chodzi do kosciola to nie mozna go chowac k***aaa a jak sie modli w domu? i jest dobrym czlowiekiem lepszym od 90% katolikow jebac cie...

literatka44

2014-01-02, 17:48
niby wielcy ateiści, a w tematach kościoła lepiej od katolików zorientowani hehe