18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz-księgowy w Parafii Dziesięcu Tysięcy Męczenników.

ZnanyJakoZaganiacz • 2011-12-05, 16:32
Dość przykre zachowanie księdza rozliczającego wiernych z danych na tacę ofiar. Zamiast liczyć tak co niedzielę ten każdy grosik na tacy, jak i każdego wiernego przychodzącego do kościoła, mógłby udzielać się w pracach społecznych lub samemu zarobić, na przykład na budowie. Ale cóż, więcej zyska jak będzie wręcz wymuszał na parafianach danie na tacę na remont jego mieszkania, przedstawiając ile to dali inni, a przede wszystkim dlatego że: Bo przecież o wartości ofiary, decyduje wiara i miłość do Pana Boga


SKR

2011-12-06, 14:28
księża na księżyc
pewnie połowę z tego przejął na snikersy dla ministrantów

Silton

2011-12-06, 14:41
W Boga wieżę ale nie w kościół.

Simply

2011-12-06, 15:27
Wypie**olić ich wszystkich powinni do roboty...

Ja jebie, jak ja nie nawidzę tych chciwców i parszywców, rączki się trzęsą już jak k***a widzą "Datki na kościół".

Ducze90

2011-12-06, 15:48
pie**olone pasibrzuchy zaj***ni chłopcy w sukienkach powinni to k***a zblokować jak mawiał cygan opodatkować poucinać jaja tym którzy przyłożyli rękę do pedofilstwa i tyle!

wezspierdalaj taki lek

2011-12-06, 16:55
szukam dobrego ksiegowego albo fakturzysty!!! prosze ksiecia o kontakt '..'

Leouch

2011-12-06, 17:21
ja pie**ole... w koncu utrzymanie kosciola, jedzenie i inne niezbedne wydatki same sie nie zaplaca... pie**olicie glupoty

odrobinke przegina... ale nie znacie sytuacji w tym kosciele wiec siedzcie cicho

Hario

2011-12-06, 17:23
Mówicie że dobrze że wszystko przejście cacy... Ale przecież każdy z każdym w tym kościele się nie zna i raczej nigdy się nie dowiedzą ile tak NAPRAWDE księżulek zebrał. Mógł nawet zebrać 10000zł i powiedzieć że dali tam te 5000zł na wielce remont jego mieszkania a 5 patoli ma dla siebie cytując klasyka "dz**ki, koks, tajski boks"

ZnanyJakoZaganiacz

2011-12-06, 17:53
qwerty312 napisał/a:

"Bo przecież o wartości ofiary, decyduje wiara i miłość do Pana Boga" autor chyba w tvnie robi z kontekstu wyłapuje i w złym świetle przedstawia, obejrzyj i posłuchaj jeszcze raz może przypomni Ci się tzw. "wdowi grosz". No ale ksiądz okrutnik jeden wręcz wymusza pieniądze mówiąc "proszę", "o ile możecie" skandal !!



Proszę mi nie zarzucać tego że wyrywam zdania z kontekstu. Jestem wierzącym człowiekiem a tvn'u nienawidzę za styl życia który promują (pedalstwo, między innymi) ale potrafię wyczuć kiedy ktoś wykorzystując moje poczucie wstydu wobec społeczności w której żyję (podkreślając ilu dało w "kopertach" a ilu w ogóle nie dało na tace) lub próbując humorystycznie zachęcić do dawania na tacę (motyw z Mikołajem który chodzi ponoć wszędzie), próbuje wymusić na mnie cokolwiek. Także próba wywarcia na człowieku który dał małą ofiarę (kwoty poniżej 1 złotówki) uczucia że zachowuje się dziecinnie jest żałosna. Ksiądz to jest osoba wykształcona i inteligentna, dobrze wie co robi oraz jakie ma prawdziwe zamiary.

lllll

2011-12-06, 17:55
pie**olony darmozjad.

szachu44

2011-12-06, 18:10
Pierniczę zostaje księdzem.

▲ ▲

2011-12-06, 18:46
JamalBG napisał/a:

Ksiądz to jest osoba wykształcona i inteligentna, dobrze wie co robi oraz jakie ma prawdziwe zamiary.




ZnanyJakoZaganiacz

2011-12-06, 18:49
varn napisał/a:

Obrazek



Za to Ty, kolego, wyrywasz zdanie z kontekstu :) Proszę jeszcze raz przeczytać mój post i zauważyć że jest on odpowiedzią na post qwerty312, który próbuje wybielić postać księdza, a ja, staram mu się uświadomić, że robi to w celach czysto finansowych.

BP82

2011-12-06, 20:22
dlatego nie chodzę do koscioła i nie wpuszczam kolędy!!!!!gożej niż sekta!! k***a chrzest płacisz ślub płacisz k***a pogrzeb płacisz co to k***a ma znaczyć? oni nic nie mają wspólnego z Bogiem!!

ZnanyJakoZaganiacz

2011-12-06, 20:42
BP82 napisał/a:

dlatego nie chodzę do koscioła i nie wpuszczam kolędy!!!!!gożej niż sekta!! k***a chrzest płacisz ślub płacisz k***a pogrzeb płacisz co to k***a ma znaczyć? oni nic nie mają wspólnego z Bogiem!!



Chrztu, nie potrzebujesz, ślub w urzędzie stanu cywilnego (ale też koło 200 stów musisz wybulić), a pogrzeb na komunalnym.

Takeda

2011-12-06, 20:44
Widać że dawno w kościele Was nie było :D Publiczne rozliczanie się (albo i nie) z finansów od paru ładnych latek jest na porządku dziennym.