18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klątwa Wolniewicza

Airwolf • 2011-02-21, 15:06
Szatan żyję i ma się dobrze, co udowadnia TV Trwam! :nietoperz:


bluntmeeen

2011-02-25, 08:58
JeMois napisał/a:

; Co do KK i finansowania to również się mylisz. Kościół płaci przecież podatki.



Nie mylę się, ale Ty jesteś niedoinformowany, kosciol placi minimalna czesc podatkow, tak minimalna ze zwykly czlowiek moze sobie tylko o takich ulgach pomarzyć http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2728

JeMois napisał/a:

Tylko dla mnie mniej szkodliwe jest skupisko wierzących w Boga emigrantów, starszych ludzi o "przestarzałych i średniowiecznych" poglądach w porównaniu do młodych "pro postępowych" ludzi, którzy mają w dupie takie pojęcia jak patriotyzm i marzą o tym by wpuścić do Polski homosiów, arabów i zrobić z tego kraju zwyczajny k***idołek.



Nie zapominaj, ze to "mniej szkodliwe" towarzystwo ma prawo glosu, wiec jest szkodliwe tak samo jak reszta oszolomow i fanatykow. Nie sadze tez ze ludzie ktorzy ida z biegiem czasu chcieli by, zeby wszedzie byly pedaly i araby, raczej chodzi o to zeby nadążać za tym co sie dzieje na świecie, zawsze mozna by dalej tkwić w glebokiej komunie nie wiedzac nic, osobom którym taki stan rzeczy by pasował polecam emigracje na kaukaz :D

JeMois napisał/a:

Jestem za tym, by nie było religii w szkołach ale nie argumentuje tego w sposób "wypie**alać z zj***nym klerem w p*zdu".



Widzisz, a ja tak argumentuje, bo j***ny kler juz sie wpie**olil do szkol, i tyle mojego co se pogadam, a wk***ia mnie nieprzeciętnie, ze j***ne oceny z j***nej religii wliczają się mojemu synowi do średniej oceny, bo to powinien być wolny wybor, czy ktos chce wiezyc w j***nego boga czy nie