18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny odcinek "Uwaga Pirat"

Szamil Basajew • 2011-01-31, 19:56
Zapraszam do oglądania.

Koleś ich zjechał jak bure suki


qrukis

2011-01-31, 22:33
Jak mnie policja złapie to powiem np żeby dali mi atesty szyb opon oleju silnikowego jezeli nie to nie powinni sie poruszać pojazdem bez atestów czyli nie powinni mnie złapać

Lukwap

2011-01-31, 22:40
@qrukis
Od razu spytaj się czy byli szczepieni na wściekliznę i czy są odrobaczeni .

szefooo

2011-01-31, 22:50
clio napisał/a:

Chodzi pewnie głównie o to, że koleś, jak sam się przyznał, ma punkty karne na koncie. Odmawiając przyjęcia mandatu, sprawa idzie do sądu i nawet jeśli ją przegra- punktów nie dostaje.
Czyli pewnie miał punktów tyle, że 10, które miał dostać, odebrałyby mu prawko. ;)



1. W przypadku wykroczenia za które rozporządzenie przewiduje nałożenie na sprawcę punktów karnych, policjanci nie mają możliwości nałożenia mandatu i odstąpienia od nałożenia punktów. Te kwetie są ze sobą połączone.

2. Błędem jest założenie, iż w przypadku odmowy przyjęcia mandatu punkty karne nie są naliczane. Punkty są naliczane, i są przypisywane do konta kierowcy, przy czym pozostają one "uśpione" do momentu uprawomocnienia się wyroku sądowego. W związku z powyższym, nawet odmowa przyjęcia mandatu nie gwarantuje, iż zachowasz prawo jazdy.

Gdyby było tak jak piszesz to KAŻDY po wykroczeniu szedł by do sądu żeby tylko punktów nie dostać.

Fumigant

2011-01-31, 22:53
mam nadzieję że wygrał w sądzie... od następnej kontroli będę bronił się w ten sposób bo wideoradary to czyste sk***ysyństwo

yoshi

2011-01-31, 23:23
koleś ich zgasił jak chciał, zna przepisy i już.

nawet na suszare muszą wam świstki pokazać od ręki, a jak ich nie mają pakujcie dupe do samochodu i do domu - sam mi tak powiedział policjant.

Stuku

2011-01-31, 23:30
clio napisał/a:

Chodzi pewnie głównie o to, że koleś, jak sam się przyznał, ma punkty karne na koncie. Odmawiając przyjęcia mandatu, sprawa idzie do sądu i nawet jeśli ją przegra- punktów nie dostaje.
Czyli pewnie miał punktów tyle, że 10, które miał dostać, odebrałyby mu prawko. ;)



Tu się mylisz i to bardzo. Gościu to typowy cwaniak i pewnie skończył mu się limit na punkty. Myśli teraz że sprawa w sądzie odbędzie się w momencie kiedy minie termin kasacji punktów i jeśli coś to przyznają mu już na nowe konto. A tu spotka go zonk bo punkty zostaną mu naliczone z datą kiedy popełnił wykroczenie. Kolejna sprawa w sądzie ładnie zostanie mu wytłumaczone czego może domagać się w momencie takiej kontroli ... Podobny przypadek był w moich rejonach, gościu oczywiście sprawę przegrał. Stracił prawko, dodatkowo musiał pokryć koszty postępowania sądowego ...

think666

2011-01-31, 23:42
Ja się k***a pytam czy temat ma legalizację wielkości czcionki?

Twój Stary

2011-01-31, 23:43
czemu za moje ciezko zarobione a nastepnie ukradzione przez rzad pieniadze te ch*je jezdza tylko po to zeby komus zajebac jeszcze troche kasy ja sie pytam

To...........h1

2011-01-31, 23:47
ch*j i buc, cwaniakowaty czepia się kruczków, kozak by był jakby odj***ł coś zabawnego czy głupiego :P a nie nowobogackiego buraka robi

wexors

2011-01-31, 23:54
@UP
pewnie p*zda z warszawy ... tam wszyscy tacy ...

pepsko

2011-02-01, 00:16
Ciekawa blondyna... Ciekawe czy lubi Analne gesty .

Swoją drogą koleś dobrze ich cisnie , ale chyba na pokaz :D

Magik2501

2011-02-01, 00:16
@up
jakiś kompleks wyłazi?

pepsko

2011-02-01, 00:19
Tobie ? :D :idzwch*j: nie rób z p*zdy jeziora . Bo się niepotrzebnie przypie**alasz

Szamil Basajew

2011-02-01, 00:21
szefooo, Stuku, dzięki za oświecenie, w błędzie żyłem. szefo piwa nie dostanie bo z neta skopiował :D

Twój Stary

2011-02-01, 00:43
od kiedy mandaty to podatek baranioglowy