18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klątwa Wolniewicza

Airwolf • 2011-02-21, 15:06
Szatan żyję i ma się dobrze, co udowadnia TV Trwam! :nietoperz:


Klapki Mojżesza

2011-02-22, 00:48
Gdzieś w wywiadzie mówił, że wyj***li go z uczelni, bo nie chciał obniżyć poziomu nauczania i swoich wymagać, żeby dostosować się do uczenia mas studentów.

Może i koleś mądrze mówi, szczególnie właśnie o tym, że nie powinniśmy zezwalać na budowanie meczetów itd, ale traci dużo w oczach ludzi przez swoje wystąpienia w Radiu Maryja na przykład.

Da...........ki

2011-02-22, 01:20
on jest wyjatkiem
tak naprawde filozofia to kierunek dla przyszlych bezrobotnych

Cz...........el

2011-02-22, 07:58
Po pierwsze to jest Sadistic i nie wiem czemu jakieś j***ne gimbusy obrażają się z powodu tego tematu, zapewne to j***ni internetowi rycerze PIS-u chcący bronić katolicyzmu, patriotyzmu i innych k***a bzdetów.

Po drugie filozofia i filozofowie w dzisiejszych czasach to czysta próżność. Rozmyślają co by było "gdyby" i wykazują przy tym totalny brak działania.

Po trzecie do gimbusów o których wspomniałem wcześniej "wypie**alać"

Alex_De_Large

2011-02-22, 08:18
Zajebiście, na sadolu pokazali się obrońcy psycholi i TV Trwam. Myślałem że najgorsze czasy dla Sadistica już minęły a tu kolejna fala...

Cioban

2011-02-22, 10:58
Mam pełne prawo uważać Wolniewicza za kretyna. I za takiego go uważam. Amen

A co do tych długich wywodów u góry...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . ________
. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .‶-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .‶~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..‶~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .‶-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .‶;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..‶~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\

@mój up:

jestem poj***ny ;(

emk

2011-02-22, 14:37
Jak za 20 lat muzułmanie będą dupić Polki to wy nadal będziecie poprawni politycznie? za jakie 20 lat juz tak jest !

JeMois

2011-02-22, 15:21
Mówią, że nie należy z głupimi dyskutować...Pomimo tego odpowiem na kilka rzeczy gdyż zwyczajnie mnie drażnią.

Cytat:

Po pierwsze to jest Sadistic i nie wiem czemu jakieś j***ne gimbusy obrażają się z powodu tego tematu



1. Nie jestem gimbusem - i nie wiem dlaczego "każdy kto nie z nami" musi być gimbusem...
2. Nie obrażam się. Jednak gdy ktoś daje taki filmik a następnie kilku się wyśmiewa gdyż "taka moda" to wg mnie należy interweniować i przedstawić swoje zdanie, tym bardziej jeśli jest poparte pewnymi faktami...

"zapewne to j***ni internetowi rycerze PIS-u"

Nie jestem wyborcą PiS-u, pomijając fakt, że nie jestem za demokracją to PiS nie jest moją opcją polityczną podobnie Bogusława Wolniewicza. Pan Bogusław brał udział w kampanii UPR-u i podobnie ja się stawiam za RW JKM-a WiP-em i UPR-em

"chcący bronić katolicyzmu, patriotyzmu i innych k***a bzdetów. "

O ile dla ateisty może to być "bzdet" to dla człowieka wierzącego jest obrazą.
Gdybym obraził Twojego idola też byś był oburzony (chociaż to nie to samo, prawda?).

A jeśli patriotyzm jest dla Ciebie jednym z "bzdetów" to ja współczuję...

"Po drugie filozofia i filozofowie w dzisiejszych czasach to czysta próżność."

Gadasz jak komunista. Nie Tobie oceniać co jest próżnością. Ludzie wybierają różne kierunki rozwoju i nimi podążają z różnych względów. Jeśli Wolniewicz robiłby to z "próżności" czy innych niskich pobudek to pewnie nie osiągnąłby takiego autorytetu i skończyłby jako operator koparki...

Cytat:

Zajebiście, na sadolu pokazali się obrońcy psycholi i TV Trwam



Masz wyniki badań psychiatrycznych by nazwać Wolniewicza psycholem?

Czy bronię TV Trwam? Tak, bronię. Gdyż jest to jedna z niewielu alternatywnych stacji, która nie działa na usługach rządu. Nie jest to stacja obiektywna, ale przynajmniej alternatywna. Często zawierająca zdrowe, normalne poglądy piętnowane przez TVP, Polsat czy TVN.

Landaryna

2011-02-22, 15:38
kasztan_85 napisał/a:

chcący bronić (...) patriotyzmu i innych k***a bzdetów.



:shock: :shock:
Człowieku, WYpie**alAJ!
jeśli patriotyzm jest naprawdę dla Ciebie "bzdetem" to życzę Ci z całego serca, aby tam gdzie z takim podejściem trafisz, wychędożyło Cię stado murzynów swoimi wielkimi czarnymi pałami!

litości..taki stary a taki głupi :facepalm:

Stinger8

2011-02-22, 17:18
JeMois dobrze gada, piwa mu!
Po komentarzach widać poziom argumentów lewicy...


Cytat:

tak naprawde filozofia to kierunek dla przyszlych bezrobotnych


z tym się akurat zgadzam

PS. też popieram JKM-a

Airwolf

2011-02-22, 17:30
Proszę, darujcie sobie pie**olenie. Gdybym chciał poczytać o waszych poglądach politycznych, o waszych wywodach to odwiedziłbym inne serwisy. Tymczasem zaśmiecacie ten filmik, takimi bzdetami. Film się nie podoba, bo obraża twojego idola - trudno, widocznie nie jesteś w stanie śmiać się nawet z osoby, którą tak podziwiasz. Nie widzę w tym filmie, nic obraźliwego... Autor tego filmu, nie widzę żeby obraził Wolniewicza. Wolniewicz to dobry filozof, jednak na stare lata mu troszeczkę zaczyna odbijać.

P.S Gratuluję popierania JKM... Wielcy patrioci.

JeMois

2011-02-22, 19:47
Jeśli ktoś idzie na filozofie to jakieś powody ku temu ma ;)

airwolf : Czytaj uważniej : mnie filmik nie obraża. Wkurzają mnie po prostu komentarze. "Obrażanie idola" użyłem w innym kontekście...

Z drugiej strony nigdzie nie pisze, że sadistic nie może prowadzić takich dyskusji o ile nie ma w nich niepotrzebnego spinania się.
Również nie ma obowiązku pisania komentarzy typu "O lol ale to zajebista muahahaha"

Również nikt Cię nie zmusza do czytania "poważniejszych" komentarzy nt poglądów politycznych, których w gruncie rzeczy tutaj szczególnie nie ma.

bluntmeeen

2011-02-22, 20:49
Nic sie w tym kraju nie zmienia, następne pokolenie rośnie takie samo poj***ne jak poprzednie, sami biedni nie potrafią myśleć, wzorce muszą mieć z lewa albo z prawa, a tak naprawdę to nie istotne, bo czy z lewa czy z prawa wszyscy są tak samo dymani

JeMois

2011-02-22, 21:17
Tylko dlaczego się nic nie zmienia? Odpowiedź jest tutaj oczywista - "upadek komuny" był fikcyjny. Tak na prawdę to było ugodowe podzielenie się władzą w dodatku z ustaleniem, że prawica w Polsce nie może istnieć. Władza szybko wzięła się do roboty i zaczęła wyśmiewać ignorować UPR, tworzyć coraz to nowsze lewicowe absurdy - podobno postępowe i pro-europejskie. Polaków dyma jedynie lewica, gdyż w SEJMie nie ma ani jednej partii prawicowej. Teoretycznie taką miało być PO, jednak okazali się zabawką WSI podobnie jak teraz będzie rósł w siłę PJN.

Kto ma dostęp do mediów ten ma władzę. Popatrzmy logicznie - Co Was obchodzi to, że istnieje sobie jakaś stacja, którą oglądają religijni ludzie? Tak na prawdę jest to zupełnie nieistotny temat - ale TRWAM jest konkurencją dla władzy a to oznacza, że jest niebezpieczny i trzeba nastawić ludzi przeciwko "imprerium Rydzyka". Media wam wmówiły większość historyjek wziętych z palca i pomówień a Wy w to uwierzyliście i zaczęliście uważać TRWAM i Rydzyka jako zło.

To nie jest tak, że ludzie biorą wzorce. Najczęściej to ludzie mają jakieś poglądy na świat ale wzorce są im narzucane przez media. Właśnie dlatego UPR i WiP mają poparcie w granicach 1-2% pomimo iż zdecydowana większość zgadza się z ich programem.

bluntmeeen

2011-02-23, 09:05
JeMois napisał/a:

Odpowiedź jest tutaj oczywista - "upadek komuny" był fikcyjny.


poprawiłeś mi humor z rana, masz piwo :) oczywiście nie masz pojęcia jak było w tamtym okresie z racji wieku, jakbyś postał cały j***ny dzień w kolejce po srajtasme zrobiona z makulatury, to byś wiedział ze jednak coś upadło, mało tego byśmy nie rozmawiali, bo nie miał byś kompa a tym bardziej netu

JeMois napisał/a:

Popatrzmy logicznie - Co Was obchodzi to, że istnieje sobie jakaś stacja, którą oglądają religijni ludzie? Tak na prawdę jest to zupełnie nieistotny temat



Oczywiście ze istotny, ta telewizja robi z nich fanatyków którzy po prostu sa niebezpieczni dla otoczenia (patrz krzyż na nowym świecie) Mało tego, kościół za dużo może w pl, chcą odbierać wolność wyboru, wpie**alają sie z ta zaj***na religia do szkol gdzie od małego chcą ukierunkować dzieciaki żeby myślały według ich zasad, generalnie, ten cały zaj***ny kler nie powinien mieć prawa wydobywania się poza ściany swoich świątyń, SWOICH a nie dofinansowywanych z pieniędzy podatników, jak w warszawskim wilanowie, jest tyle rzeczy na temat kleru, które pokazują ze nawet najważniejsze osoby w tej instytucji nie potrafią zyc w zgodzie z j***nymi 10 przykazaniami, że strony by mi zabrakło, hipokryzja i tyle

JeMois

2011-02-23, 18:59
Nie zaprzeczam temu, że nic się nie zmieniło - zmieniło i to na lepsze. Inna sprawa, że nadal rządzili Ci sami ludzie, a najwięksi zbrodniarze lat 80 nadal nie są osądzeni. W Magdalence doszło do ugody w której brał udział między innymi Lech Kaczyńki - na tych rozmowach zdecydowano by prawicę w Polsce zniszczyć i nigdy nie dopuścić do władzy.

Trwam ma wpływ na ludzi - zgadzam się.
Podobnie TVN i TVP.
Tylko dla mnie mniej szkodliwe jest skupisko wierzących w Boga emigrantów, starszych ludzi o "przestarzałych i średniowiecznych" poglądach w porównaniu do młodych "pro postępowych" ludzi, którzy mają w dupie takie pojęcia jak patriotyzm i marzą o tym by wpuścić do Polski homosiów, arabów i zrobić z tego kraju zwyczajny k***idołek.


EDIT; Co do KK i finansowania to również się mylisz. Kościół płaci przecież podatki. Jestem za tym, by nie było religii w szkołach ale nie argumentuje tego w sposób "wypie**alać z zj***nym klerem w p*zdu".

Wiem, że to sadistic ale trochę kultury moglibyście pokazać w ciekawszych tematach.