18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

djpyza

2021-03-15, 23:54
Zenonn napisał/a:

Taki ze Słowacji jak ty z Ugandy.
A do pucujacych się powyżej- nigdzie nie umniejszam winy woźnicy ferrari, wskazuje tylko na fakt że cierpa nie powinna tam stać. Aha, co do jego umiejetnosci- nie nabedziecie choćby promila tego co on potrafi, bo nie będziecie mieli do końca życia okazji nawet powąchać jak pachnie wnętrze takiego wozu, cebulaki.



szkoda ze on ch*ja potrafi :D w tym jest cały problem xd

Cezar87

2021-03-16, 00:08
Wystarczylo tylko na tryb sport przekretelka nie przestawiac i samochod by za niego pomyslal.

Recydywista

2021-03-16, 00:19
Zenonn napisał/a:

Taki ze Słowacji jak ty z Ugandy.
A do pucujacych się powyżej- nigdzie nie umniejszam winy woźnicy ferrari, wskazuje tylko na fakt że cierpa nie powinna tam stać. Aha, co do jego umiejetnosci- nie nabedziecie choćby promila tego co on potrafi, bo nie będziecie mieli do końca życia okazji nawet powąchać jak pachnie wnętrze takiego wozu, cebulaki.



Ty też nie, Cebuś

burn1878

2021-03-16, 00:45
k***a ale wysyp j***nych robaków w komentarzach. Zazdrość, zawiść i radość z czyjegoś nieszczęścia czy głupoty, tylko dlatego że jest lepszy od was, j***ne śmiecie. Żebyście zdechli żrąc gruz jak cyganie bo na nic lepszego nie zasługujecie

Ci...........la

2021-03-16, 01:02
Ale głupi tytuł Kosztowna kolizja przecież na pewno ma autocasco także co najwyżej zwyżkę dostanie ubezpieczenia i tyle ale polskie drogi nie myślą jak dają tytuł

plastic

2021-03-16, 01:58
Zenonn napisał/a:

Taki ze Słowacji jak ty z Ugandy.
A do pucujacych się powyżej- nigdzie nie umniejszam winy woźnicy ferrari, wskazuje tylko na fakt że cierpa nie powinna tam stać. Aha, co do jego umiejetnosci- nie nabedziecie choćby promila tego co on potrafi, bo nie będziecie mieli do końca życia okazji nawet powąchać jak pachnie wnętrze takiego wozu, cebulaki.



o moj boże xD tak wyobrażam sobie tok myślenia ludzi, którzy przestają na chwilę wyjadać gówno z czyjejś dupy, aby ponabijać się z cebulaków co pracują za 2k albo nie pracują i piją żubra na ławce... po czym szybko wracają do wyjadania z czyjejś dupy.

Recydywista

2021-03-16, 02:35
burn1878 napisał/a:

k***a ale wysyp j***nych robaków w komentarzach. Zazdrość, zawiść i radość z czyjegoś nieszczęścia czy głupoty, tylko dlatego że jest lepszy od was, j***ne śmiecie. Żebyście zdechli żrąc gruz jak cyganie bo na nic lepszego nie zasługujecie



Ale w czym są lepsi? Że dostali kredyt który będą spłacać przez większość życia?

radek225

2021-03-16, 02:39
Do wszystkich pieniaczy, znawców i ekspertów powyżej - jakby nie zapie**alał tylko jechał powoli to by samochód był cały. Dziękuję, dobranoc.

burn1878

2021-03-16, 02:52
Recydywista napisał/a:

Ale w czym są lepsi? Że dostali kredyt który będą spłacać przez większość życia?



Właśnie w tym, że zdali sobie sprawę, że można mieć takie auto bez kredytu, w którym tacy jak ty upatrują jedyną możliwość posiadania takiego auta.

Ponadto, zakładając że ktokolwiek kupuje ferrari na kredyt, musi mieć do tego zdolność. Zaskoczę cie, ale banki nie przyznają milionowych kredytów na zakup auta jeśli dobrze nie zarabiasz, lub nie posiadasz prosperującej firmy. 10k miesięcznie w januszexie nie wystarczy, choć dla ciebie to astronomiczna kwota. Tak więc nawet ten mityczny ktoś, kto kupił ferrari na kredyt, jest lata świetlne nad tobą - i tak, jest lepszy. Możesz to wypierać do końca swego życia, ale to nie zmieni.

nic nie zmieni*

Noktowizor

2021-03-16, 03:32
nie taka kosztowna bo autko ubezpieczone

Ludobojstw0

2021-03-16, 05:15
Prawie jak to wyścigowy dla cebuli

Juzwa

2021-03-16, 07:24
Zenonn napisał/a:

Taki ze Słowacji jak ty z Ugandy.



Ten rozbity złom JEST zarejestrowany na Słowacji buraku. Mieszkam w pobliżu i byłem tam na miejscu jak policja spisywała gościa. SK na tablicy pod kołem z gwiazdkami to SŁOWACJA ciemniaku. To, czy ten jebus mieszka na Słowacji czy w Polsce, akurat mnie solidnie pie**oli. Niech sobie urządza tor wyścigowy tam, gdzie jest na to miejsce. Wypada tylko żałować, że sie nie wpie**olił pod tramwaj. Żelastwo nauczyłoby go rozumu lepiej niż ten uszkodzony znak. Nie stać go na wynajęcie toru wyścigowego? To co to za nędzarz. Wysrał się z kasy na Ferrari, albo spłaca kredyt i już nie stać go na nic innego, tylko na paliwo. Mam dla niego propozycję, chcesz mieć więcej kasy na wynajęcie toru? Załóż sobie gaz do tego autka biedaku, a nie jeździsz nocami po mieście jak pie**olnięty. Jak TY zenek nie masz umiejętności prowadzenia samochodu, to nie znaczy że inni też nie potrafią. Co do zapachu auta wewnątrz, to ty masz chyba inne doznania gdy polerujesz gałę właścicielom takich furek w zamian za pozwolenie wejścia do środka. Nie oblizuj sobie pały, bo taki śmieć jak ten co nie potrafi zachować się na drodze, na ciebie by nawet nasrać nie chciał. Ja zresztą też.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-03-16, 07:37
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A nie pomyślałeś, że miasto, to nie tor??
Wina ferdka bez żadnego ale....



Jak nie ma toru w mieście, to z miasta robi się tor. Czego nie rozumiesz.

Justynka99

2021-03-16, 08:20
To nawet niekoniecznie jego samochód. Jest w Polsce mnóstwo firm, w których za kilka stówek można tego typu samochody wypożyczyć na godzinę, czy kilka i spróbować jak się tym jeździ. A ktoś, kto popełnia tego rodzaju błędy za kierownicą to raczej ktoś kto właśnie takie auto wypożyczył, niż ktoś, kto jeździ takim na codzień.