18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katoliku!

irish • 2010-05-17, 00:31
Katolicy, bądźcie czujni!!!!!



pierwszy upload, katolików proszę o wyrozumiałość :-D

tadekmce

2010-05-17, 13:14
Nie rozumiem zdziwienia/zaskoczenia niektórych. Forma tego plakatu jest żenująca, banalna i może faktycznie jest to lekkie przegięcie. Po pierwsze jest to przekaz dla wierzących dlatego nie rozumiem tej debaty wśród ateistów i agnostyków. Plakat prosty, aczkolwiek nie każdy jak widać zrozumiał prosty przekaz KATOLIKU- UWAŻAJ a nie ateisto- uważaj. Już pomijam, że noszenie takich symboli jest sprzeczne z drugim przykazaniem: "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną." i podchodzi pod bałwochwalstwo, ale kogo to dzisiaj tak w ogóle obchodzi. Ja osobiście widziałem podobny na Jasnej Górze w Częstochowie w nieco lepszej wersji i naprawdę nie widzę w tym nic dziwnego/złego.

bolok

2010-05-17, 13:34
Powinni spalić na stosie moją dawną przedszkolankę, zawsze mnie chwaliła za malowanie tęcz.

Asker

2010-05-17, 13:38
Zapomnieli o potężnym symbolu Spaghetti!

mKlamot

2010-05-17, 14:02
No tak, wszystko co jest uważane badź zwiazane z inna religia niz chrzescijaństwo jest wg tych debili uwazane za zabobony i kult Szatana ;P dlatego śmieje sie z kościoła i tej religii ;)

Arystokrata

2010-05-17, 15:30
Tak dla ateistów.
Rozróżniajcie pie**olniętych fanatyków religijnych, od zwykłych katolików.
SÄ… ludzie i parapety, co poradzisz?
Tekst:
,,j***ć katalakow", no genialne. I jakie wymowne...
Obrażać rodaka, za to, że on wierzy w coś więcej i ma jakieś własne liny zaporowe, przed niektórymi rzeczami?
Gratuluje inteligencji tym, co się przywiązują do rzeczy z przed 2000 lat, kiedy były inne obyczaje i inne przyzwyczajenia...
Teraz biblia by inaczej wyglądała i przykazania.
Kiedyś się miało dzieci z siostrami, kuzynkami by było czyste królewskie pokolenie, córy z ojcem, synowie z matką i to było normalne. A teraz nie jest. Czasy się zmieniają k***a, więc niech katolicy się nie upierają, bo ateisty i tak się nie przegada...
Każdy wierzy w co zechce, ja wierze w Boga w trzech osobach, a ktoś wierzy w reinkarnacje, ktoś inny uważa krowy za zwierzęta święte, a ktoś inny w ogóle w nic, oprócz siebie nie wierzy...
Dajcie spokój, to że wy wierzycie, czy nie wierzycie, nie znaczy macie się kłócić kto ma racje, a i tak nikt nie ustąpi...jeden wierzy, drugi nie i koniec tematu, po ch*j się kłócić kto ma racje?

teken

2010-05-17, 15:42
tadekmce napisał/a:

Nie rozumiem zdziwienia/zaskoczenia niektórych. Forma tego plakatu jest żenująca, banalna i może faktycznie jest to lekkie przegięcie. Po pierwsze jest to przekaz dla wierzących dlatego nie rozumiem tej debaty wśród ateistów i agnostyków. Plakat prosty, aczkolwiek nie każdy jak widać zrozumiał prosty przekaz KATOLIKU- UWAŻAJ a nie ateisto- uważaj. Już pomijam, że noszenie takich symboli jest sprzeczne z drugim przykazaniem: "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną." i podchodzi pod bałwochwalstwo, ale kogo to dzisiaj tak w ogóle obchodzi. Ja osobiście widziałem podobny na Jasnej Górze w Częstochowie w nieco lepszej wersji i naprawdę nie widzę w tym nic dziwnego/złego.

Co ty ksiądz ? Chyba nie zrozumiałęś, że my się smiejemy własnie z katolików, że mają ta durne formy przestrzegania przed kij wie czym. k***a tęcza xD Może jakiś mądry ksiądz wytłumaczy mi czym złym jest Tęcza i Motyl ?
Poza tym co robisz na sadistic ?

mateyko44

2010-05-17, 16:01
To chyba bylo zamieszczone w super ekspresie

Arystokrata

2010-05-17, 16:03
teken napisał/a:

Chyba nie zrozumiałęś, że my się smiejemy własnie z katolików, że mają ta durne formy przestrzegania przed kij wie czym.


A kto się nie śmieje z fanatyków?
Czy to fanatyków religijnych (miedzy innymi katolickich fanatyków), ludzi, co się w bajka Disney'a doszukują jakiś penisów, czy nie wiadomo czego...
Nadwrażliwość na punkcie czegoś zawsze była, jest i będzie żenująca, oraz wyśmiewana.

Smile0n

2010-05-17, 16:45
bardzo podoba mi się środkowy symbol w ostatnim wierszu, co prawda nie wyczerpuje możliwości (wszystkich) ale i tak się cieszę

fallout444

2010-05-17, 17:03
Co do komentarzy - Szkoda że jesteście tacy ograniczeni.
Co do samego wrzuta - brednie, głupoty i naciągane ścierwo. 60 lat temu mielibyśmy to w dupie. "ROZWÓJ" cywilizacji k***a jego mać.

PÅ...........un

2010-05-17, 17:27
Zastanawia mnie jedno. I zapytam tutaj Katolików. Jeśli Bóg jest wszechmogący i jedyny, i każdy katolik o tym wie, to czemu ustanawia przykazanie o "zakazie brania innych Bogów", co jest związane z tymi symbolami poniekąd. Z zazdrości? Ze strachu, że inny Bóg może mieć większe powodzenie u ludzi? Zakazywanie innych Bóstw to poniekąd udowadnianie ich istnienia. Bóg nie mówi: Jestem tylko ja, więc wierz we mnie. On mówi: Wybierz mnie, odrzuć innych Bogów. I gdzie wszechmoc?

Ktoś wspomniał, że religia się zmienia. Racja. Były śluby w rodzinie, podstawianie niewolnic, aby rodziły dzieci niepłodnym żonom religijnych przywódców, itp itd (zapraszam do lektury Biblii). Ale czemu zmieniło się to, że Abrahamowi, Mojżeszowi, Jakubowi, i wielu wielu innym Bóg się ukazywał, dając dowód, przemawiając "jam jest Bóg Twój". Dlaczego do mnie nie przyszedł, by mnie w tym utwierdzić?

Ludzie, odstawcie czerwonego kapturka, Zeusa, syna z dziewicy, Kochającego Jahwe, który topi co stworzył, pali grzesznych w Sodomie i Gomorze i nie sprzeciwia się mordom przeciw niewiernym, lub niewybranym, Zordona, Motomyszy i inne bajki na jedną półkę.

el...........un

2010-05-17, 17:47
vivalame napisał/a:

ale co oni maja do pierścienia atlantow?


Ryboludzie sÄ… w otwartym konflikcie z Watykanem od 1054 roku.

tadekmce

2010-05-17, 18:45
MChemik napisał/a:



Ludzie, odstawcie czerwonego kapturka, Zeusa, syna z dziewicy, Kochającego Jahwe, który topi co stworzył, pali grzesznych w Sodomie i Gomorze i nie sprzeciwia się mordom przeciw niewiernym, lub niewybranym, Zordona, Motomyszy i inne bajki na jedną półkę.



Niepokalane PoczÄ™cie NajÅ›wiÄ™tszej Maryi Panny – dogmat KoÅ›cioÅ‚a katolickiego, uznawany również jako element doktrynalny w KoÅ›ciele Starokatolickim Mariawitów i KoÅ›ciele Katolickim Mariawitów.

Dogmat – twierdzenie w religii lub szkole filozoficznej przyjÄ™te bezwarunkowo - bez dowodu i nie podlegajÄ…ce dyskusji. Syn z dziewicy

Syn z dziewicy odpada do odstawki. Następnym razem poczytaj co nieco.

PinkRose

2010-05-17, 19:56
Arystokrata napisał/a:


I jakie wymowne...
inne przyzwyczajenia...
ateisty i tak siÄ™ nie przegada...
oprócz siebie nie wierzy...
i tak nikt nie ustÄ…pi...



Tratata tata ...................tra ta ta......................... :snajper2:
tratatata .............................................. :snajper2:
tatata bang tata tra ta ....... :snajper2:

Jak chcesz pisać z ludźmi to przestań napie**alać tyle kropek. Wiem że jest to tak zwane przemyślenie, no ale k***a, wystarczy kropka, enter i rozpoczęcie nowej myśli jako zdania. Penis od ilości kropek nie rośnie. Dopiero co opuścił podstawówkę a już ludzi denerwuje.

P