18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunikat serwera

Sz...........an • 2013-07-09, 17:31
Ponoć my Polacy jesteśmy bardzo nietolerancyjni :)



Nie było na pewno bo moje własne.


P.S. Zaznaczam, że to niemiecki serwer :)

LxDead

2013-07-09, 17:41
Pewnie naoglądał się tego ich serialu "historycznego": "nazi matki, nazi ojcowie" :trollencjusz:

sz...........an

2013-07-09, 17:51
nie... wystarczy, żeby wszedł na WoT'a czy na bad company 2.... "siemka kto PL" :homer: rodzice dajo dzieciom na komunię komputry to się tak dzieje

Jogurcik

2013-07-09, 18:00
Jeśli zagracie w WoT, to tam w prawie każdym meczu zobaczycie: "Siema PL", więc rozumiem ich zdenerwowanie. :roll:

Roszp

2013-07-09, 18:03
Cytat:

Nie było na pewno bo moje własne.


Temat jest wałkowany dosyć regularnie.

Sz...........an

2013-07-09, 19:02
Roszp napisał/a:


Temat jest wałkowany dosyć regularnie.



Wiem, ale komunikaty nie zawsze są takie same ;)

kjb297

2013-07-09, 19:05
Mnie wywaliło z ruskiego serwera z powodu "choose server in your country" o_0

andrewerty

2013-07-09, 19:10
a mnie zawsze ciekawiło jak niemcy grają w call of duty jedynkę....

BongMan

2013-07-09, 19:21
szer.Lucjan napisał/a:

"siemka kto PL" :homer:


Cytat:

Jeśli zagracie w WoT, to tam w prawie każdym meczu zobaczycie: "Siema PL", więc rozumiem ich zdenerwowanie. :roll:


A ja nie rozumiem. Nie wolno się przyznawać do swojego kraju w tej grze? Jak grałem w Jedi Outcast II, Unreala, SoF'a, Quake'a, Halo i ch*j wie ile jeszcze tego było, to miałem nicka biało-czerwonymi literami napisanego i PL na końcu. Nigdy nikt się o to nie pluł.

Suka_Blyat

2013-07-09, 19:39
BongMan napisał/a:



A ja nie rozumiem. Nie wolno się przyznawać do swojego kraju w tej grze? Jak grałem w Jedi Outcast II, Unreala, SoF'a, Quake'a, Halo i ch*j wie ile jeszcze tego było, to miałem nicka biało-czerwonymi literami napisanego i PL na końcu. Nigdy nikt się o to nie pluł.



Kiedyś dzieciaki nie miały takiego dostępu do kompów jak dziś i przez neta grali w większości ludzie ogarnięci i kumaci. A dzisiaj w czasach, gdy każde dziecko ma dostęp do kompa, neta i torrentów/bogatszych rodziców wpie**ala się do jakiejkolwiek gry multiplayer i robi normalnym graczom z PL wstyd na całej linii. Zero zgrania, wspólpracy, pomocy za to są wyzwiska od noobów, ch*jów, kurew, teamkille (...). Więc nie ma się co dziwić, że niektóre serwery banują graczy z Polski

BongMan

2013-07-09, 20:02
Aa, no to co innego. Wtedy jak ja grałem to kultura była :)

Roszp

2013-07-09, 20:18
k***a.
Rzecz polega na dwóch sprawach:
Z jednych serwerów wypie**alają nas, bo nie potrafimy się zachować.
Z innych z powodu dużej odległości, która generuje opóżnienia.
I na ch*j drążyć temat?
Do sądu ich podajcie jak nie pasuje.
Rozejść się, raz, raz.

konar1c

2013-07-09, 22:48
@UP. Nie spinaj się tak bo ci się coś stanie. Chyba komentarze są po to aby wymieniać się opiniami a nie od razu kij w dupę i spięty chodzisz.

maderfakermen

2013-07-09, 23:08
piękne granie to było 2000-2003 po kablu koncentrycznym. ping do najbliższego serwera 5, wrocław 30, berlin 60 ... usa 160 i ch*j. kick czy ban to się dostawało wtedy za skill. haha

Socjocinus

2013-07-09, 23:48
Ludziki z PL w nicku zawsze robią wiochę, sypią bluzgami i generalnie wstyd przynoszą o jakimś drużynowym zgraniu nawet nie wspomnę.