18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klątwa Wolniewicza

Airwolf • 2011-02-21, 15:06
Szatan żyję i ma się dobrze, co udowadnia TV Trwam! :nietoperz:


androgenius

2011-02-21, 15:12
buhahaha,polski mega łeb i filozof :D zawsze jak go widzę to mam z niego bekę,taki przygłup nie widzi,że tylko lipę robi swoim pie**oleniem

Krzysztov

2011-02-21, 15:25
ja już tutaj któryś raz się odnośnie niego powiem; nie trawię faceta. wszyscy są podludźmi tylko nie on, i tylko on może się o czymkolwiek wypowiadać. takich należy wsadzać do komór głodowych [dźwiękoszczelnych], żeby mógł sobie pomarudzić w samotności, bez tych wstrętnych ludzi naokoło. a po 3 miesiącach bez jedzenia ewentualnie wypuścić.

AL...........ON

2011-02-21, 15:28
Ale bym mu sprzedał klapsa w pupcię..

Calp

2011-02-21, 15:50
Jak ja nie lubię tego gościa. Jak można uznawać przeszczep organów za kanibalizm. Jakby sam potrzebował nerki albo innego organu czy tkanki to pewnie nagle by zmienił poglądy

No...........er

2011-02-21, 16:09
@up@up Gay detected!!!

Arszenik

2011-02-21, 16:26
Dziadziu alleluja

JeMois

2011-02-21, 17:09
Żałośni jesteście.

Gościu to świetny filozof, przy "dyskusji" z nim każdy lewak wymięka. Odwołuje się do wartości chrześcijańskich gdyż jest europejczykiem. Natomiast sam uważa się za ateistę.

Nie wiem czy wiecie, ale został wywalony z uczelni bo miał więcej słuchaczy niż lewicowi profesorowie :) To wręcz dziwne, że tak mądry i niepoprawny politycznie człowiek jeszcze się jakoś udziela a nie został załatwiony jak np Dariusz Ratajczak, który nie był poprawny politycznie i Gazeta W. doprowadziła do rozbicia jego rodziny, kariery zawodowej i w konsekwencji do tego, że został ochroniarzem i zginął w nie wyjaśnionych okolicznościach.

Gościu mówi to co myśli i ma rację, a wy się z niego nabijacie.
Jak za 20 lat muzułmanie będą dupić Polki to wy nadal będziecie poprawni politycznie?


MerowingQ

2011-02-21, 17:36
Nie sugerujcie się tylko tym filmikiem.
Wolniewicz z pewnością miękkim ch*jem nie był robiony, podziwiam go. Mówi konkretnie i bez ogródek. Polecam zapoznanie się z jego wywiadami. Mogłoby być więcej takich osób jak on. Ale nieeee k***a... Teraz jest moda na lewactwo, bo przecież to same plusy. Związki homo, legalizacja, otwarte granice dla wszelkich ciapatych :roll:
Nie dziwie się, że macie taki stosunek do niego... To w połowie nie jest wasza wina, tylko największej pralki mózgów jakim jest TV. Ale czy nie lepiej otworzyć swój umysł i samemu zastanowić się co jest nam dobre, a co nie?

Dobra, skończyłem swe pie**olenie.
Najnormalniej mnie k***ica bierze, gdy ktoś obraża tą osobę.

samstag

2011-02-21, 17:37
Jestem zaskoczony że jednak troche osób na sadisticu nie sra pod siebie słuchając tego zbetoniałego pie**olenia. Przywracacie mi wiare w ludzi.

@JeMosi skąd ty masz takie informacje na temat muzułmanów (to religia, nie narodowosc). Ciągłe pieprzenie że arabowie nas podbiją, zaleją i coś tam. To nie jest prawdopodobne. Potęga ze świata arabskiego żadna. Bardziej bym rozumiał obawe przed Azją.

JeMois

2011-02-21, 17:47
samstag, to nie chodzi o narodowość. Ich wiara nie jest "pokojowa" oczywiście, pojedyncze osoby wyznające Islam są ok, ale i oni nie są ustępliwi. Zdecydowana większość muzułmanów to ludzie, którzy nie poddają się asymilacji, właśnie przez to przywiązanie południe Francji wygląda jak wygląda. W Europie Zachodniej coraz częściej mają ich dość, gdyż oni osiedlają się w danej dzielnicy i to tak jakby było państwo w państwie. W Szwecji już mają z tym wielkie problemy przez co ruch narodowy rośnie w siłę.

Muzułmanie nie muszą nas atakować. Jeśli politycy zwiększą przywileje socjalne to muzułmanie sami będą się pchać do Polski, tak jak to jest w socjalistycznych krajach Europy Zachodniej. A następnie to już kwestia poprawności i tolerancji. Tak jak obecnie z Czeczenami. Czeczeńskie dzieci mogą lać w szkołach Polaków i nikt nie robi z tego problemu "Im wolno, taka sytuacja..." ale jak Polak wpieprzy Czeczenowi to zaraz lament, że są dyskryminowani. Tak samo będzie z Arabami,

noob123

2011-02-21, 19:39
strzeżcie się. 'KLON-TFY'
:D

Gszysztow

2011-02-21, 19:39
24 sekundy z czego 15 to jakiś ch*jowy metal i obrazek szatana. Widzę, że dzisiaj każdy z teatralną mimiką to pojeb, a sp***alajcie.

nanowonarodzony

2011-02-21, 19:44
Wolniewicz może i pierdzieli jak stary dziad, ale ma swoje racje i jest bardzo inteligentnym człowiekiem przerastającym autora filmiku o lata świetlne!

Lewactwo odpie**olić się od Wolniewicza, bo mądrym człowiekiem jest i h*j z wami!!!

Tyle w temacie!

PS.
JeMois dobrze gada.

xqvz

2011-02-21, 19:56
Tak właśnie. JeMois i Turek dobrze mówią. Z resztą k***a... jak ktoś myśli to po samych metodach tej całej gry lewica vs prawica można poznać kto ma racje. Prawicowcy wytykają lewakom oczywiste debilizmy w ich ideologiach, pokazują im dobitnie gdzie sie mylą. Lewacy za to odpłacają się jakimiś pomówieniami, przerobionymi "śmiesznymi" filmikami gdzie właśnie pokazują jak "mocne" mają argumenty. Z Narodowców chcą zrobić skinów i pedałów, podważają wszystkie autorytety które pamiętają jeszcze jak świat wyglądał przed wojną i wiedzą jak mógłby wyglądać teraz. Telewizja działa z resztą bardzo podobnie tylko, że mają mądrzejsze sposoby na zmianę opinii publicznej.