18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konopia leczy nowotwory

srakakloaka • 2013-09-04, 10:24
Dla wielu za pewne nic nowego film nie wnosi, ale niektórym może otworzą się w końcu oczy. :maryska:



Źródło YT

Ps. W Internetach jest całe mnóstwo filmów na ten temat, wystarczy poszukać. Zdejmijcie klapki z oczu i wyciągnijcie gó*no z uszu, którym faszerują was rządy, media i korporacje!

Ps2. Polecam zainteresowanym oraz niedowiarkom dwa filmy (zwłaszcza ten drugi):


Grass - The History of Marijuana (Narrated By Woody Harrelson) -angielski średniozaawansowany

1/4 Rick Simpson - Ucieczka przed lekarstwem (napisy PL)
Po tagach nie znalazłem, a jak było, to było, to na ch*j drążyć temat...

kaiel

2013-09-04, 10:27
tylko nacieraj sie dobrze pod pachami

Siniak37

2013-09-04, 10:46
Do maryśki nic nie mam, wiem o działaniach dobroczynnych, ale to i tak nie zmienia faktu że palone w dużej mierze, powtarzam: DUŻEJ (pare razy dziennie), robi papke z mózgu (wiem, bo miałem paru kumpli, którzy powoli nie ogarniali świata)

Trimeresurus

2013-09-04, 10:50
Jakby nie spojrzeć to wszystkie jest ,,dla ludzi". Kwestia tego, że niektórym psychika nie daje rady i się zatracają.

A z innej beczki... to używki nie są do szczęścia potrzebne, no chyba, że ktoś jest na tyle cienki, że nie potrafi się dobrze bez tego bawić...

karkry123

2013-09-04, 10:58
Przecież taka terapia która miałaby polegać nawet na samym paleniu trawki jest dla pacjenta chyba mniej szkodliwa niż mieszanka z tablicy Mendelejewa... dlaczego chociaż nie spróbują?

TRQPL

2013-09-04, 11:04
ogólnie pacjentom z rakiem to powinni pozwolić palić jak chcą.

MJ może zwiększyć skłonności do paranoi i lęki wiec jeżeli ktoś ma raka to może delikatnie mówiąc bardziej się zdołować.

poza tym popieram powinno być chociaż nie oficjalne przyzwolenie żeby za nabitą fifkę nie ścigali

Messor

2013-09-04, 11:47
Jak kto woli, ja próbowałem ale jakoś tak się zawiodłem. Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego po tym jak każdy młodziak twardo staje za legalizacją tu ch*j, nic specjalnego. Według mnie lepiej jest przeznaczyć to 30-40zł na piwko z kumplami :P Inną sprawą jest że rządowe k***y prędzej zalegalizują śluby homoseksualne niż marihuane...

srakakloaka

2013-09-04, 12:10
Wstawiając ten temat nie chodziło mi o szerzenie palenia wśród gimbonautów i innych degeneratów -którzy i tak jeśli mają się zaćpać to zrobią to (polecam wywiad JKM o legalizacji). Raczej zależało mi na tym aby dotrzeć do jeszcze nie zatrutych umysłów ludzi, którym ta wiedza może coś przynieść i coś w ich życiu zmienić.
Wystarczy pomyśleć ile dobrego można uczynić dzięki tej cudownej roślinie, która to gości w kulturze człowieka tysiące lat przed Chrystusem. ( w dalszym ciągu nie mówię o paleniu!!!) Chodzi mi o przydatność tej rośliny w wielu gałęziach przemysłu: farmaceutycznym (leki,maści), spożywczym (oleje, nasiona na paszę), papierniczym, odzieżowym (ubrania, liny), a nawet w budownictwie (ocieplenia) i wielu wielu innych gałęziach gospodarki.

Nielegalne konopie = przepełnione więzienia lub/i spieprzone życie młodych ludzi, którzy popalają a nie szkodzą społeczeństwu tylko sobie + wydatki rządowe na walkę z narkotykami (policja, sądy, prokuratorzy, straż więzienna, wojna której i tak nie da się wygrać) + rosnąca przestępczość. itd itp.

Czy nie lepiej byłoby wydać te pieniądze, na szczytniejsze cele? takie jak odesłanie wszystkich kozojebców tam gdzie pieprz rośnie?? 8-)


Browaryt

2013-09-04, 12:11
Znowu k***a ta lecząca wszystko marycha

srakakloaka

2013-09-04, 12:38
Browaryt napisał/a:

Znowu k***a ta lecząca wszystko marycha



ch...........at

2013-09-04, 12:40
Narkotyki nadal złe, a ludzie nadal głupi.

Browaryt

2013-09-04, 12:56
No jest ból dupy bo ileż można każdy wie że marycha nie jest zła ale idioci co walą codziennie 100 kilo to brzydko i nieładnie.

srakakloaka

2013-09-04, 13:15
@up siedząc cicho na tyłku, nic nie robiąc, nic się w życiu/państwie nie zmieni, trzeba krzyczeć żeby wszyscy usłyszeli- trzeba zacząć działać

przepraszam za obrazek ale tak go lubię, że nie mogłem się powstrzymać ;-)

Varyz

2013-09-04, 15:19
Marysia upośledza w mózgu hipokamp (i nie tylko) ale Ci co mówią o jej niebiańskich właściwościach zawsze zapominają o tym wspomnieć i pewnie nawet nie wiedzą czym on jest. Jeśli się ją zalegalizuje to będzie to opodatkowane, a cena spadnie ale bez pie**olenia, że to jakieś anielskie ziele.... jasne - jest pomocne przy leczeniach depresji ale to tylko półśrodek.

@Srakakloaka - pisz coś na temat zamiast wrzucać do zrzygania jednego mema.

Nie wiesz jak zdobyć wyborców? Mów o marysi bo to główne zmartwienie narodu. Ech...

itemeczek

2013-09-04, 16:05
Otworzy oczy? Ja je zamykam, ilu patoli i marginali mogło potencjalnie paść na raka zamiast być rakiem społeczeństwa.