18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii znowu zrobili nam reklamę na cały świat

Wiewór • 2017-08-03, 09:36
Kibole Legii znowu dali popis swojej bezdennej głupoty. Na całym świecie ludzie pukają się w głowy jacy debile mieszkają w Polsce.
Ta "oprawa" to obrzydliwe przepełnione nienawiścią granie na emocjach i jawna prowokacja.
Gdyby chcieli upamiętnić Powstanie warszawskie to zrobili by to inaczej. Oni chcieli jak zwykle sprowokować.
Jaki jest cel takiego zachowania? Może ktoś jest w stanie to uzasadnić. Ja nie potrafię.
Sport powinien być apolityczny.
I nie. To nie jest patriotyzm. To jest zaawansowany rak. UEFA powinna wyj***ć Legię raz na zawsze bo polaczki znowu pokazały, że nie nadają się do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych dla białych cywilizowanych ludzi.

Żródło: Wirtualna Polska
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/702454/jacek-stanczyk-legia-warszawa-oprawa-na-cale-zycie-komentarz

Cr...........er

2017-08-03, 09:49
Ankieta na stronie mówi sama za siebie. ;)

SaDa26

2017-08-03, 09:49
Proszę , niech da mu ktoś "maść na ból dupy" .

sumka

2017-08-03, 09:53
Crownerer krzyks, , Tak ankieta potwierdza tylko statystyki dotyczące wykształcenia 80% debili i 20% myślących.

Także tego... :)

weryfikator4

2017-08-03, 09:56
Ja widzę na tej "oprawie" młodego żołnierza Wermachtu, który po odcięciu sobie głowy trzyma ją w ręce i się "dobija". Taka to moja logika.

mofos

2017-08-03, 09:59
Abraxus mowia prawde o dziadku z SS ? :kawa:

TT4

2017-08-03, 10:29
Arka Gdynia k***a świnia. Zatkało kakao?

hipek8830

2017-08-03, 10:36
@Abraxus takie akcje są niesamowicie potrzebne. Nie wiem czy dzięki swej nieskończonej inteligencji zarejestrowałeś, że historia jest celowo fałszowana. Polskie obozy śmierci, następnie ruska hołota, która zwalczyła faszyzm i wygrała wojnę. Niedługo to Polaków będzie się oskarżać o rozpętanie wojny, bo wbrew idei europejskiej nie pozwoliliśmy szwabstwu wybudować korytarza do Prus.

Wiewór

2017-08-03, 10:36
mofos napisał/a:

Abraxus mowia prawde o dziadku z SS ? :kawa:


Słaba prowokacja. Mój dziadek był w AK i został ciężko ranny.

hipek8830 napisał/a:

@Abraxus takie akcje są niesamowicie potrzebne. Nie wiem czy dzięki swej nieskończonej inteligencji zarejestrowałeś, że historia jest celowo fałszowana. Polskie obozy śmierci, następnie ruska hołota, która zwalczyła faszyzm i wygrała wojnę. Niedługo to Polaków będzie się oskarżać o rozpętanie wojny, bo wbrew idei europejskiej nie pozwoliliśmy szwabstwu wybudować korytarza do Prus.



Gdzie kto fałszuje historię?
"Polskie obozy śmierci" to są po prostu błędy językowe bo dziennikarze są niechlujni i szybciej im piszą taki skrót myślowy zamiast "niemieckie obozy śmierci w Polsce".

Bo ruska hołota zwalczała faszyzm i wygrała wojnę w połowie. To jest fakt.
Kacapy tylko zapominają dodać na marginesie, że podczas tego zwalczania zwalczali również Polaków i wszystko inne co stało na drodze i nie poddało się "nawróceniu" na komunizm.
Oskarżać Polaków o rozpętanie wojny. - Jesteś skrajnie popie**olony.

Nikt nie fałszuje historii. Każdy ma swoją "jedyną" wersję bo tacy są k***a ludzie. Szkoda, że przeoczyłeś takie oczywiste wnioski.

A czytałeś może o geście niemieckiego ambasadora w związku z obchodami rocznicy Powstania warszawskiego. Pewnie nie. Bo prawicowe nacjonalistyczne móżdżki odfiltrowują i kasują od razu takie informacje...

remi1982

2017-08-03, 10:39
Abraxus napisał/a:


Ta "oprawa" to obrzydliwe przepełnione nienawiścią granie na emocjach i jawna prowokacja



Normalnie jak tekst z wyborczej.

A tak poza tym, w jakim świecie ty żyjesz skoro uważasz, że sport powinien być apolityczny? Nigdy nie był, nie jest i nie będzie.

W czasach kiedy niemcy próbują stawiać się w roli ofiar a nie oprawców, kiedy pisze się o "Polskich obozach", kiedy mówi się, że to Polacy mordowali żydów, że tak na prawdę to nie niemcy byli źli tylko naziści. Jakby k***a niemcy w tamtym okresie nie byli nazistami.
Więc jasny i klarowny przekaz który idzie w świat jest jak najbardziej potrzebny. A że robią to kibice? No i co w tym złego, czy dziwnego.

Patriotyzm to również pamięć o przodkach i świadomość historyczna. Jeśli ktoś nas wiecznie opluwa, to powinniśmy się temu przeciwstawić. I głośno uświadamiać innych.

Jeśli Ciebie osobiście nie wk***ia zakłamywanie historii na naszą niekorzyść, to nie mam pytań.

8michal7

2017-08-03, 10:50
wp jest w pełni sp***olona. Nawet sonda jest zrobiona bez sensu. Środkowa odpowiedź powinna brzmieć: mam na to wyj***ne, a tu jawne podpuszczanie.

Wiewór

2017-08-03, 11:03
remi1982 napisał/a:


W czasach kiedy niemcy próbują stawiać się w roli ofiar a nie oprawców, kiedy pisze się o "Polskich obozach", kiedy mówi się, że to Polacy mordowali żydów, że tak na prawdę to nie niemcy byli źli tylko naziści. Jakby k***a niemcy w tamtym okresie nie byli nazistami.


Tak ci powiedzieli na TVPis, na Trwam czy na Frondzie?
Kto i gdzie mówi takie rzeczy bo ja nigdzie takich nie słyszałem.
Oczywiście, że naziści byli Niemcami. Tylko powiedz mi. Czy dzisiejsi Niemcy to są ci sami Niemcy? Czy jak dziś ludzie mówią "Niemiec" to w domyśle każdy ma myśleć "nazista".
Mówi się naziści właśnie dlatego, żeby oddzielić dzisiejszych Niemców od Niemców nazistów. Bo dzisiejsi Niemcy nie palą ludźmi w kominach. To robili naziści.
Dlatego uważam, że to obrzydliwa prowokacja. Niemcy wielokrotnie przepraszali za to co zrobili. Nie widzę powodu aby gnębić obecne pokolenie Niemców i na każdym kroku wzbudzać u nich wyrzuty sumienia.
Oni nie mają nic wspólnego z drugą wojną światową.
Rozumiesz to k***a teraz czy twój prawicowy łeb nie ogarnia takich rzeczy?

Europę trzeba jednoczyć a nie dzielić. Obrazimy cały cywilizowany świat i z kim się będziemy przyjaźnić? z Iranem, z Korea Pn., z Afganistanem? bo PIS obraził już wszystkich. Niedługo zostaną nam tylko takie kraje.

realign

2017-08-03, 11:05
A może zamiast się przepychać o prawdziwszą historię, wybudować silną gospodarkę i sznujące się i pomagające sobie wzajemnie społeczeństwo? A w przyszłości to my być może pozwolimy niemcom na przyjazd i pracę dla nas.

TT4

2017-08-03, 11:06