18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katoliku!

irish • 2010-05-17, 00:31
Katolicy, bądźcie czujni!!!!!



pierwszy upload, katolików proszę o wyrozumiałość :-D

pozeracz_kotow

2010-05-17, 21:52
@Boże
pie**olisz straszne farmazony, ale i tak Ciebie lubiÄ™.

A od młodego (młodszego o 4 lata ode mnie ;) ) się odjebcie - niech myśli po swojemu i szuka po swojemu. :mrgreen:

sensi

2010-05-17, 21:55
kicolek napisał/a:

A od młodego (młodszego o 4 lata ode mnie ;) ) się odjebcie - niech myśli po swojemu i szuka po swojemu. :mrgreen:



przecież nikt się do niego nie przyjebuje, chwalim go.

lil

2010-05-17, 22:35
wszystko super ekstra ale o co chodzi z tym motylkiem??
bo reszte to sie jakos da pod cos podciagnac ale ten biedny owad jakos mi pod szatany nie pasuje

pysiaczek

2010-05-17, 22:52
katolicy pfff najlepiej wszystko zakazac wszystko jest zle najlepsza droga jest Kosciół ha ha ha :mrgreen:

PÅ...........un

2010-05-17, 23:20
Drodzy Katolicy. Jeśli szukacie prawdy, to polecam stronkę www.racjonalista.pl . Jeśli argumenty tych uczonych ludzi, którzy poświęcają się religii bardziej niż ktokolwiek z was, nie przekona, to chcę was poznać. Bo tak ciężkiego przypadku jeszcze nie spotkałem.

pozeracz_kotow

2010-05-17, 23:32
sensymiliana napisał/a:



przecież nikt się do niego nie przyjebuje, chwalim go.


No pewnie... Szczególnie tekstami typu:

"Po pierwsze chrzanisz smuty charakterystyczne dla otumionego młodego pokolenia propagandy religijnej w szkole. "

"Co do twojego straszenia bogiem i piekłem, mam to w dupie czy będzie mnie sądził twój bog (...)"

"Znalazłeś sobie quasi chrześcijańskiego Bożka z ludzkimi słabostkami który zapomniał o biblijnym gniewie.
To nie twoja religia, i twoje wypowiedzi o tym świadczą.
Nie rozumiem was, ludzi którzy mówicie tak dużo o chrześcijaństwie posiłkując się dogmatami a nazywacie praktykujących fanatykami.
Może czas zmienić religie na bardziej ludzką, a przestać naginać to do ludzkich słabości ?

Zmieniacie tą religie i zmieniacie, czy jednak nie zmieniliście tym samym już Boga ? "

Dalej mi się nie chce szukać... :emo:

tarquin

2010-05-18, 00:28
Tęcza to znak ruchu gejowskiego (Gay Pride - Dumy Gejowskiej). A motylkami określają się anorektyczki.

Myssyni

2010-05-18, 01:35
A oto co mi kuzyn podrzucił.
Praktycznie to samo, tylko jeszcze z objaśnieniami.





I jest też upragniona przez kogoś wcześniej swastyka.

Jakby coś było mało widoczne mogę wstawić zdjęcia z bliska.

zaqwas

2010-05-18, 02:03
@Myssyni - świetna wrzuta! aczkolwiek słabo napisy widać ale mam dosyć tego pie**olenia.

co do apostazji to mam lepszy pomysł - zabronić kościołowi używania i przetwarzania moich danych osobowych (bo nigdy zgody na to nie wyraziłem). niech mnie wykreślą (i przeproszą finansowo:) z listy chrzczonych, bierzmowanych itp.
jak składam CV do pracy to muszę dać im zgodę na wykorzystanie mych danych osobowych np: nr telefonu bo bez tej zgody nie mogą zadzwonić nawet do mnie, nie wspominając już o użyciu mego nazwiska w dokumentach firmowych.
i nich nikt mi nie pie**oli że przy chrzcie rodzice dali taką zgodę bo nic nie podpisywali tego typu bo takie czasy były. nawet jak by dali taką zgodę to jakim prawem sprzedają 'mnie' (w sensie moje dane) jakimkolwiek instytucją



dodam jeszcze że moja wiara jest bardzo silna a jestem ateistą :loldev:

sensi

2010-05-18, 08:46
Jak by tu podsumować?
Kocham Jezusa :)

Ra...........og

2010-05-18, 09:36
sensymiliana napisał/a:

Kocham Jezusa


Analnie?

pozeracz_kotow

2010-05-18, 13:24
@up
Naprawdę nie masz co robić tylko ciągle dopie**alać się do mnie? Przykro mi z powodu, że w Twoim smutnym życiu trolling i monitorowanie "życia" innych w sieci jest jedyną formą rozrywki. Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. :cry:

PS
Do arcy-zajebistych-nieomylnych moderatorów - jeżeli macie zamiar wj***ć tutaj z półobrotu i pie**olić o off topach to darujcie sobie, albo reagujcie, gdy taki atestowany troll jak to coś powyżej zaczyna prowokować. Ode mnie tyle.

Out.

si...........nt

2010-05-18, 13:49
A ja po tym temacie przypomniałam sobie o istnieniu mojego Pierscienia Atlantow i z wilka przyjemnoscia go zalozylam :)

BÃ...........³g

2010-06-03, 23:20
sisteragent napisał/a:

A ja po tym temacie przypomniałam sobie o istnieniu mojego Pierscienia Atlantow i z wilka przyjemnoscia go zalozylam



Ale z Ciebie satan :oops:

dagma20

2010-11-18, 23:13
irish napisał/a:

Katolicy, bądźcie czujni!!!!!

Obrazek

pierwszy upload, katolików proszę o wyrozumiałość :-D






co za idiotyzm :) nasza religia jest jedna wielka sciema a czepiaja sie jakis wisiorkow i bibelotow buhahaha Zamkniecie naszej religii na inne jest czyms smiesznym-my dobrzy =reszta zli


tak jak wielkie misje nawracania ludzi w afryce,apodobno adam i ewa byli biali..... "to sie opalili" phahaha zreszta sciema z adamem i ewa tez jest dobra-mieli tylko 2 synow i tu odnoszac sie do teczy- jednak bog kocha gejow i blogoslawiac im zsyla im dzieci phahaha:D