18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii znowu zrobili nam reklamę na cały świat

Wiewór • 2017-08-03, 09:36
Kibole Legii znowu dali popis swojej bezdennej głupoty. Na całym świecie ludzie pukają się w głowy jacy debile mieszkają w Polsce.
Ta "oprawa" to obrzydliwe przepełnione nienawiścią granie na emocjach i jawna prowokacja.
Gdyby chcieli upamiętnić Powstanie warszawskie to zrobili by to inaczej. Oni chcieli jak zwykle sprowokować.
Jaki jest cel takiego zachowania? Może ktoś jest w stanie to uzasadnić. Ja nie potrafię.
Sport powinien być apolityczny.
I nie. To nie jest patriotyzm. To jest zaawansowany rak. UEFA powinna wyj***ć Legię raz na zawsze bo polaczki znowu pokazały, że nie nadają się do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych dla białych cywilizowanych ludzi.

Żródło: Wirtualna Polska
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/702454/jacek-stanczyk-legia-warszawa-oprawa-na-cale-zycie-komentarz

sumka

2017-08-03, 13:22
Krak napisał/a:

Co pie**olisz? A od kiedy mówienie prawdy jest złe?

Polecam dokument "Dlaczego na co dzień kłamiemy" wtedy może zrozumiesz dlaczego choć wątpię. Tego typu zachowanie jest dziecinne i krótkowzroczne ale tępym prawkom to szkoda tłumaczyć.

TB303

2017-08-03, 13:22

Już myślałem, że będzie nudny dzień :amused:

remi1982

2017-08-03, 13:25
Abraxus napisał/a:


Jeden nieprawomocny wyrok dla stacji ZDF to są wszyscy Niemcy.
Ok nie mam więcej pytań!



Widzę, że dalej nie pojmujesz o co chodzi i brniesz w to swoje bagno indolencji umysłowej.

Taka stacja jak ZDF, jakby nie patrzeć. "Kształtuje" poglądy wielu niemców, wiemy jak działa tv na ludzi. Tak więc powielanie non stop przez tą stację kłamliwego stwierdzenia "Polskie obozy koncentracyjne" sprawia, że ludzie będą używali takiego a nie innego określenia. To poniekąd zaplanowana akcja wybielania niechlubnej historii niemiec.

"ZDF to są wszyscy niemcy" pytasz. Nie, oczywiście, że nie. Tak samo jak za oprawę kibiców nie odpowiadają wszyscy Polacy. Rozumiesz już jak zakłamanym ćwokiem jesteś?

Rozumiem, że można mieć poglądy lewicowe. Ale to chyba nie zwalnia od myślenia.

Sonka

2017-08-03, 14:03
Dałem piwo żeby szybciej weszło na główną i popatrzeć jak prawakom i lewakom dupa piecze.

The_Generat

2017-08-03, 14:06
zwykły troll i prowokator... w dodatku marny intelektualnie
ciekawe, że dopuszczane są teksty "ch*j ci w mordę" a to co ja napisałem o antypolskim ścierwie usunięto...

w tym poście jest bezosobowo, może nie usuną

beegos

2017-08-03, 14:16
Co w tym oburzającego taka jest prawda ,a prawda boli najbardziej.

mrkler

2017-08-03, 15:01
Sam nie przepadam za środowiskami kibicowskimi i mimo to uważam że ta akcja wcale nie była jakimś skandalem czy prowokacją tylko udaną akcją mającą na celu przypomnienie Niemcom i światu o NIEMIECKICH zbrodniach(zdaje się że ostatni często o tym zapominają), więc szczerze powiedziawszy nie wiem czy przemawia przez ciebie zwyczajna ignorancja czy to zwykła chęć "doj***nia prawakom" bo jest ku temu okazja. pie**olisz Abraxus.

biala20

2017-08-03, 18:27
Żyje jeszcze sporo niemieckich oprawców! BEZPOŚREDNIO odpwiedzialnych za mordy i grabież! Ja dokładnie w 70 po śmierci Stryja odnalazłem jego grób! Niemieckie bydleta najpierw zmuszały Go do pracy, a potem zamordowały! Za drobiazg, nakład po ryju niemieckiemu "nadczłowiekowi"! Dzisiejszy niemiec, regfonalista, napisał że "było to poważne przestępstwo"! Mam nadzieję, że jakiś arab obije mu pysk na ulicy! Nigdy nie wybaczę tym bydlakom, swoje dzieci uczę też nienawiści do tych morderców i złodziei! Aha, ciągle majązrabowane w Polsce dzieła sztuki! Dzisiejsi niemcy to w najlepszym razie paserzy!

gmk69

2017-08-03, 21:28
Wczorajsza oprawa kibiców Legii Warszawa upamiętniająca 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Wywołała ona dosyć spore poruszenie w zagranicznych mediach. Pisano o niej w praktycznie każdym państwie Europy zachodniej i m.in w Brazylii czy Wenezueli.

mazga50

2017-08-03, 21:31
Majo rozmach, sk***esyny...

Al...........go

2017-08-03, 21:32
Zabijali dzieci bo bohaterscy dowódcy powstania zrobili z dzieciaków żołnierzy i posłańców. Osądzić powinno się dowódców powstania za to, że swoją głupotą zrujnowali miasto i doprowadzili do rzezi cywili jednocześnie osłabiając kraj i ułatwiając życie Rosyjskim komunistom.

mtevo

2017-08-03, 21:34
Ty zdradziecka mordo.

~DMT

2017-08-03, 21:47
Zawsze daleko mi było do sympatyzowania ze środowiskami kibicowskimi, bo wiele takich osób znam i zdanie swoje o nich mam (a przynajmniej o "lwiej części")... nie mniej jednak - za oprawę krata!

cuurniprime

2017-08-03, 21:51
I bardzo dobrze, uświadamiać zignorowane sk***ysyństwo.

Al...........go

2017-08-03, 21:56
cuurniprime napisał/a:

I bardzo dobrze, uświadamiać zignorowane sk***ysyństwo.



Przez kogo zignorowane?