18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja wypadków z udziałem motocyklistów

qwased • 2013-04-21, 13:27
Taka przestroga na początek sezonu :!:

Templariusz Mariusz

2013-04-22, 11:05
Nom, zgadzam się! Motocykle są wszędzie. Skąd możesz wiedzieć, może w twoją stronę zbliża się z 230 km/h jakiś motor!!11!1! h*j z ograniczeniem do 40! Ty masz CAŁY czas mieć oczy nawet w dupie, bo a nuż...

Debilom zagrażającym spokojnym ludziom życzymy rozj***nia się o beton z prędkością 300 km/h, normalnym ludziom natomiast szerokości.

xarkons

2013-04-22, 11:47
Kierowcy czasami nie widza motocyklisty bo sa skupieni tylko i wylacznie na samochodach. I takie pie**olenie ze wiekszosc to blad motocyklisty to sobie w dupe wsadz. I nawet jesli to nie tobie to osadzac.

br00klyn69

2013-04-22, 12:26
Nie no, ten filmik to chyba jakiś żart? W ilu przypadkach, na tym zlepku wypadków, motocyklista jechał zgodnie z przepisami? Serio pytam - w 1/5? Znakomita większość filmików z miasta (pomijam, że z Rosji), a tu nagle coś z prędkością światła wpada w samochód i w nim zostaje, a prowadzący toto leci 20 metrów w dal... tiaaaaa... na pewno jechał 50 km/h, na pewno był mega-skupiony, uważał i analizował wszystkie niebezpieczeństwa, które mogą go dosięgnąć.

Przykro to stwierdzić, ale filmik raczej świadczący o debilizmie prowadzących motocykle na tym filmie, niż o braku czujności wśród kierowców samochodów. Aczkolwiek kilka wypadków faktycznie z winy kierowców na czterech kółkach.

A coś od siebie - kierowcy dwóch kółek - naprawdę, nikt wam nie nakazuje jazdy na tychże dwóch kółkach. Sami się na nie pchacie, sami zapie**alacie, więc przyjmijcie po męsku na klatę fakt, że albo będziecie myśleć 10x częściej i 10x szybciej, albo będziecie regularnie strącani. Szczególnie na naszych drogach, wybaczcie, ale nie wyobrażam sobie szykować się do wyprzedzania 3 tirów pod rząd, czekać na okazję 5min wlokąc się za nimi i przed samym manewrem, na który mam zazwyczaj kilka-kilkanaście sekund, na pewno nie będę patrzył w lusterka 2x. Zapie**alasz 200 i nie przemyślisz, że ja będę wyprzedzał + nie zauważysz mojego kierunkowskazu = sorka, będziesz smarował asfalt.

Amen.

Wypo

2013-04-22, 14:32
Najlepszy wypadek pokazujący logikę tych idiotów krzyczących o patrzenie w lusterka jest ten w 1:47. Jazda motocyklem nie czyni nikogo pojazdem uprzywilejowanym. Więc bando idiotów nalepiająca te debilne naklejki: PATRZ k***A NA KIERUNKOWSKAZY, NIE Wpie**alAJ SIĘ W KAŻDĄ LUKĘ JAKĄ WIDZISZ, i do cholery MYŚL.

Szulcu

2013-04-22, 15:13
Problem w tym, że większość osób posiadających motocykle, zwłaszcza sportowe, mają je dla szpanu. Na każdym skrzyżowaniu można już zobaczyć jak to wielki kaskader startuje na tylnym kole z pod świateł przejeżdżając 10 metrów. "MISTRZOWIE PROSTYCH" :D

po...........cz

2013-04-22, 19:35
Dzięki za materiał. Gdy zobaczę takiego zapie**alającego debila na jednośladzie to celowo wychylę się, by go stuknąć. Niech się wypie**oli. Jeszcze wyjdę by mu dopie**olić. Nawet gdy będzie rozmazany na asfalcie przez 50 metrów.

abcdefghaijklm

2013-04-22, 20:19
poskramiacz napisał/a:

Dzięki za materiał. Gdy zobaczę takiego zapie**alającego debila na jednośladzie to celowo wychylę się, by go stuknąć. Niech się wypie**oli. Jeszcze wyjdę by mu dopie**olić. Nawet gdy będzie rozmazany na asfalcie przez 50 metrów.



No i to jest HIT, kwintesencje zakompleksiałego samoluba.
Powiedz mi co Ci szkodzi przepuścić kogoś na motorze ? jak wyjedzie spod świateł już nigdy go nie zobaczysz. zanim Ty się ruszysz on już będzie daleko. Nawet w najmniejszym stopniu Cie nie spowolni.
Ale tak to już jest. Po co ktoś ma mieć dobrze skoro ja nie mam ? Ja mu k***a pokaże że to ja jestem królem na ulicy.
gorący ch*j CI w dupe i zgnij w tych korkach.

qwased

2013-04-22, 21:29
mat-thew napisał/a:

zajebista nuta do tego filmiku co to?

Defekt- jak jedziesz sk***ysynu

łopatolog

2013-04-23, 16:50
Nie ma martwego pola. Są tylko motocykliści.