18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Lechii o Jaruzelskim

paździerzowy • 2012-12-02, 23:08
Szacunek!

oc...........an

2013-08-27, 17:04
Uuuu... ale mi doj***łeś. Co ja na to mogę powiedzieć, przecież nie śledzę swoich postów i piszę co popadnie... A nie! Już mam! Otóż mój kochany tato dał łapówkę w wysokości 4 000 rubli (wtedy pensja wynosiła 100 rubli miesięcznie) bo zamiast pracować z zawodzie zajmował się tzw. "spekulacją" i świetnie na tym wychodził. Jako że potrzebował czasu żeby wujek przekupił kogo czeka żeby usunęli mu kartotekę bo za komuny to co dziś nazywamy biznesem wtedy było zakazane i miał już "dielo" w KGB, dlatego musiał gdzieś sp***olić. Więc zapłacił wieeelu ludziom tyle siana, że trudno nawet przeliczyć ile to jest w dzisiejszych dolarach dzięki czemu napisali mu w papierach major w oddziale inżynieryjnym (jako że miał wyższe wykształcenie techniczne to się udało) i rok odklepał jako kwatermistrz zanim wujek nie ogarnął tematu i "kurz nie osiadł". No ale i tak jak wrócił to wyj***li go z komsomołu i odebrali mu możliwość legalnej pracy... A jak upadł Związek i nie dało się już bogacić na wożeniu jeansów z Turcji do Lwowa to zajął się pracą w zawodzie. IV tajemnica Fatimska rozwiązana.


http://www.pown.it/flash/4929.swf

:krawaciarz:

ostatni

2013-08-27, 17:50
A wujek kim był, że miał takie znajomości. Cała rodzina to czerwone pluskwy, od dziadziusia w armii czerwonej po wnuczka debila lewaka