18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klątwa Wolniewicza

Airwolf • 2011-02-21, 15:06
Szatan żyję i ma się dobrze, co udowadnia TV Trwam! :nietoperz:


JeMois

2011-02-21, 20:04
Jeśli lewacy chcą wierzyć w te bzdury to niech wierzą. Nie chcę im zabierać wolności słowa. Wk***ia mnie jedynie fakt, że właśnie te debilizmy otrzymują poparcie społeczeństwa. Ile jeszcze mamy cierpieć? Kiedy ludzie mają zauważyć, że to wszystko się sypie? Jak nie dostaną swojej emerytury?

DziadMróz

2011-02-21, 20:17
Osoby które tutaj krytykują Wolniewicza, ch*j wiedzą o czymkolwiek . Ja też nie zgadzam się z nim we wszystkim, ale czasem warto go posłuchać ,bo w niektórych kwestiach ma rację.

To...........h1

2011-02-21, 20:40
wyrwane z kontekstu kilka słów i "haha hihi" przeróbka, poziom majewskiego albo innego gówna -_-
Jakby chociaż coś z pedałów pocisnął lub komuchów to by można było się z nim pośmiać :P

Kinio

2011-02-21, 20:51
Tak jak niektórzy wspomnieli: Wyrwane z kontekstu!
Jak ktoś się odnosi do wartości chrześcijańskich to zaraz katol i zabobon (On sam nawet jest ateistą), no po ch*j wnikać głębiej? Po ch*j się zastanowić?

TeHaCjusz

2011-02-21, 21:01
No i zostaliście przeklęci.

Widać to po tej politycznej wojnie w komentarzach. :P

think666

2011-02-21, 21:03
autor napisał/a:

Szatan żyję i ma się dobrze, co udowadnia TV Trwam!


Szatan żyje, Ja żyję.

Airwolf

2011-02-21, 21:07
No, pewnie... Wrzucajcie filmiku z 30 lat FPSów. Tam to dopiero, k***a boki zrywać!

MortiCRX

2011-02-21, 21:16
Ma poparcie wśród plebsu, oni lubią takich bojowych wodzów z porywającymi prosty lud przemowami ;)

Val3riAn

2011-02-21, 21:28
@JeMois
Co to są wartości chrześcijańskie? Palenie na stosie książek i ludzi prezentujących inne poglądy niż jedyny słuszny? Nie chcę Cie martwić, ale Europa nie jest kolebką chrześcijaństwa, tylko są nią kraje semickie, etyka i moralność są zaś o wiele starsze od chrześcijaństwa. Szkoda tylko, że Rzymianie mięli tak mało lwów.

JeMois

2011-02-21, 21:51
Val3rian, mylisz się i to bardzo :)

Oczywiście Chrześcijaństwo wywodzi się z rejonów dzisiejszego Izreala...ale za tamtych czasów u nas skakano jeszcze po drzewach...

Odwołujesz się do średniowiecza - i muszę Cię zmartwić. Porównując starożytność i średniowiecze to właśnie ta druga epoka szybciej się rozwijała i więcej znaczyła. Działa to na zasadzie "Im gorszy ustrój tym lepsze świadectwa pozostawia". Również dla obecnej poprawności-politycznej gadanie o tym, że średniowiecze jest ok nie pasuje. Obecnie odwoływanie się do wartości chrześcijańskich jest obciachem - dzięki komu to zawdzięczamy? Mediom.

Mówisz o inkwizycji - wiesz w ogóle o czym gadasz? W tamtych czasach Islamiści o mało co nie zalali Europy, gdyby nie stanowcze działania Kościoła to dziś wierzyłbyś w Allaha...Europa stała na skraju przepaści, pojawiały się odłamy. Najprościej wam zwalić całe zło świata na Kościół - wiecie dlaczego? Bo niestety (ubolewam nad tym) księża i inni duchowni są zbyt pokojowo nastawieni i nie odpowiadają otwarcie, również Kościół chowa się przed wieloma sprawami.

Wracając do kolebki - nie mówimy o Europie jako o kolebce (aczkolwiek to tutaj po kilkudziesięciu latach od śmierci Jezusa zaczęło się prężnie rozwijać chrześcijaństwo) a o tym, że dla Europejczyków wzorem są wartości chrześcijańskie. To właśnie na tych wartościach stworzyliśmy największą cywilizację w historii - cywilizację łacińską.

A, jeśli ktoś nie dowierza temu, że w średniowieczu nastąpił większy rozwój to odsyłam do : http://pilaster.blog.onet.pl/Swiatla-redniowiecza,2,ID355264048,n

kurtz333

2011-02-21, 22:30
JeMois napisał/a:

Odwołujesz się do średniowiecza - i muszę Cię zmartwić. Porównując starożytność i średniowiecze to właśnie ta druga epoka szybciej się rozwijała i więcej znaczyła.


Nauka sprowadzona do robienia przypisów do Arystotelesa i odwoływania się do autorytetu ojców kościołą, a uznawanie innych koncepcji za heretyczne, gdzie Giordano Bruno pali się na stosie, rewolucyjne w fizyce dzieło Kopernika trafia na indeks ksiąg zakazanych, a poglądy Gallileusza będące podstawą nowożytnej nauki zostają oficjalnie potępione. Faktycznie, k***a, więcej znaczyła.

A co do Wolniewicza, to faktycznie, kiedyś to był wielki umysł, niestety to co teraz wyczynia to jest raczej parodia.

Grzemot

2011-02-21, 23:03
to sie właśnie nazywa manipulacja - jakis dziadek + TV Trwam + metal + wyrwane z kontekstu słowa i ktoś kto nie zna człowieka już nim gardzi..

dualowiec1111

2011-02-21, 23:05
j***ć sługusów, szanować wolnomyślących .

Slepson

2011-02-21, 23:32
Cieszę się patrząc na dyskusję, że na sadisticu jest sporo ludzi, którzy znają tego człowieka nie tylko z Trwam.

marsel

2011-02-22, 00:34
JeMois @ Wczoraj 17:09
Żałośni jesteście.

Gościu to świetny filozof, przy "dyskusji" z nim każdy lewak wymięka. Odwołuje się do wartości chrześcijańskich gdyż jest europejczykiem. Natomiast sam uważa się za ateistę.

Nie wiem czy wiecie, ale został wywalony z uczelni bo miał więcej słuchaczy niż lewicowi profesorowie To wręcz dziwne, że tak mądry i niepoprawny politycznie człowiek jeszcze się jakoś udziela a nie został załatwiony jak np Dariusz Ratajczak, który nie był poprawny politycznie i Gazeta W. doprowadziła do rozbicia jego rodziny, kariery zawodowej i w konsekwencji do tego, że został ochroniarzem i zginął w nie wyjaśnionych okolicznościach.

Gościu mówi to co myśli i ma rację, a wy się z niego nabijacie.
Jak za 20 lat muzułmanie będą dupić Polki to wy nadal będziecie poprawni politycznie?


za dlugie i z bledami... wypie**alaj