18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja motocrosowych pizdeczek

sir_Alex • 2017-06-29, 19:29
Zlepek filmików, gdzie nagrywający nie grzeszą odwagą




a milijani ludzie, witają ich z otwartymi ramionami :amused:

Aw3s0m3

2017-06-29, 19:34
Ból dupy za nazwę tematu za 3...2...1...

TB303

2017-06-29, 19:35
Aw3s0m3 napisał/a:

Ból dupy za nazwę tematu za 3...2...1...


0...-1...-2...-3...

Ra...........hi

2017-06-29, 19:35
Drugie video. Ale no k***a jak tak można. Zapie**ala po czyimś polu, siano spalinami skaża i jeszcze ma pretensje, że dwóch młodzieńców kazało mu opuścić ich własność. ku*as.

cobranocka

2017-06-29, 19:37
p*zdeczka to z ciebie jest bo zapewne jajeczka twe zbyt malutkie są by na dwa kółka wsiąść ...

ypierdalaj

2017-06-29, 19:55
Zazdrość budzi nienawiść ;p
Zamiast wylewać żale w Internecie pokonaj strach, uzbieraj na motocykl i poczuj tą wolność. Zajebiste uczucie gdy mijasz 3 kilometrowy korek w 3 minuty ;)

k***iszon w pierwszym filmiku zrobił to specjalnie, frustrat jeden!

kokos_123

2017-06-29, 20:07
Ratoshi napisał/a:

Drugie video. Ale no k***a jak tak można. Zapie**ala po czyimś polu, siano spalinami skaża i jeszcze ma pretensje, że dwóch młodzieńców kazało mu opuścić ich własność. ku*as.


Oczywiście karygodnie, ale z drugiej strony tak trudno ogrodzić ( nawet patykami i sznurkiem ), jak masz pole ogrodzone to nikt ci tam wejść prawnie nie może, jak jest nieogrodzone, to dopiero gdy nie opuści go po powiadomieniu go żeby opuścił, może dostać grzywnę 500zł.

b0r000

2017-06-29, 20:27
Normalnie to cisne po motop*zdach ale tutaj widziałem bandę Januszy i Sebixów spinających dupy
Brawa dla tego co wyj***ł pijaczkowi z kijem.
A Halina z kijkami od dawna chyba nie bolcowana przez Janusza
(Swoją drogą ktoś powinien ją uświadomić, że nording walking to nie sport :amused: )

Pa...........ek

2017-06-29, 20:44
Eh aż nabrałem ochoty polatać w tą letnią pogodę po błocie

Grze

2017-06-29, 21:53
Frajerzy w kaskach

simon4a

2017-06-29, 22:24
Dobra dupa w tle od około 10:30

sakosa

2017-06-29, 23:12
kokos_123 napisał/a:


Oczywiście karygodnie, ale z drugiej strony tak trudno ogrodzić ( nawet patykami i sznurkiem ), jak masz pole ogrodzone to nikt ci tam wejść prawnie nie może, jak jest nieogrodzone, to dopiero gdy nie opuści go po powiadomieniu go żeby opuścił, może dostać grzywnę 500zł.



Chciałbym żeby to tak działało. U babci na wsi, jak odgrodziliśmy działkę żeby nam nie jeździli, to pierwszej nocy "ktoś" wyj***ł płot. Za drugim razem tak samo. Sąsiad przez naszą działkę ma jakieś cale 300m bliżej swoim traktorkiem. Sprawa w sądzie, debil się przyznaje, a sąd potem i tak odrzucił (!) ukaranie gościa. Gościu jeździ dalej, sprawy wleką się już ze 3 lata, i jeszcze my mamy przez to problemy pomimo, że to nasza działka.

Niestety, ale w tym kraju postawienie płotu, z drutem kolczastym, tabliczkami z napisem teren prywatny gówno pomoże. Policja była kilka razy to powiedziała żeby załatwić to między sobą i tyle
:roll:

Dżizas_kurde

2017-06-30, 00:11
Ej ogarnij siem... zgubiłem siem...
Ja bym k***a sprawił ze by zginął h*j jeden z drugim....
Teren prywatny rzecz święta.....

Cytat:


Oczywiście karygodnie, ale z drugiej strony tak trudno ogrodzić ( nawet patykami i sznurkiem ), jak masz pole ogrodzone to nikt ci tam wejść prawnie nie może, jak jest nieogrodzone, to dopiero gdy nie opuści go po powiadomieniu go żeby opuścił, może dostać grzywnę 500zł.


k***a skoszone ? Znaczy czyjeś.....

Loaloa

2017-06-30, 00:16
W lasach na takich cymbałów najlepsze są linki pomiędzy drzewami. Na otwartym polu już trudniej, przecież nie zaminujesz, ani nie wykopiesz wilczych dołów pod swoim żytem. Oczywiście każdy z tych idiotów "jechał tamtędy pierwszy raz" i "nie wiedział", że rozjeżdża cudzą własność.

Noside

2017-06-30, 00:36
Matko.. chamy dwukołowe pie**olone..