18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja motocrosowych pizdeczek

sir_Alex • 2017-06-29, 19:29
Zlepek filmików, gdzie nagrywający nie grzeszą odwagą




a milijani ludzie, witają ich z otwartymi ramionami :amused:

maxs90

2017-07-01, 07:23
1.Dostań w pysk od jakiegoś typa
2. Powiedz że nic się nie stało, mógł się pomylić

yesan

2017-07-01, 10:43
Rozwala mnie tłumaczenie "a gdzie mam jeździć". Trzeba było o tym, k***a, pomyśleć zanim tego głośnego pierda się kupiło. Jedna sprawa, że popie**alają oni po własności prywatnej albo nawet (jak w mojej rodzinnej miejscowości) po starym cmentarzu (!), ale te pierdy są do tego przeraźliwie głośne. Wyobrażam sobie sytuacje posiadania domku na wsi koło lasu żeby odpocząć, a pod oknem napie**ala mi 120 decybeli. Sam bym wyszedł z czymś i takiemu porządnie przypie**olił...

Swoją drogą, jakim cudem to jest w ogóle dopuszczane do ruchu? Są ograniczenia środowiskowe dotyczące maksymalnego hałasu jaki pojazd może generować. Wie ktoś może?

Ciachotek

2017-07-01, 11:50
Normalnie jak rower nie zarejestrowane i nie przechodzi przeglądu

cannonn

2017-07-01, 12:25
Nie jest dopuszczone do ruchu, nawet nie zarejestrowane

nabukadnezar

2017-07-01, 15:10
Co za k***a cioty, jakby mnie któryś tylko dotknął to łeb bym urwał!, honor ratuje tylko facet, który dziadowi wyrwał tą dechę a ta stara co wywija kijkami dostała by prostego, stary dostałby wpie**ol za to, że nie potrafi upilnować żonki.

Smogu93

2017-07-01, 16:42
Nie wiem co ludziom przeszkadza np jazda po łące k***a to tylko łąka przecież jej nie ubędzie krety na takich łakach robią wiekszy problem niż gość który sobie krosem przejdzie. k***a młodzież siedzi przed kompem źle mają zajawkę jeździć źle nie ma miejsc do takiej jazdy. W mojej okolicy jest parking przy trasie i tam chłopaki stund na motorach trenują nawet policja ich nie rusza.

kenzol

2017-07-01, 23:00
up
Kup sobie swoją łąkę i będziesz tam jeździł. Tak trudno zrozumieć czym jest własność prywatna?

kokos_123 napisał/a:


Oczywiście karygodnie, ale z drugiej strony tak trudno ogrodzić ( nawet patykami i sznurkiem ), jak masz pole ogrodzone to nikt ci tam wejść prawnie nie może, jak jest nieogrodzone, to dopiero gdy nie opuści go po powiadomieniu go żeby opuścił, może dostać grzywnę 500zł.


Tak k***a ogradzaj hektary pola bo debil nie wie że po cudzym polu się nie jeździ.

Pomphdorm napisał/a:

Nie no można wjechać na posesję, celowo lub nie ale jak ktoś by k***a mi groził zamiast zachować się jak człowiek i wytłumaczyć że sobie ie życzy to nie ma sprawy, ale za groźby od razu wpie**ol by był. Nie wiem za kogo Ci ludzie się mają. Mnie uświadomił jak mało mogę pewien Mistrz u którego trenowałem, tych też powinien ktoś uświadomić ze czasami warto ugryźć się w język. Nie lubię motop*zdeczek ale chamstwa i cwaniactwa nie lubię jeszcze bardziej


Dlatego lepiej kulturalnie wezwać Policję.

tranzystor

2017-07-03, 00:25
nabukadnezar napisał/a:

jakby mnie któryś tylko dotknął to łeb bym urwał!




ch*ja byś zrobił i pobiegłbyś do mamy z płaczem.

leonfun

2017-07-03, 13:13
Mnie czasem też wk***iają te pierdzące motory ale takich scen nie odwalam. Każdy ma prawo uprawiać sport/hobby jakie lubi byle tylko nie stwarzał zagrożenia dla innych.
Co do tej babci co okładała motocyklistę kijem czy dziadka z drągiem to powinni dostać gazem po pysku za naruszanie nietykalności cielesnej.