18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunikat serwera

Sz...........an • 2013-07-09, 17:31
Ponoć my Polacy jesteśmy bardzo nietolerancyjni :)



Nie było na pewno bo moje własne.


P.S. Zaznaczam, że to niemiecki serwer :)

Sz...........an

2013-07-10, 00:26
Wołek napisał/a:



Kiedyś dzieciaki nie miały takiego dostępu do kompów jak dziś i przez neta grali w większości ludzie ogarnięci i kumaci. A dzisiaj w czasach, gdy każde dziecko ma dostęp do kompa, neta i torrentów/bogatszych rodziców wpie**ala się do jakiejkolwiek gry multiplayer i robi normalnym graczom z PL wstyd na całej linii. Zero zgrania, wspólpracy, pomocy za to są wyzwiska od noobów, ch*jów, kurew, teamkille (...). Więc nie ma się co dziwić, że niektóre serwery banują graczy z Polski



No i robią źle, bo po co ktoś ma dostać bana za to, że jest z PL a mimo to jest kulturalny itd.? Powinno się banować chamów, cheaterów, trolli i innych podk***iaczy, którzy psują ludziom zabawę i nie ważne z jakiego kraju pochodzą.

HNNNGHH

2013-07-10, 00:43
Pierwsza sprawa to dzieciaki jak już ktoś wyżej wspomniał , po drugie to po prostu są niemieckie k***y z bólem dupy , nigdy nie grają fair lub jak trzeba.Noobskie zagrania , stosowanie tzw. noobskich broni, resetowanie serwera w czasie przegrywania, banowanie , kicki gdy dostają po dupie.2 dni temu dostałem bana za przejmowanie flagi w Battlefield 2 , nie była to główna baza , po prostu zwykły punkt do przejęcia.Kick za przejmowanie bez ostrzeżenia , ban za tłumaczenie naziolowi który był adminem zasad gry. :roll:
Tak samo jest na Bad Company 2.Powinni wyj***ć te niemieckie serwery w ch*j i jeszcze dalej ,j***ne bogate tłuste świnie .

Piotreq999

2013-07-10, 03:48
Zaczyna mnie to wk***iać. Polak to jakiś śmieć? Do swojej ojczyzny będę się przyznawał do końca życia i nawet jakby mnie wyjebywali z każdego servera to i tak PL z nicku nie usunę.

PS: Ciekawe za co obcokrajowcy nas tak nie lubią.

PS2: Apropo dzieci, które piszą głupoty na czacie, zdarza się. Nie każde dziecko jest ogarnięte i przestrzega zasad poprawnej ortografii, w każdym kraju znajdzie się taki dzieciak, nawet jeżeli mieli przykre doświadczenie z polskim dzieckiem nie powinni każdego wywalać, myślę, że problem tkwi w tym, że nie umieją grać i sciska ich ból dupy.

job_twaju_mać

2013-07-10, 15:39
Nie dziwie się, grałem w tyle gierek i najwięcej syfu na serwerach zawsze robili Polacy - znawcy wszystkiego, mający na starcie high skill, a jak coś sp***oli to oczywiście nie ich wina.

Sick_Stick

2013-07-10, 15:50
A wygląda to tak, że szwaby bardzo często wyrzucają Polaków z ichnich serwerów. Ledwo mnie załąduje i od razu ban. No to ch*j, nie wchodze na ich serwery.

Chociaż z drugiej strony miło by było do nich postrzelać :D

____

2013-07-10, 15:50
nikt nie wspomniał że z ruskimi dominujemy w hackach (aimboty itd.) i wykorzystywaniu bugów.

oc...........an

2013-07-10, 15:54
Super, w ciągu 13 lat grania w multi najgorszą opinię mam o rodakach. I nawet nie chodzi o "kto PL" czy inne gimbusiarskie teksty, a o całkowity brak współpracy: napie**ala po polsku dwóch dzieciaków, przez co przeszkadza to w grze, na dodatek często ludzie się umawiają co do taktyki, a dzieciaki nie próbują nawet dołączać się, a kiedy nawet widzą coś ważnego to piszą po polsku, zamiast po angielsku... Sytuacji jest mnóstwo i na opinię zasłużyliśmy sobie. Na dodatek te nicki z końcówką PL... po co to komu?

adekniejadek89

2013-07-10, 15:57
taa a ruskie to co?

byle jaki serwer i wszedzie ta j***na cyrylica. Ani to po angielsku nie odpowie ani gry nie ułatwia

Marcinxxxxx

2013-07-10, 15:59
Jak kogos ukarac w bf3 to zapraszam :D KI3LU

SoapGG

2013-07-10, 16:03
Piotreq999 napisał/a:


PS: Ciekawe za co obcokrajowcy nas tak nie lubią.


Za to, że mnóstwo sfrustrowanych gimbusów i "pr0 gejmerów" robi chlew na serwerach wyzywając, teamkillując czy mając w dupie cel misji.
Takie rzeczy najlepiej widać w World of Tanks, War Thunder czy właśnie Battlefieldzie - ba, w WoT to słynne "siema PL" kończy się zwykle szybką ripostą "we have a siema, we lose". Na angielskim forum też często mówi się o "siemka invasion" :mrgreen: .

No...........ic

2013-07-10, 16:04
zależy jakie gry, są gry których gimby nie znajo, w takim supreme commanderze raz dostałem wiadomość (podczas wymiany krajów w jakich się mieszka) że typek ma szacunek dla polski ponieważ jest to wspaniały kraj.

oc...........an

2013-07-10, 16:11
@Nortic

Tak, ale ty mówisz o RTSie, który jest grą z wyższej półki - w nich trzeba autentycznie myśleć i byle kto w takie gry nie gra (wiem, bo sam gram w RTSy :amused: ).

Również się raz w Company of Heroes 1 spotkałem z kolesiem o nicku "polak1" - ja się jego pytam czy jest z Polski, a on na to, że z Francji, ale jego dziadek był polakiem i nickiem uczcił swoje korzenie ;)

sz...........an

2013-07-10, 16:26
jest jedna gra w której nie ma dzieciarni.... War Thunder ;) a i tak sądzę, że to tylko do czasu