18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii znowu zrobili nam reklamę na cały świat

Wiewór • 2017-08-03, 09:36
Kibole Legii znowu dali popis swojej bezdennej głupoty. Na całym świecie ludzie pukają się w głowy jacy debile mieszkają w Polsce.
Ta "oprawa" to obrzydliwe przepełnione nienawiścią granie na emocjach i jawna prowokacja.
Gdyby chcieli upamiętnić Powstanie warszawskie to zrobili by to inaczej. Oni chcieli jak zwykle sprowokować.
Jaki jest cel takiego zachowania? Może ktoś jest w stanie to uzasadnić. Ja nie potrafię.
Sport powinien być apolityczny.
I nie. To nie jest patriotyzm. To jest zaawansowany rak. UEFA powinna wyj***ć Legię raz na zawsze bo polaczki znowu pokazały, że nie nadają się do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych dla białych cywilizowanych ludzi.

Żródło: Wirtualna Polska
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/702454/jacek-stanczyk-legia-warszawa-oprawa-na-cale-zycie-komentarz

ceptronik2

2017-08-03, 11:10
@Abraxus spluć świni w oczy to powie ze deszcz pada :plzdie:

kotorminator

2017-08-03, 11:18
Nikt nie wspomniał, że Konwencja Genewska zabrania wysyłania dzieci na wojnę. Ten dzieciak z obrazka został wcielony do armii, a główną konsekwencją brania udziału w walkach zbrojnych jest śmierć. Więc jeśli już mowa o zbrodniach, to czepiać się inicjatorów i dowódców powstania.
Tak na marginesie. Dlaczego godzina "W" była o 17.00? Co oni mieli w głowach (pomijając fakt o niemożliwości wygrania tego powstania), że całe powstanie potrwa dwie do trzech godzin?

hipek8830

2017-08-03, 11:18
@Abraxus popie**olony to jesteś ty lewaku. Za wyrażenie polaczki ch*j ci do mordy, choć dla ciebie to pewnie nie nowość.

Manowarrior

2017-08-03, 11:40
Idź zrób loda tuskowi i posmyraj dzyndzel merkel :)

SKINHEAD

2017-08-03, 11:47
@Abraxus jełopie polaczka to sobie wśród kolegów poszukaj o ile ich masz... po drugie widze masz ból dupy o dobre akcje na Niemiaszków... a jak nie rozumiesz przesłania to przełącz kanał na jakiś dziecięcy - może tam będą treści które ogarniesz...

P.S pie**oli mnie to co masz do powiedzenia :)

Wiewór

2017-08-03, 11:51
SKINHEAD napisał/a:

@Abraxus jełopie polaczka to sobie wśród kolegów poszukaj o ile ich masz... po drugie widze masz ból dupy o dobre akcje na Niemiaszków... a jak nie rozumiesz przesłania to przełącz kanał na jakiś dziecięcy - może tam będą treści które ogarniesz...

P.S pie**oli mnie to co masz do powiedzenia :)


jak cię pie**oli to po co się odzywasz.
Jak jesteś skinem to mi wytłumacz jedną rzecz.
Napie**alacie na Niemców. Przebieracie się za nazistów, nosicie się jak oni, dzielicie ideologię i podnosicie łapki na pozdrowienie jak oni.
Więc?

SKINHEAD

2017-08-03, 11:55
Abraxus napisał/a:


jak cię pie**oli to po co się odzywasz.
Jak jesteś skinem to mi wytłumacz jedną rzecz.
Napie**alacie na Niemców. Przebieracie się za nazistów, nosicie się jak oni, dzielicie ideologię i podnosicie łapki na pozdrowienie jak oni.
Więc?



Kto ci powiedział idioto ze jestem nazistą ? Widzisz, wychodzi Twoje wioskowe nauczanie, do szkoły miałeś pewnie pod górkę.... poczytaj troche o ruchu skinheads i jego odłamach zamiast pie**olic głupoty ze wszyscy skini to nazisci....

nowynick

2017-08-03, 11:58
a mi się podoba, niemcom nie wolno dać o tym zapomnieć czy zmieniać ich haniebnej historii

janlew

2017-08-03, 11:59
Naziolki dogadane z hazarskimi bolszewikami to aż 16% obywateli ? ? ? ...o ja jebe, ale będzie roboty.

Krak

2017-08-03, 12:17
Abraxus napisał/a:


Ta "oprawa" to obrzydliwe przepełnione nienawiścią granie na emocjach i jawna prowokacja



Co pie**olisz? A od kiedy mówienie prawdy jest złe?
Wyciągnij se ze swojej dupy lewackiego tefałenowskiego człona.

Wczoraj i przedwczoraj dzieci/nastolatkowie w Warszawie angażowały się w tę obrzydliwą pamięć chcąc oddać hołd tym, którzy myśleli o Polsce.
Są tu symbole, więc się nie posraj

Wtedy penie by walczyły i zginęły w taki sposób żeby takie "coś" mogło klepać w klawiaturę.



Zapytam dziadka jak to było z tymi miłymi chłopakami ze zachodu, którzy na wycieczkę do Polski przyjechali ale nie pokażę mu tego co napisałeś bo by zaj***ł taką mendę.
PS. Olewam piłkę nożną.

kolosasz

2017-08-03, 12:23
krzyks napisał/a:



ZDF ma prawomocny wyrok za pisanie o "polskich obozach", któremu nie zamierza się poddać. Coś więcej trzeba dodawać? :kawa:
https://www.google.pl/search?q=pisanie+o+polskich+obozach&oq=pisanie+o+polskich+oboza&gs_l=psy-ab.1.0.33i22i29i30k1l3.11515811.11524361.0.11526110.24.23.0.0.0.0.448.3379.0j1j4j2j4.11.0....0...1.1.64.psy-ab..13.11.3376...0j0i22i30k1j33i21k1j33i160k1.eubTL6BN0Sg



Cytat:

"Stacja ZDF zaskarżyła postanowienie Sądu Krajowego w Moguncji, który wydał
klauzule wykonalności w sprawie przeprosin za nazwanie obozów zagłady „polskimi” – dowiedział się portal tvp.info.



Jeśli ZDF zaskarżyła postanowienie Sądu Krajowego w Moguncji to ten wyrok nie jest prawomocny

źródło

Wiewór

2017-08-03, 12:38
krzyks napisał/a:



ZDF ma prawomocny wyrok za pisanie o "polskich obozach", któremu nie zamierza się poddać. Coś więcej trzeba dodawać? :kawa:
https://www.google.pl/search?q=pisanie+o+polskich+obozach&oq=pisanie+o+polskich+oboza&gs_l=psy-ab.1.0.33i22i29i30k1l3.11515811.11524361.0.11526110.24.23.0.0.0.0.448.3379.0j1j4j2j4.11.0....0...1.1.64.psy-ab..13.11.3376...0j0i22i30k1j33i21k1j33i160k1.eubTL6BN0Sg


Jeden nieprawomocny wyrok dla stacji ZDF to są wszyscy Niemcy.
Ok nie mam więcej pytań!

SpeedyG

2017-08-03, 13:11
Ja mam wyj***ne na to wszystko, bo według wielu ekspertów powstanie warszawskie było zupełnie niepotrzebne i bezsensu zginęło tyle cywilów w imię pokazania się światu, jacy to Polacy dzielni są i nawet śmierci się nie boją. Cała Warszawa została zniszczona, a dla historii, sytuacji politycznej Polski i biegu wojny Powstanie Warszawskie nic nie znaczyło.
Co do Niemców to nie oddali nam ani grosza z 2 bilionów USD repatriacji wojennych. O to powinniśmy walczyć, albo wyrządzić takie same szkody Niemcom dzisiaj zrzuceniem atomówki na Berlin, czy jakieś miasto przemysłowe z koncernami volkswagena, mercedesa,porsche.

DużyKutas

2017-08-03, 13:14
Abraxus napisał/a:


ny.



Gdzie kto fałszuje historię?
"Polskie obozy śmierci" to są po prostu błędy językowe bo dziennikarze są niechlujni i szybciej im piszą taki skrót myślowy zamiast "niemieckie obozy śmierci w Polsce".



Jesteś lemingiem który wierzy że Niemcy dbają o nasz interes a nie tylko o swój. Od 1939' zmieniło się tylko to że Niemcy przestali być takimi rasistami i to ze Francuzi dołączyli do Rzeszy. Nic poza tym, nawet z ruskimi trzymają do tej pory pomimo ich zbrodniczej polityki i światowych sankcji. Niemcy to kraj który powinien zostać rozebrany a ludność niemiecka przesiedlona do wszystkich części świata tak aby ich kultura nie miała już przyszłości a ich język powinien wymrzeć tak jak sumeryjski. Dla przykładu jak Niemcy dbają o swoje interesy. Grecja ma kryzys, niemieckie banki boją się że nie odzyskają pożyczonych pieniędzy od rządu Grecji. UE pożycza Grecji pieniądze, ta spłaca niemieckie banki, dalej jest kryzys ale nikt już o nim nie mówi i sprawa jest zamieciona pod dywan. Coś jeszcze dodać o hegemonii niemieckiej polityki?