18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja motocrosowych pizdeczek

sir_Alex • 2017-06-29, 19:29
Zlepek filmików, gdzie nagrywający nie grzeszą odwagą




a milijani ludzie, witają ich z otwartymi ramionami :amused:

cuurniprime

2017-06-30, 01:35
Prawda jest taka że zapie**alają ch*jki na motorkach i mają wszystko w dupie, przepisy również. Też bym się wściekł jakby mi ktoś po mojej ziemi jeździł i miał pysk że mu uwagę zwracam.

Hoofner

2017-06-30, 05:17
Autro biedak :D Matka biega po 500 + i dalej nie stać hehe
Tak bywa Dla mnie kawior na obiad a dla alexa jogurt z ojca ku*asa :D

luki211

2017-06-30, 09:44
pogromcababilonu napisał/a:




uzbieraj na motocykl i poczuj tą wolność



Wolność ma granice. Jak wpieprzasz się na prywatną działkę drugiej osoby świadczy o biedzie, a nie wolności. Nie stać cię na kupno ziemi, żeby mieć gdzie jeździć to nie jeździj.
To tak jak by każdy mógł wziąć twój skuter, na który zbierałeś tyle czasu.

Gizmolka

2017-06-30, 12:49
Nie stać ich na własną ziemię, nie stać ich na opłacenie jazdy po specjalnych torach, to jeżdżą debile po cudzym. I tak 50 razy dziennie pod cudzymi oknami, po cudzym terenie, nie dziwne, że ludzie już z tej frustracji kijami ich gonią.

Piesgrzybiarz

2017-06-30, 14:43
Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
W wolnym czasie lubię sobie pozapieprzać na jednośladzie, ale od tego są tory (zarówno miłośnicy długiej prostej jak i zabaw crossowych) w Polsce znajdą mnóstwo miejsc. To proste jak wykonywanie ruchów frykcyjnych - wystarczy władować motocykl na przyczepę dojechać na tor :) i jakoś nikt k***a się nie czepia nikogo nie wk***iasz i możesz się spokojne pobawić. Ale z tego co widziałem to większość debili z filmiku ma jakieś chińskie k***a pie**oloty (wiec na samochód i przyczepkę ich biedaczków nie stać) Proste nie stać cie na hobby to znajdź k***a inne szczególnie tyczy się to debili zapie**alających quadami po drogach publicznych (quad na asfalcie to śmierć lub kalectwo - moim zdaniem). Zupełnie inaczej ma się kwestia turystyki motocyklowej (wtedy fajnie cały czas na moto być) ale podczas wyjazdu turystycznego nie zapie**alasz 100+ po jakichś zabitych dechami wioskach.

kevlarx

2017-06-30, 16:23
te pierdziawki sa po pierwsze za glosne

szlovak

2017-06-30, 16:23
Dziwne że nikt nie wtykał im jakichś patyków w szprychy. Albo jakieś żelastwo , żeby nie mógł wyjąć. Nigdzie by nie odjechał, pały zawołać, przytrzymać cwe*a i powinien problem ustąpić z jeżdżeniem nie po swoim terenie. A , i zabrać mu kamerkę rzecz jasna

pierdolnik

2017-06-30, 16:25
k***a miałem sobie odpuścić ten materiał bo stwierdziłem, że nie warto bo pewnie gówno ale druga akcja mnie zachęciła, więc piwo w dłoń i oglądamy. :beka:

contowsky

2017-06-30, 16:34
matko boska co za p*zdy

Tamaryszek

2017-06-30, 16:52
dobra kociambry, przestać się drapać
W Polsce jest z tematem dwóch kółek spory problem.
1.Motory stały się od 10-15 lat bardzo popularne i to jest na +
2.Niestety, podobnie jak z kierowcami tak i wśród motocyklistów jest jakiś odsetek, którzy mają problem z przepisami drogowymi
3.Ludzie, szczególnie w małych miejscowości mają duże obiekcje do motocyklistów. Na tym filmie widać machanie kijami, pałkami itp. nie na parkingu centrum handlowego czy pod szpitalem, ale na polach.
4.Tych motocyklistów też trzeba zrozumieć bo gdzie mają jeździć quadami, crossami? Z "zachodu" przyszła moda na motocykle terenowe, ale pomysłu na infrastrukturę brakuje. To tak jak z chodnikami z dotacji Unii Europejskiej. Pieniądze na chodniki są, ale kasy na dbanie o czystość na chodnikach, konserwację brakuje.
5. Niestety jako naród jesteśmy pełni zacietrzewionych chamów i ćwoków. Babka w którymś momencie każe chłopakowi odjechać, a sama z pieskiem wyszła na spacer(niech się piesek spokojnie ZESRA na śnieg). To jest właśnie taka bezmyślność. Druga stara rura pyta o pozwolenie od leśniczego, a co ją to KUŹWA obchodzi. Skoro się pyta to leśniczym nie jest więc ch*j ją to powinno obchodzić. Ciemnogród ludzi, którzy uważają, że skoro wymarzyli sobie piękne popołudnie ze spacerkiem to nawet na 10 sekund nie może tego zaburzyć, choćby miał tylko przejechać i zniknąć.
Niecierpię słowa CEBULAK, ale to jest właśnie typowy przykład cebulandii.

wysol666

2017-06-30, 17:17
Jest bardzo prosty sposób na takich idiotów. Mam działkę ze stawem i kawałkiem lasu, którą upodobał sobie zjeb na quadzie. Cała łąka zryta oponami. Kulturalne prośby nie pomagały. Niekulturalne też. Pomogła pianka montażowa, którą delikwent został opryskany.

warszawiak123

2017-06-30, 17:21
ogrodzić pole metalową linką to nawet jak wjedzie to już ostatni raz, kiedyś się dziwiłem czemu ludzie polują na tych motocyklistów ale już wiem

Yorxi

2017-06-30, 17:38
Ja do motop*zdeczek jak ktoś ich tu nazywa nie mam absolutnie nic. Problemem nie są motocykliści tylko hałas jaki wydają. Sam mieszkam na wsi i k***icy w niedzielę idzie dostać jak co 10-15 min ktoś zapie**ala 2-suwem. Jest lato 30st i k***a okna trzeba zamykać!

BrianGriffin

2017-06-30, 18:06
@up

życie jest takie niesprawiedliwe :-x

Sarkazm1

2017-06-30, 18:09
5:30 czy tylko mi ta głupia picza tak podniosła ciśnienie??