18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunikat serwera

Sz...........an • 2013-07-09, 17:31
Ponoć my Polacy jesteśmy bardzo nietolerancyjni :)



Nie było na pewno bo moje własne.


P.S. Zaznaczam, że to niemiecki serwer :)

platini1

2013-07-10, 18:29
Mnie nigdy nie wywalili z serwera za bycie Polakiem w BF 3, a gram tylko na niemieckich serwerach, bo na naszych własnych, albo jest totalny rozpie**ol i zero taktyki, albo płaczki, albo to i to naraz. Biegam dumnie z polską nazwą i dobrze się z tym czuję, gram w BF'a 3 od kilkunastu miesięcy i tylko dwa razy napisałem coś na czacie głównym, bo jakiś nasz rodak usilnie próbował ze mną porozmawiać. Oczywiście raz jakiś Niemiec z nickiem pokroju "Pr0Killer" czy czegoś w tym rodzaju nazwał mnie cheaterem, tylko dlatego, że zabiłem go zachodząc od boku, myślę, że to problem ogólnoświatowy, nie tylko Polski. U nas dzieci się zleciały do tych gier, głównie dzięki Rock'owi, Rojo i tak dalej, polecam obejrzeć jakiś ich materiał, gdzie za każdym z nich biega po pięciu medyków i rzuca non stop apteczki pisząc na czacie "czesc rojo czesc rok".

Sick_Stick

2013-07-10, 18:38
DUST DEVIL napisał/a:

Na dodatek te nicki z końcówką PL... po co to komu?



Bo k***a mam do tego prawo :!:

oc...........an

2013-07-10, 18:58
@Sick_Stick no i robisz wiochę -_- Wstawianie swojej narodowości do nicku to głupota, gówno kogo obchodzi jakiej jesteś narodowości, ale jak zrobisz coś źle to od razu zapamiętają, że to wina "polaczka" i tylko pogorszy się opinia... Tak działa nasze społeczeństwo, że wszystko co złe staramy się przypisywać narodowości lub etniczności.

lansnaskary

2013-07-10, 19:26
teraz to nawet w lolu ktoś z drużyny, czy to polak(zdarza się, że i polacy piszą to samo takich to zapie**olić) czy i nie polak pisze na czacie fucking pl, fuck you pl, etc. renoma zapracowana przez j***ne gimby, ot co. gg

mp_toujane

2013-07-10, 20:13
kto pyka w bf3? ja nie ogarniam jeszcze gram dopiero z miesiac, ale możecie mnie dodać do znajomych na tej zj***nej platformie, nick -> winthek :)

Ciesin

2013-07-10, 20:42
Jako człowiek grający w dotę, nie rozumiem o co chodzi.
Czasem tylko jakieś ścierwo z LoLa wpadnie i swoją raczy ludzi swoją śmieciową mentalnością, ale zwykle szybko odpadają.

mika93

2013-07-10, 21:02
a ja na swojego dedyka niemców i rusków nie wpuszczam :nazimaja:

Fragless

2013-07-10, 23:38
IMO polacy to jedni z najlepszych graczy w europie. Niestety mamy rok 2013 i komputery połączone z internetem są już w 90% domów w polsce. Jak napisali niektórzy przedmówcy, gimbazjaliści to plaga w grach fps i mmo. Kiedyś, jak jeszcze grywali ludzie rozsądni i w miarę ogarnięci wpisywałem na końcu nicku "polaczkowe PL". Dzisiaj nie ma nawet o tym mowy. Ostatnim razem spotkałem się ze spamem odnośnie "golda" w World of Warcraft czy "gimbazjalnym dziamaniem mordą w BF3".

Jungl3

2013-07-10, 23:48
A dupa tam . Kolesia polusy trolowali i zalozyl autobana na IP z Polszy. Przez jakis h... sobie tam nie pogracie ;)

NoFacee

2013-07-11, 00:32
To może ja też coś dodam od siebie, bo też siedzię w BF3 i nawet w ESL się bawię, może nawet ktoś w znajomych się znajdzie albo co mnie kojarzy z forum BF'a Problem z Polskimi graczami wygląda tak, że albo dla wszyscy lepsi od nich mają cheaty, haxy, makra co kończy się kickiem, banem czy głównie wyzywaniem od k***, ch*jów, itp, itd. Do tego jak gra ktoś M16/Aek(najlepsze bronie w BF) to jest noobem bo nie umie inną bronią grać. Dziś przykładowo pod wywiadem z Universe (najlepszy polski zespół w BF3 w Polsce - wygrali ostanio turniej LAN w Pradze), że są noobami bo używali wyżej wymienionych gier. Nawet gracze mający ponad 30 lat zachowują się jak banda skretyniałych gimbusów( może ktoś z graczy kojarzy serwery od Elite Company). I potem się gimbusy dziwią, że nie chcą polskich graczy na swoich serwerach.

valook

2013-07-11, 23:40
Na prawdę dziwi cię to? Najwyraźniej zasłużyłeś, afera o to, że to Niemcy. Swoją drogą, jeśli mam już w coś grać, to we wszystko, byle nie z rodakami. Szczególnie w mmo.