18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Lechii o Jaruzelskim

paździerzowy • 2012-12-02, 23:08
Szacunek!

mabsik

2012-12-03, 00:20
piekna sprawa ;)

Cyrk

2012-12-03, 00:24
Biało-zielone p*zdeczki jak zwykle sobie znalazły najłatwiejszy cel na świecie, który nie może się bronić. Jakoś do Donka, Kaczusia czy ich przydupasów wyskoczyć się boją. No chyba, że mają takie zacięcie do historii (3/4 nawet w worku u taty nie pływała w '80) no to polecam skakanie do odpowiedzialnych za okrągły stój, za uwalenie reform Wilczka lub za nieujawnienie byłych i aktywnych agentów specsłużb w polityce i gospodarce. Tylko ... Ci to się pewnie będą bronić, więc gdańskie śmieci wolą sobie poużywać na 100-letnim starcu...

Hannibal_PL

2012-12-03, 00:25
Właściwie pytanie do kiboli robiących oprawy(jeśli tacy tu też zaglądają): to jest jakaś płachta z prześcieradeł, jakiś cienki tiul, malowane czy drukowane, gdzie i jak duże pieniądze na to idą(konkretnie) ?

Kemawir

2012-12-03, 00:30
@Cyrk

Wypie**alaj stąd internetowy napinaczu, kozak w necie p*zda w świecie.

mak667

2012-12-03, 00:33
A jak dla mnie jest to manifestacja patriotyzmu. I uprzedzając komentarze ze to bandziory i co to ma wspólnego z patriotyzmem informuje, że tylko oni by walczyli za ten kraj reszta by się ukrywała srała po piwnicach i tyle by pozostało. A co do Jaruzelskiego to jedno jest pewne piękną karierę zrobił w wojsku wspomaganą przez pracę w NKWD.

czerpak

2012-12-03, 00:33
Chcesz coś zrobić? Chcesz się liczyć? Stwórz własną siłę polityczną (podobno ktoś kiboli popiera) i działaj, mistrzu. Naród cię, podobno, posłucha. Dawaj, zaprezentuj się.

NieWeszles

2012-12-03, 00:34
Zabawne. Większość z nich nawet nie wie o co chodzi z Jaruzelskim, tak samo jak większość ONRowców nie wie nic o święcie niepodległości. Zabawnie jak zawsze


Nie, nie bronie nikogo.

Kawagawa

2012-12-03, 00:44
mkmkmk2 napisał/a:

baranie łby i tyle.....


//zawsze wierny Generałowi będę!!!!



Katafalk Ci w dupę.

Szacunek dla kibiców, piękna oprawa.

NieWeszles napisał/a:

Zabawne. Większość z nich nawet nie wie o co chodzi z Jaruzelskim, tak samo jak większość ONRowców nie wie nic o święcie niepodległości. Zabawnie jak zawsze


Nie, nie bronie nikogo.



Niech zgadnę, Ty wiesz wszystko o święcie Niepodległości. Dziękujemy Ci Panie że Nam zesłałeś takiego zacnego patriotę co Nas oświeci jakimi jesteśmy prostakami. Dziękujemy o Panie.

Mistrzu, prowadź Nas niegodnych.

rolerek

2012-12-03, 00:51
Mimson napisał/a:

Nie lubię komuny! Nie lubię i już! Nie lubię ni sierpa ni młota!



Urodzony w 1994 r. ale widzę, że w styropianie leżał i go komuna gnębiła. Szacun... :ok:

Kawagawa

2012-12-03, 00:55
rolerek napisał/a:



Urodzony w 1994 r. ale widzę, że w styropianie leżał i go komuna gnębiła. Szacun... :ok:



Rozumiem że Kolega lubi Hitlera ponieważ urodził się już po jego śmierci???????????

Cyrk

2012-12-03, 00:58
Kemawir napisał/a:

@Cyrk

Wypie**alaj stąd internetowy napinaczu, kozak w necie p*zda w świecie.

Nie będziesz mi rozkazywał. Idź poszukaj sobie 100 starca na którego będziesz mógł naskoczyć i zakrzyczeć.

Widzicie, że biało-zielone p*zdeczki tak mają...

Kawagawa napisał/a:



Rozumiem że Kolega lubi Hitlera ponieważ urodził się już po jego śmierci???????????

Fajne obrazy malował, ale nie poznałem, więc nie mogę lubić. Pewnie chciałeś się zapytać, czy popiera działania Hitlera, ale rozumku nie starczyło. I jak to było z nadmiarem znaków interpunkcyjnych? Oznaka impotencji czy tam problemów emocjonalnych - jakoś tak...

Kawagawa

2012-12-03, 01:02
Cyrk napisał/a:

Nie będziesz mi rozkazywał. Idź poszukaj sobie 100 starca na którego będziesz mógł naskoczyć i zakrzyczeć.

Widzicie, że biało-zielone p*zdeczki tak mają...

Fajne obrazy malował, ale nie poznałem, więc nie mogę lubić. Pewnie chciałeś się zapytać, czy popiera działania Hitlera, ale rozumku nie starczyło...



Czyli pytanie o treści "czy lubisz Hitlera" jest na tyle niejednoznaczne, że trudno się domyśleć iż jest on dla mnie symbolem pewnej ideologii? :D :D :D Matura ze zrozumienia tekstu już była? :D

Hannibal_PL

2012-12-03, 01:10
DioniZy napisał/a:


Nienawidzę takiego gadania mylisz pojęcia kolego! Mylisz Ultrasa który przychodzi na mecz żeby pokrzyczeć, pokibicować i zrobić oprawę! Z kibolami którzy przychodzą na mecz nie żeby go oglądać tylko żeby coś rozje..ć i komuś wpier..lić!!! :evil:



ch*j mnie to.Kibol to kibol. I nie pie**ol mi tu synek że ultras nie jest kibolem, nie wierzę że fanatyk się nigdy z nikim nie napie**alał i nie robił ogólnego rozpie**olu. A pokrzyczeć i pokibicować to każdy chodzi na mecz. Inaczej po ch*ja by płacił za wstęp. Przecież tą samą poj***ną mierną polską szmaciankę można i w telewizji zobaczyć.
Poza tym skoro masz taką wiedzę to mi odpowiedz na moje pytanie a nie wyskakuj z poprawianiem ultras to nie kibol.

Sl...........nx

2012-12-03, 01:11
DUST DEVIL napisał/a:

Etam, gdyby nie Generał to by do Polski weszła robić porządki Armia Radziecka (do 1946 Armia Czerwona) i by zrobiła nam z dupy jesień średniowiecza.



Rewelacyjny wywód, szkoda, że nie mający nic wspólnego z rzeczywistością.

Oczywiście, historycy wciąż się spierają co do słuszności stanu wojennego, tylko że ci, którzy go usprawiedliwiają, to w większości partyjniaki lub popartyjniaki PZPRowskie.
Gigantyczne problemy ekonomiczne, oraz fakt zaangażowania w operację w Afganistanie czyniły groźbę interwencji wojsk sowieckich mało prawdopodobną, o czym oczywiście opinia publiczna w Polsce nie mogła mieć pojęcia i chyba dalej nie może to do nich dotrzeć.

Black-Sheep

2012-12-03, 01:15
Beka z kiboli. Nie wiedzą co to komunizm, co głosi, większość jest nawet z nim tylko nie zdaje sobie z tego sprawy, ale skoro wspólnie można komuś lub czemuś pojechać, to zawsze chętni. xD

W idealizowanym dwudziestoleciu międzywojennym też strzelano do robotników, represjonowano mniejszości narodowe, szerzył się antysemityzm, zamykano w więzieniach opozycję.

Każda ideologia może być zła i to nie jest wada wyłącznie komunizmu.