18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbysław

2021-03-15, 21:29
zaraz sie odezwie ten co ma pierdylion piw, 3. 2 .1

od cip będzie wyzywał

Tulkas

2021-03-15, 21:30
a co gdyby tam stała pańska matka?

Matka siedzi z tyłu.... tak powiedział

hellbwoi

2021-03-15, 21:37
Tulkas napisał/a:

a co gdyby tam stała pańska matka?

Matka siedzi z tyłu.... tak powiedział



A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?

Janusz_k

2021-03-15, 22:31
"Niefart..."
Jaki niefart?
To tylko głupota połączona z brakiem umiejętności, depnął po gazie i mu tył zarzuciło bo stracił przyczepność. Połowa młodych w BMW popełnia ten sam błąd.

voodoo_16

2021-03-15, 23:02
a taki ladny byl..

Zenonn

2021-03-15, 23:06
A nie pomysleliscie że cierpa stojąca jak p*zda na prawym pasie na awaryjnych przyczyniła się do tego dzwona ? Chłop szedł pewnie prawym, bo lewy okupują ćwoki z kółka różańcowego, chciał ominąć złotowe i poszedł bokiem, którego nie opanował.

Gwoli ścisłości zanim się jakieś p*zdoliny rozpisza cierpa stoi na zakazie.

Zalaczam zdjecie z tego miejsca, z widocznym znakiem


aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-15, 23:10
Zenonn napisał/a:

A nie pomysleliscie...



A nie pomyślałeś, że miasto, to nie tor??
Wina ferdka bez żadnego ale....

hellbwoi

2021-03-15, 23:18
Zenonn napisał/a:

A nie pomysleliscie że cierpa stojąca jak p*zda na prawym pasie na awaryjnych przyczyniła się do tego dzwona ? Chłop szedł pewnie prawym, bo lewy okupują ćwoki z kółka różańcowego, chciał ominąć złotowe i poszedł bokiem, którego nie opanował.
Gwoli ścisłości zanim się jakieś p*zdoliny rozpisza cierpa stoi na zakazie.
Zalaczam zdjecie z tego miejsca, z widocznym znakiem



zanim zaczniesz coś pie**olić...

nie ważne kto stał i gdzie stał, to jest miasto, a on jest świetna ilustracja do porzekadelka że na nic koni kupa...

na na 80% to chciał sie lub się scigał z tymi dwoma czerwonymi bolidami co przemknęły wcześniej, być może chciał ich wyr*chać z prawej gdzie trafił na złotówę a później to juz za późno na cokolwiek i ramach ratowania dokonał samozaorania

Juzwa

2021-03-15, 23:23
Przygłup ze Słowacji rozdupcył znak i lustro. Powinien za to zapłacić. Szkoda, że mu się to gówno nie zapaliło. Może jestem złośliwy, ale mieszkam niedaleko od tego miejsca i wk***iają mnie debile jeżdżący na pełnej k***ie i hałasujący w nocy swoimi pierdzącymi gównami. Mam nadzieję, że każdy z tych ch*jów jeżdżących przez Rondo Grzegórzeckie jak poj***ny, prędzej czy później zdechnie w swojej trupiarce na kołach.

hellbwoi napisał/a:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?



Ale tam JEST przedszkole, żłobek, szkoła, ośrodek zdrowia itp.

Zenonn

2021-03-15, 23:30
Juzwa napisał/a:

Przygłup ze Słowacji rozdupcył znak i latarnię. Powinien za to zapłacić. Szkoda, że mu się to gówno nie zapaliło. Może jestem złośliwy, ale mieszkam niedaleko od tego miejsca i wk***iają mnie debile jeżdżący na pełnej k***ie i hałasujący w nocy swoimi pierdzącymi gównami. Mam nadzieję, że każdy z tych ch*jów jeżdżących przez Rondo Grzegórzeckie jak poj***ny, prędzej czy później zdechnie w swojej trupiarce na kołach.



Taki ze Słowacji jak ty z Ugandy.

A do pucujacych się powyżej- nigdzie nie umniejszam winy woźnicy ferrari, wskazuje tylko na fakt że cierpa nie powinna tam stać. Aha, co do jego umiejetnosci- nie nabedziecie choćby promila tego co on potrafi, bo nie będziecie mieli do końca życia okazji nawet powąchać jak pachnie wnętrze takiego wozu, cebulaki.

hellbwoi

2021-03-15, 23:40
Zenonn napisał/a:

Taki ze Słowacji jak ty z Ugandy.
A do pucujacych się powyżej- nigdzie nie umniejszam winy woźnicy ferrari, wskazuje tylko na fakt że cierpa nie powinna tam stać. Aha, co do jego umiejetnosci- nie nabedziecie choćby promila tego co on potrafi, bo nie będziecie mieli do końca życia okazji nawet powąchać jak pachnie wnętrze takiego wozu, cebulaki.



to twój chłopak w tym pierdarri, że tak go bronisz?

djpyza

2021-03-15, 23:46
hahahha ciota i ch*j xd jak to klasyk mawiał nie opanował i ch*j xd

Zenonn

2021-03-15, 23:49
hellbwoi napisał/a:

to twój chłopak w tym pierdarri, że tak go bronisz?



Pytasz, bo szukasz komu by tu obciągnąć wieczorem ? Zły adres, probuj dalej