18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunikat serwera

Sz...........an • 2013-07-09, 17:31
Ponoć my Polacy jesteśmy bardzo nietolerancyjni :)



Nie było na pewno bo moje własne.


P.S. Zaznaczam, że to niemiecki serwer :)

jazda123

2013-07-10, 16:28
Średni wiek gracza w Polsce około 24 lata więc bajki o gimbusach wsadźcie sobie w te zakute prymitywne pały.
Pieniacze i Polactwo apel do was
MAMY XXI wiek więc skończcie się posługiwać stereotypami, czepiać się kto co napisał (o ile to dozwolone)
i jaki ma nick.

starskrim^

2013-07-10, 16:30
W WOT na serwerze testowym czasami strzelają do graczy z Polski.

fejzez

2013-07-10, 16:34
kiedyś pogrywałem sobie w cs 1.6 na jakimś niemieckim DM serverze i nagle jakiś polak wszedł i przez mikrofon "siema k***y" ;)

sz...........an

2013-07-10, 16:35
jazda123 napisał/a:

Średni wiek gracza w Polsce około 24 lata więc bajki o gimbusach wsadźcie sobie w te zakute prymitywne pały.
Pieniacze i Polactwo apel do was
MAMY XXI wiek więc skończcie się posługiwać stereotypami, czepiać się kto co napisał (o ile to dozwolone)
i jaki ma nick.



człowiek z gimnazjum wyjdzie... gimnazjum z człowieka nigdy :roll: przemyśl to

CopRobo

2013-07-10, 16:37
Normalni gracze mają wyrobioną ch*jową renomę przez dzieciaków ograniczających się do jebnięcia PL w nicku i rzucania "k***ą" czy "noobem" na prawo i lewo. Spluwam na tych sk***ysynów.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-10, 16:40
W WoT jest tragedia z dzieciakami a widać to najbardziej teraz, w wakacje.
Wcale się nie dziwię że nas nie trawią bo tych naprawdę dobrych graczy jest garstka a reszta to dzieciarnia i robi zwyczajny chlew.
Jedyne z czego można być dumnym to że mamy kilka klanów z Polski które są w ścisłej światowej czołówce.
Osobiście sam raz pod koniec rozwaliłem takiego gimbusa który po kilkukrotnych "dont cap" od rożnych osób przy wyniku 13:2 dalej sobie stał a raczył tylko odpisać "suck me" :evil:
No to co, lufa w tył zwrot a że jakimś piździkiem był (bo wiadomo najgorsza banda na tych małych gnojach albo premkach) wystarczył jeden strzał aby ulżyć jego cierpieniom :D
Płąkał potem pół godziny jeszcze i straszył banem :mrgreen: Ależ te płacze to był miód na moje serce :mrgreen:

Kolejna sprawa to ciągłę "fucking noob team", "fucking idiot team" etc. A patrząc po bitwie oczywiście 0dmg i jakaś śmieszna liczba rozegranych bitew ... Przykładów można mnożyć i mnożyć jak zachowuje się nasza "wspaniała młodzież"

Dżoker

2013-07-10, 16:40
Polacy w grach online (przynajmniej tych darmowych) to plaga i w całym światowym społeczeństwie graczy uważane za zło. Tak było w WoT, tak jest w LoLu (z resztą tu to całe społeczeństwo graczy leży i kwiczy. i nie powiem żeby Polacy nie mieli w tym udziału...). Niedawno grając w jakieś MMORPG na angielskim serwerze byłem świadkiem na głównym chacie kłótni między polakami, a obcokrajowcami o to w jakim języku powinno się posługiwać na chacie... Nie wspomnę o grze Rust, gdzie Polacy zrobili takie oblężenie, że serwery padły, a później administracja zamknęła rejestrację w cholerę. Jednak powodem tego był nadmiar polskich graczy którzy tylko biegali i zabijali innych graczy ciosami siekier w plecy (dodam, że gra ta jest nastawiona na budowanie i survival z zombie, itp.). Teraz zacząłem grać w War Thunder i na razie nie widzę żadnych problemów z polakami.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-10, 16:45
Dżoker napisał/a:

Teraz zacząłem grać w War Thunder i na razie nie widzę żadnych problemów z polakami.



Poczekaj aż się rozreklamuje tak jak WoT.
Z resztą WT to zupełnie inna gra i moim zdaniem gnoje się tam raczej nie zalęgną na dłużej. (oby)
W WoT był spokój aż nie zaczęli wszędzie się reklamować (od TV przez gazety aż po fora m.in. Sadistic).
Zwyczajnie odechciewa się grać.

demz

2013-07-10, 16:45
To jest ten Wasz trolling w każdym miejscu - potem się dziwicie, że nas wyrzucają wszędzie.

Falken

2013-07-10, 16:49
Tutaj jeszcze jeden:




W sumie im się nie dziwie... Ostatnio grałem w Garry's mod zombie survival.. Gra tam także polak który co chwila kogoś wyzywa od ciot, debili itp.. I dość często jest wywalany z serwera..

matye

2013-07-10, 17:05
człowiek z gimnazjum wyjdzie... gimnazjum z człowieka nigdy :roll: przemyśl to
Może ci bardziej ogarnięci grają w gry singlowe, pomyślałeś o tym? Gimbusy grają tylko w to, co jest popularne, i stąd biorą się takie fale polaczków w BF3, LoL-u czy innych pryszczach na dupie. To jest dla nich taki szok, że przegrywają, i muszą wszystkich dookoła wyzywać... inna bajka, że sami grać (w 95%) nie potrafią... ale to tylko mali j***ni idioci ;)

bartii_mario

2013-07-10, 17:16
Moje początki gier multi sięgają medal of honor: allied assault, call of duty i call of duty united offensive. Od wtedy gram z PL w nicku, wtedy można było pograć na polskich serwerach, było miło, kulturalnie, ale coraz więcej ludzi jest uprzedzonych do Polaków i w sumie nie dziwię się. Nie wchodzę już na Polskie serwery bo tam zawsze coś komuś nie pasuje, zawsze są spiny i bluzgi. Z automatycznym banem Polaków spotkałem się właśnie w BC2, BF3, COD4. A wot'owskiego "Siema PL", "Kto PL" nie rozumiem... Po co pytać kto jest z Polski? Jak i tak ta osoba ginie pierwsza, nie słucha się innych, ani nic nie wniesie do rozgrywki.

jazda123

2013-07-10, 17:22
@szer.Lucjan
człowiek z gimnazjum wyjdzie... gimnazjum z człowieka nigdy :roll: przemyśl to

Mówisz to na własnym przykładzie?bo to z tym wymiarem nie ma nic wspólnego.

Polactwo nigdy się nie zmieni, więc gnijcie w swoim bagnie sami.

starskrim^

2013-07-10, 17:26
I jeszcze dojdzie World of Warships :-)

Patrysio

2013-07-10, 17:38
pie**olic ich

Polacy zawsze mieli dobry poziom w bf (nie nie chodzi tu o publiczne servery)