18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KillCam made by myśliwy

Topiony_serek • 2014-10-19, 00:32
Ja wiem, że rozpęta się zagorzała "debata" na temat myśliwych, łowiectwa i zabijania "dla frajdy". Generalnie jestem za myśliwymi.

Dla koneserów militariów polecam uważną obserwację milisekund po wystrzale. Doskonale widać tor lotu pocisku, zwłaszcza na większym dystansie. :snajper2:


spojler dla moderatorów:
spoiler

Bartkos

2014-10-19, 00:58
Mam nadzieję, że niedźwiadki się kiedyś odwdzięczą :)

Dh...........ar

2014-10-19, 01:01
Sam polowałem z ojcem większą część mojego życia, ale przeszkadzała mi tego jedna rzecz, mianowicie polowanie na drapieżniki i nie mam tu na myśli szkodliwego ściera tj. lisy, kuny, norki, tylko niedźwiedzie, wilki, rysie(u nas chronione w Ameryce niekoniecznie) zjeść to nie bardzo, tylko na futro się nadaje, no i trofeum, ale ja poluję dla mięsa, on też więc lepiej nie wchodzić sobie w drogę.

PS. Same strzały świetne, widziałem co niektóre jako pojedyncze filmiki i strzał z odległości 1km robi wrażenie.

exfon

2014-10-19, 01:11
Wiesz czemu rozpętała się "debata" jak to uznałeś?
Bo poj***ne kolesie, łapiąc byle spluwe łazili i strzelali do wszystkiego co się rusza w lesie.
Myśliwy odstrzela zwierzęta, które leśnicy czy inny czort daje im licencję na wybicie np 10 sztuk. Idą i wypełniają licencję.
A kłusownicy to jak kierowcy bez prawka. Zamiast jeździć, sami powinni być rozjechani. Identycznie powinno się zajmować kłusownikami. Zamiast oni odstrzeliwać, powinni do nich strzelać.

Rax

2014-10-19, 01:13
huehue jak pie**olniesz takiego zwierza na stoku to na dole masz gotowa kaszanke :D

doskok

2014-10-19, 02:33
czekamy na dalsze wypowiedzi ekspertów.

Kruk07

2014-10-19, 02:42
No właśnie wszystko fajnie ale do niedźwiadków niech nie strzelają jak sobie grzecznie siedzą

Kutarate-Miszcz

2014-10-19, 03:59
Świetny tytuł... :roll: "made by myśliwy" - no k***a litości!

popek11111

2014-10-19, 04:42
ciekawe jak by upolowali zwierzynkę bez tej broni co mają? wątpie żeby nawet zająca na widły nie złapali

lfo

2014-10-19, 07:19
Podkład jest na tyle zj***ny, że wyłączyłem po minucie

kokroucz

2014-10-19, 08:44
Cytat:

PS. Proszę moderatora o utworzenie ankiety (nie mam uprawnień...) O tytule: O łowiectwie i myśliwych mam zdanie:
1) Są zajebiści.
2)Popieram ich działania, są potrzebni.
3)Lubie tych psycholi
4)Nienawidzę tych psycholi
5)Nie popieram ich, ich działania są zbędne.
6)Są popie**oleni
PS2 Jak się nie da to tu dopiszcie, że nie i ch*j



Prawda jest taka że teoretycznie to są oni potrzebni ale w praktyce to wygląda inaczej, regulacja populacji często rządzi się prawami interesu myśliwych i niema ona zbyt wiele wspólnego z faktyczną kontrolą liczebności zwierząt, mój wujaszek jest myśłiwym od wielu lat, wiem jak zawody wyglądają i niestety ale brać łowiecka to często społeczeństwo "kolesiowskie". Liczby są zakłamywane a prawda nie wychodzi na jaw bo myślistwo jest w niezrozumiały dla mnie sposób nietykalne w naszym kraju.
Osobiście nie mam dosłownie nic wobec zabijania zwierząt które mają skończyć w piekarniku, problemem dla mnie-głównie moralnym jest samo zabijanie dla sportu. Sam zajmuje się wędkarstwem od dzieciństwa, "łowienie dla łowienia" jest dla mnie bezsensowne. Bawię się od kilku lat już tylko w spinning a że jadam tylko okonie i sandacze to zawsze staram się nastawiać na właśnie taką rybę, zarówno pod względem łowiska jak i samych przynęt i myślę że takie nastawienie jest wystarczająco zdrowo-rozsądkowe.

Pozbawiając zwierze życia dla własnego "widzimisię" okazujemy pogardę dla samego życia, każde stworzenie powinniśmy traktować z szacunkiem, nawet wtedy gdy zabijemy dla posiłku winniśmy szacunek zwierzęciu do samego końca.

qusy

2014-10-19, 08:47
Najbardziej rozpie**alają mnie te przechwalania, ja zabiłem dzika, ja jelenia. k***a wielka mi sztuka, w ch*j naganiaczy, psy, broń z zajebistymi lunetami, do tego wszelkiego rodzaju śrut np. na kaczki, co ślepy zza pleców by coś upolował przy odrobinie szczęścia, jeszcze k***a noktowizory, i kamery termo. Bez techniki to by z palcem do dupy nie trafił jeden z drugim. Dać im prosty łuk, i niech pokażą co potrafią. Rozumiem że potrzebne jest utrzymywanie zwierząt w określonej liczebności, ale k***a niech się tak nie napinają.