18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dupaapud

2021-03-16, 23:22
znawcy pie**olą jak zwykle. Przed ferarką dwa porsze 911 śmignęły. Zatem wyścig i nieopanowanie rwd.

Zenonn

2021-03-17, 01:39
Juzwa napisał/a:

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. JA nie pracuję, bo już nie muszę. Mam mieszkanie ponad 100m2 w Śródmieściu Krakowa, dom całoroczny z ogrodem i lasem za Wieliczką i garsonierę w Szczyrku. Takim autkiem nie jeżdżę, bo nie podobają mi się sportowe fury. Wolę dystyngowaną elegancję, o której TY nie masz pojęcia. Nie lubię ch*jów takich jak ty, którzy się wymądrzają i mają zerowe pojęcie z kim zaczynają dyskusję śmieciu. Możesz spokojnie dzisiaj wyrwać tłumik, przez najbliższy czas będę się rozkoszował ciszą i doskonałym powietrzem w mojej posiadłości.
PS mam głęboką nadzieję, że zawiniesz się na słupie trakcyjnym i obejrzysz swoje flaki rozmazane na desce rozdzielczej tego twojego strupieszałego Passacika.



Weź już zamilcz i się nie kompromituj. Czym ty się będziesz rozkoszował w tej posiadłości ? Czystym powietrzem, pod Wieliczka ? Haha, dobry żart. Skoncz marzyć i wracaj do swojego smutnego, realnego świata bez perspektyw.





banerr napisał/a:

Zenonn to debil i robak. Nie warto tracić czasu dla takiego niedorozwoja z podstawówki.



Spermojadzie stul pysk, jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat.

Recydywista

2021-03-17, 02:38
Zenonn napisał/a:

Weź już zamilcz i się nie kompromituj. Czym ty się będziesz rozkoszował w tej posiadłości ? Czystym powietrzem, pod Wieliczka ? Haha, dobry żart. Skoncz marzyć i wracaj do swojego smutnego, realnego świata bez perspektyw.
Spermojadzie stul pysk, jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat.



a teraz zmien wiek na rzeczywisty i odejdz sie kompromitowac gdzies na chamsko albo kwejka. Tutaj nie potrzebujemy lalusiow z wybujala wyobraznia i swiatopogladem z klatki schodowej

banerr

2021-03-17, 13:18
Zenonn napisał/a:


Spermojadzie stul pysk, jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat.



Przeproś, do budy i więcej nie szczekaj.
Na niczym się nie znasz a zabierasz głos.
Nie jesteś tutaj potrzebny, oddal się.

Namex

2021-03-17, 14:25
Nie ma to jak kupic auto z 200+ KMH, by jezdzic nim po miescie gdzie limit prędkości to 50-70, jeździ pełno słabych aut i ciagle korki. No ale ważne, ze frajerarii i jest na co k***y z klubu wyrywać.

Juzwa

2021-03-17, 20:23
Zenonn napisał/a:

Czystym powietrzem, pod Wieliczka ?



Mimo IQ poniżej zera masz jednak rację POD Wieliczką jest kopalnia i rzeczywiście jest tam czyste powietrze. JA mam dom ZA Wieliczką. POD i ZA to spora różnica. To tak jak ty, gdy nadstawiasz kuper albo pędzlujesz gały, a myślisz że uprawiasz seks.

KaiKenzo

2021-03-18, 16:48
a może ktoś tu wstawić Rysia z Klanu jak w "Fanatyku" mówi :
-i bardzo dobrze :-)