18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótko i na temat "chamie jebany"

Novik • 2011-06-07, 09:56
chamski kierowca blokuję drogę mądremu....
to że ma motor i nie stoi w korkach jak te "ch*je" to nie znaczy że jemu też trzeba poprzeszkadzać.

LuKaS__

2011-06-07, 12:45
Dzięki jestem z lublina. Kurde musisz mieć sporo znajomych w lublinie, a nawet znasz wszystkich kierowcow z lublina ...

bi...........ic

2011-06-07, 13:14
on nie jest z lublina, ale zna wszystkich z lublina i wszystkich kierowców z lublina tez .... ; )

KillQ8

2011-06-07, 13:16
Oprócz buraków z Lublina jeździ też cała masa debili z Sosnowca..
Panu w samochodzie pogratulować inteligencji i chamstwa.

kibellkos

2011-06-07, 13:28
Trzeba bylo mu strzelic gazem z luza to by sie zesral tam w tym oplu :)

hajtower

2011-06-07, 13:30
a ja bym mu lusterko uj***ł :)

m4fiu

2011-06-07, 13:30
Macie jego rejestracje - wiecie co znim zrobic

sebastian611

2011-06-07, 13:33
Jeden ch*j skąd są, w całej Polsce znajdzie się Ktoś kto jest chamem i psem ogrodnika

.3lite

2011-06-07, 13:47
Znaleźli się k***a obrońcy na forum widzę, jak dla mnie część motocyklistów jest tak wk***iających, że ch*j by to strzelił - jakiś czas temu zdarzyła mi się ciekawa sytuacja gdzie panicz na motorze wyprzedzał wszystkich z prawej a pech chciał, że przejeżdżające auto (od razu przede mną ) chciało skręcić w prawo - można domyślić się jak to się skończyło, i potem jeszcze taki ku*as ma czelność mówienia, że to moja wina? Będzie mi ch*j jeszcze mówił, że mam w lusterko patrzeć JAK SKRĘCAM W PRAWO? Na rower cioto a nie motor.

Może nie jeżdżę długo ale 30k wyjeżdżonych jest - także dopiero początek i już wiem jak mnie niektórzy na motorze tak wk***iają, ale na pewno nie wszyscy - są ludzie fajni.

Jeszcze co do akcji na filmiku (która się ma nijak do moich powyższych wypocin) to przecież już kwestia kierowcy (i jego woli), jakoś większego problemu by aferę robić nie widzę.

a_kazik

2011-06-07, 13:47
Ja pie**olę, nie chodzi o to czy ktoś ma obowiązek przepuścić kolesia jadącego na motorze czy też nie!
Tutaj ewidentnie było widać, że kierowca auta nie chce go przepuścić i robił to bardzo chamsko. Zresztą to wynika z kultury osobistej... k***a jego mać! ;D

kacperp

2011-06-07, 13:54
zapraszam tego kierowce samochodu do francji. Za takie zachowanie by my rozwalili lusterko powybijali szyby lub spalili auto. Tak to juz te garbate araby maja

Yasiu99

2011-06-07, 14:00
Jak to co że LU? Jak widze że jedzie ktoś z LU to z góry na wszelki wypadek strzela k***ica bo (z całym szacunkiem dla lubelaków którzy jeżdżą normalnie) w większości to chamstwo i buractwo na drodze.

Black Snake

2011-06-07, 14:12
Prawka nie mam, ale jeżdżę jako pasażer dość często i wiecie co? Na Śląsku nigdy jeszcze nie widziałem takiego chamstwa, ale jak tylko wyjeżdżaliśmy poza teraz Śląska to od razu blokowanie, chamstwo i utrudnianie -.- Oczywiście nie wszędzie, ale widać różnicę pomiędzy Śląskiem, a innymi województwami ;/

RazRazorI

2011-06-07, 14:13
Kierowca samochodu ma pełne prawo poruszać się całą szerokością pasa... ten ani razu nie przejechał przez linie oddzielającą pasy ruchu. wiec mógł mu ten motocyklista co najwyżej naskoczyć...po za tym, motocyklista ma prawo wyprzedzać stojące samochody tylko i wyłącznie z lewej strony, jego chciał ominąć z prawej więc niech się buja...
PS. Sam jeżdżę na motorze więc nie piszcie, że patrze na sprawę z perspektywy kierowcy.

Wodzu1988

2011-06-07, 14:24
@up kolejny znawca a pewnie nawet na motocyklu nie siedział (motor to ty możesz mieć w dupie)

KillQ8

2011-06-07, 14:32
@up

Kolejny, który nie posiada umiejętności czytania ze zrozumieniem...