18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bungman

2021-03-16, 09:53
j***ć bogaczy!

Fx12

2021-03-16, 10:30
Oj tam, oj tam...
auto pewnie wypożyczalni, leasingu albo innego najmu. Zapłacą wszyscy za całkę przy okazji kolejnej składki OC za swoje Punto
Policja wystawi kolejny mandat, fabryka sprzeda kolejne auto, bank sprzeda kolejny kredyt, fiskus zainkasuje kolejne 200 tyś zł VAT`u, interes się kręci.
Tam nikomu niczego nie szkoda.

TRQPL

2021-03-16, 10:37
Zenonn napisał/a:

Taki ze Słowacji jak ty z Ugandy.
A do pucujacych się powyżej- nigdzie nie umniejszam winy woźnicy ferrari, wskazuje tylko na fakt że cierpa nie powinna tam stać. Aha, co do jego umiejetnosci- nie nabedziecie choćby promila tego co on potrafi, bo nie będziecie mieli do końca życia okazji nawet powąchać jak pachnie wnętrze takiego wozu, cebulaki.



Mentalnie to ty żyjesz chyba w latach 90 albo gdzieś w Polsce B.

Mamy rok 2021 zapraszam wszystkich na Tor Łódź można pojeździć róznymi autami, również szybszymi od tego Ferrari.
I to jest czas i miejsce na wykazanie się umiejętnościami.

A autocwe* z Ferrari nie miał żadnych umiejętności skoro spowodował kolizje i nie ma znaczenia czy coś stało na prawym pasie czy nie.

aa...........aa

2021-03-16, 10:40

TRQPL

2021-03-16, 10:43
burn1878 napisał/a:

k***a ale wysyp j***nych robaków w komentarzach. Zazdrość, zawiść i radość z czyjegoś nieszczęścia czy głupoty, tylko dlatego że jest lepszy od was, j***ne śmiecie. Żebyście zdechli żrąc gruz jak cyganie bo na nic lepszego nie zasługujecie



Musisz mieć niską samoocene skoro uważasz że ktoś zamożny jest lepszy od Ciebie.
Zdajesz sobie sprawę że są wartości wyższe niż pieniądze i konsumpcyjny styl życia.
Jeśli nie to przestań oglądać telewizję bo to Cię bardzo ogłupia, zacznij czytać książki i znajdź własne wartości w życiu.

Budrys2000

2021-03-16, 10:55
k***a ale ludzie mają problemy...
Mi chomik dzisiaj pod lodówkę sp***olił ;-)

xv89

2021-03-16, 10:57
Zenonn napisał/a:

A nie pomysleliscie że cierpa stojąca jak p*zda na prawym pasie na awaryjnych przyczyniła się do tego dzwona ? Chłop szedł pewnie prawym, bo lewy okupują ćwoki z kółka różańcowego, chciał ominąć złotowe i poszedł bokiem, którego nie opanował.
Gwoli ścisłości zanim się jakieś p*zdoliny rozpisza cierpa stoi na zakazie.
Zalaczam zdjecie z tego miejsca, z widocznym znakiem



Nie psuj zawistnym przegrywom narracji, bo widzisz, że używanie mają i jacyś tacy radośniejsi, że "bogol" się rozj***ł, huehue.

Zenonn

2021-03-16, 11:07
Juzwa napisał/a:

Ten rozbity złom JEST zarejestrowany na Słowacji buraku.....



Jesteś debilem.
Nie wiesz nawet dlaczego zamożni ludzie rejestrują drogie auto w Czechach czy na Słowacji. I się nie dowiesz, dlatego że jesteś zwykłym leszczem, który będzie do końca życia j***ł za najniższą krajową w Cebulexie.
Wiem, że cię boli iz ludzie jeżdżą autami 3x droższymi niż całe mieszkanie w którym wynajmujesz pokój 10m2. Ale twoje szczekanie nic nie zmieni. Jesteś zerem i na takich zerach właśnie ludzie dorabiają się pieniędzy. Ty jebiesz za miskę ryżu a szef jeździ Porsche i sra na ciebie.
I chętnie pozapie**alam dzisiaj w tamtych okolicach na najgłośniejszym trybie wydechu. A ty ścieraj pianę z mordy.

picolo

2021-03-16, 11:19
Haha już widzę jak oni prawym pasem jadą. 50 i ani grama więcej tylko podwozie było zle i nawierzchnia też była zła.

Aprilman

2021-03-16, 13:08
Wyzywanie innych od biedaków i cebulaków świadczy o wysokim statucie społecznym..... Jeżeli ktoś swoją samoocenę buduje na poniżaniu innych to nieważne ile zarabia i jakim samochodem jeździ jest po prostu kompletnym zerem. Jeżeli ma jakiś znajomych to tylko z kręgu podobnych patusów. Nikt normlany nie chce się zadawać z takimi ludźmi.

Bladziochreturn

2021-03-16, 13:43
Zenonn napisał/a:

A nie pomysleliscie że cierpa stojąca jak p*zda na prawym pasie na awaryjnych przyczyniła się do tego dzwona ? Chłop szedł pewnie prawym, bo lewy okupują ćwoki z kółka różańcowego, chciał ominąć złotowe i poszedł bokiem, którego nie opanował.
Gwoli ścisłości zanim się jakieś p*zdoliny rozpisza cierpa stoi na zakazie.
Zalaczam zdjecie z tego miejsca, z widocznym znakiem



Przecuez metr wczesniej jest przejscie dla pieszych to ten kolo w zoltym powinien byl zwolnic. A jakbys ty na to orzejscie wtedy wlazl, to tez byc go tak tlumaczyl?

Wiewór

2021-03-16, 17:29
Zenonn napisał/a:

A nie pomysleliscie że cierpa stojąca jak p*zda na prawym pasie na awaryjnych przyczyniła się do tego dzwona ? Chłop szedł pewnie prawym, bo lewy okupują ćwoki z kółka różańcowego, chciał ominąć złotowe i poszedł bokiem, którego nie opanował.
Gwoli ścisłości zanim się jakieś p*zdoliny rozpisza cierpa stoi na zakazie.
Zalaczam zdjecie z tego miejsca, z widocznym znakiem



Aha czyli to jest wina nie tego co zapie**ala jak podupcony tylko przeszkody na drodze?
Jakby tam leżało drzewo albo stała interweniująca policja to by była też ich wina?
No k***a logiczne. KD totalnie nie nakazuje jechać z zachowaniem ostrożności i przewidywaniem sytuacji na drodze.

Juzwa

2021-03-16, 17:57
Zenonn napisał/a:

Jesteś debilem.
Nie wiesz nawet dlaczego zamożni ludzie rejestrują drogie auto w Czechach czy na Słowacji. I się nie dowiesz, dlatego że jesteś zwykłym leszczem, który będzie do końca życia j***ł za najniższą krajową w Cebulexie.
Wiem, że cię boli iz ludzie jeżdżą autami 3x droższymi niż całe mieszkanie w którym wynajmujesz pokój 10m2. Ale twoje szczekanie nic nie zmieni. Jesteś zerem i na takich zerach właśnie ludzie dorabiają się pieniędzy. Ty jebiesz za miskę ryżu a szef jeździ Porsche i sra na ciebie.
I chętnie pozapie**alam dzisiaj w tamtych okolicach na najgłośniejszym trybie wydechu. A ty ścieraj pianę z mordy.



Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. JA nie pracuję, bo już nie muszę. Mam mieszkanie ponad 100m2 w Śródmieściu Krakowa, dom całoroczny z ogrodem i lasem za Wieliczką i garsonierę w Szczyrku. Takim autkiem nie jeżdżę, bo nie podobają mi się sportowe fury. Wolę dystyngowaną elegancję, o której TY nie masz pojęcia. Nie lubię ch*jów takich jak ty, którzy się wymądrzają i mają zerowe pojęcie z kim zaczynają dyskusję śmieciu. Możesz spokojnie dzisiaj wyrwać tłumik, przez najbliższy czas będę się rozkoszował ciszą i doskonałym powietrzem w mojej posiadłości.
PS mam głęboką nadzieję, że zawiniesz się na słupie trakcyjnym i obejrzysz swoje flaki rozmazane na desce rozdzielczej tego twojego strupieszałego Passacika.

banerr

2021-03-16, 18:02
Zenonn to debil i robak. Nie warto tracić czasu dla takiego niedorozwoja z podstawówki.

beny561

2021-03-16, 22:09
Wszystko i tak tandeta ja włożyłem nie swoją :) nową 911 przebieg może 15 km do myjki zapomniałem że sa el składane lusterka i klepnołem lekko z liścia w lusterko a tu sobie odpadło . Nawet słowa mi nikt nie powiedziął bo takie furki sa 100 % ubezpieczone .