18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konopia leczy nowotwory

srakakloaka • 2013-09-04, 10:24
Dla wielu za pewne nic nowego film nie wnosi, ale niektórym może otworzą się w końcu oczy. :maryska:



Źródło YT

Ps. W Internetach jest całe mnóstwo filmów na ten temat, wystarczy poszukać. Zdejmijcie klapki z oczu i wyciągnijcie gó*no z uszu, którym faszerują was rządy, media i korporacje!

Ps2. Polecam zainteresowanym oraz niedowiarkom dwa filmy (zwłaszcza ten drugi):


Grass - The History of Marijuana (Narrated By Woody Harrelson) -angielski średniozaawansowany

1/4 Rick Simpson - Ucieczka przed lekarstwem (napisy PL)
Po tagach nie znalazłem, a jak było, to było, to na ch*j drążyć temat...

De...........ct

2013-09-04, 17:01
Ja pie**ole, k***a... Co za tępka logika jaraczy. To, że pomaga na raka, to znaczy, że powinniście jarać ją legalnie 24h na dobe?

sharqylbj

2013-09-04, 17:14
k***a, wprowadzić do obrotu, jebnąć podatek i niech sobie ludzie jarają.....

joystik1337

2013-09-04, 17:20
Konopia ma dobroczynne działanie, zgadzam się. Ale nie to ścierwo, które jest maczane w ch*jwieczym, tylko prawdziwa, czysta konopia. No i jaraniem dzień w dzień gimbaza nie odczuje tej dobroci, wręcz przeciwnie.

mouzer

2013-09-04, 17:21
Warto zauważyć, że "efekty leczące" w dużej mierze są wywoływane przez zawarte ziółku HTC. A tego jak dowiedli już brytole (badania bodajże z 2011) w rozprowadzanej w Europie trawie jest coraz mniej. "Producenci" stawiają tak silny nacisk na wzrost i tempo produkcji że faszerują małe krzaki różnymi nawozami a w efekcie tego musimy więcej kupić bo stężenie HTC jest mniejsze, a i wciągamy więcej metali ciężkich i innego gówna które już bardziej szkodzi niż pomaga.

Jak dla mnie rozwiązaniem dobrym jest "hodowla na użytek własny". Wiesz ile to rosło i czym było faszerowane. A jeżeli ktoś chce sobie życie zmarnować to zrobi to tak czy inaczej... nie trawą to wódką.

Ktoś już pisał, wszystko jest dla ludzi ;)

ostatni

2013-09-04, 17:50
mouzer napisał/a:

HTC.




:homer:



Wojtalson

2013-09-04, 18:01
O tym jak marihuana zwalcza raka najlepiej świadczy fakt, że Bob Marley zmarł na raka...

iOskar

2013-09-04, 18:04
Lepiej nie ogarniać świata niż umrzeć na raka. BTW wszystko w dużej ilości szkodzi.

brorze

2013-09-04, 18:43
Siniak37 napisał/a:

Do maryśki nic nie mam, wiem o działaniach dobroczynnych, ale to i tak nie zmienia faktu że palone w dużej mierze, powtarzam: DUŻEJ (pare razy dziennie), robi papke z mózgu (wiem, bo miałem paru kumpli, którzy powoli nie ogarniali świata)


Tak samo jak wypijesz trochę, to nic się nie stanie, a jak pie**olniesz litra na łeb to już może byc pozamiatane.

jakistyp napisał/a:

A na co zmarł Bob Marley


Może nie leczy raka, ale może koic skutki tej choroby. Tak czy inaczej, jeżeli miałbyś raka, to prędzej, czy później na niego umrzesz.

umcumcpolowka

2013-09-04, 19:47
Wojtalson, B Marley zmarł przez gangrenę która wdarła się w ranę na jego nodze ... Doucz się zanim coś najebiesz w internetach.


Ktoś pisał, że ziele robi papkę z mózgu. Robi, ale tylko to hodowane chemicznie (każda uliczna odmiana) Jeśli rząd zalegalizuje zielone to automatycznie dogląda jakości i procesu jej uprawiania. Nowe odmiany ziela nie szkodzą tak na banie. k***a mógłbym tu esej napisać na ten temat i tak zaraz kogoś będzie boleć dupa.

ostatni

2013-09-04, 19:57
umcumcpolowka napisał/a:

Wojtalson, B Marley zmarł przez gangrenę która wdarła się w ranę na jego nodze ... Doucz się zanim coś najebiesz w internetach.



Marley zmarł na raka. Wykryto u niego czerniaka na palcu u stopy, lekarze zaproponowali amputacje, ale się nie zgodził, bo nie mógłby grać w piłkę, co było jego ulubionym zajęciem, dlatego odmówił. Mimo palenia kilku gram dziennie przerzuty dotarły po kilku latach do mózgu i mimo dalszego palenia zmarł. Historia z pierwszej ręki opowiedziana przez jego najbliższą rodzinę i kolegów z zespołu:

http://www.filmweb.pl/film/Marley-2012-499044

Obejrzyj gimbie to może cię oświeci.

Cytat:

Ktoś pisał, że ziele robi papkę z mózgu. Robi, ale tylko to hodowane chemicznie (każda uliczna odmiana) Jeśli rząd zalegalizuje zielone to automatycznie dogląda jakości i procesu jej uprawiania. Nowe odmiany ziela nie szkodzą tak na banie. k***a mógłbym tu esej napisać na ten temat i tak zaraz kogoś będzie boleć dupa.



gówno wiesz, jakieś ploteczki z lewackich portali, już się widzą o marleyu popisałeś, konopia to takie samo gówno jak inne narkotyki, jakoś marleya z raka nie uleczyła, a ćpał przecież ten dobry naturalny stuff hodowany 30 lat temu

Samudaripen

2013-09-04, 20:39
Siniak37 napisał/a:

powtarzam: DUŻEJ (pare razy dziennie), robi papke z mózgu (wiem, bo miałem paru kumpli, którzy powoli nie ogarniali świata)


:lodowka: Dopiero jak pali PARE RAZY dziennie!? :shock: Chyba cię poj***ło wystarczy, że regularnie raz na dwa dni ktoś będzie jarał i już ma problem podobnie jakbyś co dwa dni walił do ryja ba nawet raz na trzy dni wystarczy, a może nawet rzadziej, żeby człowiek po jakimś czasie chodził jak obłąkany. Więc tu nie pie**ol, że MJ jest taka dobra, że dopiero jak się pare razy dziennie zjarasz to masz papke :rofl: Poza tym jakie działania dobroczynne ? :rofl: poza kojeniem bólu nic.. Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wierzysz w te bajki dla gimbusów, że MJ leczy raka, HIV'a, astmę i ból dupy do tego :rofl:

MlodyGrzywa

2013-09-04, 21:02
Siniak37 napisał/a:

Do maryśki nic nie mam, wiem o działaniach dobroczynnych, ale to i tak nie zmienia faktu że palone w dużej mierze, powtarzam: DUŻEJ (pare razy dziennie), robi papke z mózgu (wiem, bo miałem paru kumpli, którzy powoli nie ogarniali świata)




Jestem za! :mrgreen:

misiek779

2013-09-04, 21:23
Powiedzcie to takiemu dość znanemu panu który się nazywał Bob Marley....


I padł na raka choć palił całe życie;p

Harlem

2013-09-04, 21:34
Sylarr napisał/a:


W biblii, którą katolicki (nie mylić z prawicowym) pis powinien znać znajdziemy kilka ciekawych odniesień do wolnej woli czy to, że cała Ziemia i wszystko co na niej jest należy do człowieka. Poniżej ciekawy werset:

"I rzekł Bóg: Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem." (Rdz 1,29)



POKARMEM. Z tego wynika, że wpie**alasz szysze. Niezły pok*** z ciebie stary.

Ma...........l2

2013-09-04, 21:36
@Messor To ch*jowy temat dostałeś bo jest faza po tym że sobie niewyobrażasz.