18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii znowu zrobili nam reklamę na cały świat

Wiewór • 2017-08-03, 09:36
Kibole Legii znowu dali popis swojej bezdennej głupoty. Na całym świecie ludzie pukają się w głowy jacy debile mieszkają w Polsce.
Ta "oprawa" to obrzydliwe przepełnione nienawiścią granie na emocjach i jawna prowokacja.
Gdyby chcieli upamiętnić Powstanie warszawskie to zrobili by to inaczej. Oni chcieli jak zwykle sprowokować.
Jaki jest cel takiego zachowania? Może ktoś jest w stanie to uzasadnić. Ja nie potrafię.
Sport powinien być apolityczny.
I nie. To nie jest patriotyzm. To jest zaawansowany rak. UEFA powinna wyj***ć Legię raz na zawsze bo polaczki znowu pokazały, że nie nadają się do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych dla białych cywilizowanych ludzi.

Żródło: Wirtualna Polska
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/702454/jacek-stanczyk-legia-warszawa-oprawa-na-cale-zycie-komentarz

Ork.Fajny

2017-08-21, 10:35
sumka, Daj mi chociaż z pięć przykładów z paru ostatnich lat gdzie 10 kiboli pobiło matkę z małym dzieckiem.

lesiot

2017-08-21, 13:18
Ork.Fajny napisał/a:

Daj mi chociaż z pięć przykładów z paru ostatnich lat gdzie 10 kiboli pobiło matkę z małym dzieckiem



Kiedy w końcu się czytać nauczysz?

sumka napisał/a:

nie mają problemu z pobiciem kobiety czy dziecka


Ork.Fajny

2017-08-28, 11:45
W takim razie poproszę parę świeżych przykładów na kobicie kobiet czy dzieci. :amused: Czekam.

Cisza... Busz się toczy przez miasteczko. Szszszszszszszsz! Szuuuuum. Podsumowując: Tak wygląda konkretność głupków z sadistica co wszystkim wmawiają że to nie oni trollują.