18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KillCam made by myśliwy

Topiony_serek • 2014-10-19, 00:32
Ja wiem, że rozpęta się zagorzała "debata" na temat myśliwych, łowiectwa i zabijania "dla frajdy". Generalnie jestem za myśliwymi.

Dla koneserów militariów polecam uważną obserwację milisekund po wystrzale. Doskonale widać tor lotu pocisku, zwłaszcza na większym dystansie. :snajper2:


spojler dla moderatorów:
spoiler

makss10

2014-10-19, 13:22
Wszystko ładnie , pięknie ale za strzelanie do misiuf to wielki murzyński ku*as prosto w jape myśliwym .

zbiff

2014-10-19, 13:27
Z ankiety wybieram 4, 5 i 6.
Jeśli nie widzisz różnicy między kontrolowanym odstrzałem chorych zwierząt, a wparowaniem do lasu 200 wąsatych Januszów uzbrojonych po zęby, to przykro mi, ale jesteś P***BANY. Całe to pier*olenie o ekologii, przywracaniu równowagi biologicznej itp. można między bajki włożyć. Wejdź na forum PZŁ i poczytaj sobie niektóre posty. K*rwa włos sie na głowie jeży, że tacy sadyści w ogóle dostali pozwolenie na broń. W dodatku każdy normalny człowiek, który jakimś cudem dostanie pozwolenie, musi je co 5 lat odnawiać (co uważam za dobre rozwiązanie). Natomiast myśliwi to pie*dolona elita, dostają je DOŻYWOTNIO. Chociaż nie da się ukryć, że to ludzie sukcesu. Jednak dziwnym trafem, wśród myśliwych dominują szefowie firm, politycy, adwokaci, managerowie wielkich korporacji. Są to profesje, w których empatia i sumienie są niepotrzebnym balastem. Nie dziwota, że potrafią zabić bezbronne zwierzę i jeszcze mieć k*rwa satysfakcję. Gdybym poszedł do rzeźni i powiedział "Zapłacę wam 10000zł, tylko pozwólcie mi zabić krowę" pracownicy od razu zawiadomiliby odpowiednie służby i szybko wylądowałbym w pokoju bez klamek ubrany w kaftan. Dlaczego? Bo każdy normalny człowiek, nie czerpie przyjemności z krzywdzenia innych stworzeń. Ale myśliwi właśnie tak postępują. W dodatku są gotowi płacić za to kilkanaście tysięcy złotych. J**ani sadyści.

ellsworth

2014-10-19, 13:35
exfon napisał/a:

Wiesz czemu rozpętała się "debata" jak to uznałeś?
Bo poj***ne kolesie, łapiąc byle spluwe łazili i strzelali do wszystkiego co się rusza w lesie.
Myśliwy odstrzela zwierzęta, które leśnicy czy inny czort daje im licencję na wybicie np 10 sztuk. Idą i wypełniają licencję.
A kłusownicy to jak kierowcy bez prawka. Zamiast jeździć, sami powinni być rozjechani. Identycznie powinno się zajmować kłusownikami. Zamiast oni odstrzeliwać, powinni do nich strzelać.


No co ty powiesz? Ten co niedawno zastrzelił przypadkowego kolesia w samochodzie, to był pewnie James Bond i licencję na zabijanie miał, tak?

exfon

2014-10-19, 13:40
ellsworth napisał/a:


No co ty powiesz? Ten co niedawno zastrzelił przypadkowego kolesia w samochodzie, to był pewnie James Bond i licencję na zabijanie miał, tak?



Przepraszam, ale ni w ch*j nie kojarzę o co Ci chodzi. Możesz trochę jaśniej?

quartz75

2014-10-19, 15:31
qusy napisał/a:

Najbardziej rozpie**alają mnie te przechwalania, ja zabiłem dzika, ja jelenia. k***a wielka mi sztuka, w ch*j naganiaczy, psy, broń z zajebistymi lunetami, do tego wszelkiego rodzaju śrut np. na kaczki, co ślepy zza pleców by coś upolował przy odrobinie szczęścia, jeszcze k***a noktowizory, i kamery termo. Bez techniki to by z palcem do dupy nie trafił jeden z drugim. Dać im prosty łuk, i niech pokażą co potrafią. Rozumiem że potrzebne jest utrzymywanie zwierząt w określonej liczebności, ale k***a niech się tak nie napinają.



Pieprzysz chłopaku jak potłuczony. Noktowizory i kamery termowizyjne są w Polsce zabronione. Lornetki są potrzebne do selekcji zwierzyny. Lunety mają ułatwić skuteczne i jak najbardziej "humanitarne" trafienia. Po drugie polowania nocne bez lunety jest praktycznie niewykonalne. "Śrut" jak to piszesz jest jedyną możliwością w przypadku polowania na ptactwo i zwierzynę drobną. I gdybyś nie wiedział, strzelanie do siedzącego ptaka jest niedozwolone, musi być w locie. A co do sztucerów, nawet sobie nie zdajesz sprawy jak wciąż popularny jest chociażby Mosin.

Jak nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz. Proste, nie? A napinasz to się ty.

Kuchar2013

2014-10-19, 15:37
Ja mam beke, jak widze u kogoś na ścianie poroże jelenia, które na targu można kupić za flache wódki, albo za 30-40zł.. Do pana wyżej, noktowizory zakazane, tak samo jak kłusownictwo, idąc polować bez pozwolenia przestrzegasz zasad takich jak np. zakaz używania kamer noktowizyjnych? No chyba nie. Ja ogólnie popieram zasade, że jak strzelać do zwierząt to od razu bez męczenia, a nie te stare dziady co walą z 50m i nie trafią w głowe.

quartz75

2014-10-19, 15:57
Poroże czternastaka jak kupisz za flachę to bierz szybko, dużo na tym zarobisz. Nie celuje się głowę (zwierzyna ma łeb jeśli już). Żaden etyczny myśliwy nie stosuje noktowizora. A ci co kombinują, prędzej czy później zostaną popierniczeni i wywaleni.

Porky

2014-10-19, 15:58
@Kuchar2013
Niestety poroży nie kupisz za 30-40 zł na targu, nie wiem gdzie Ty to wyczytałeś. Drugą sprawą jest fakt, że myśliwy nie walą w łeb jak Ty to określiłeś, tylko na klatke (przysłowiowa komora).

noir

2014-10-19, 16:25
Nie mam nic do zabijania bo mieso. Ale zabijanie dla rozrywki to skrajna głupota i debilizm.

laska 8452

2014-10-19, 16:29
jak bym był supermenem zabijałbym każdego myśliwego

Dh...........ar

2014-10-19, 17:03
@qusy, joker28029 drogie debile w Polsce z łuku i kuszy nie można polować(niestety), co więcej samo posiadanie kuszy jest zabronione, więc nie spinajcie dupeczek, bo pie**olicie na temat o którym nie macie zielonego pojęcia

keepsake

2014-10-19, 20:21
No tak, bo w lasach mamy za dużo dzikiej zwierzyny... Jak ktoś chce postrzelać do żywego celu, dla sportu to bliski wschód stoi otworem, strzelaj do arabów. Tylko że oni potrafią odpowiedzieć z kałacha, wtedy już nie jest tak fajnie prawda?
Według mnie, bliżej myśliwym do morderców, niż do wędkarzy.

quartz75

2014-10-19, 20:34
Hehehe, a wiesz coś planowaniu pogłowia? O szkodach w uprawach? O selekcji?

Hvsarz

2014-10-20, 00:54
Ja też popieram myślistwo.. pod warunkiem, że myśliwi strzelają się między sobą. W sumie czemu by nie? Szmaciarze lubią adrenalinkę :)
Oby wszystkich ktoś powystrzelał - z komorowskim na czele

banshee

2014-10-20, 01:56
Fajne, ale jakoś nie leży mi strzelanie do drapieżników...