18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan_Generał

2013-04-24, 00:01
Jak się żyło klasie robotniczej i średniej w latach 70 w usa i u ruskich? Dziękuje dobranoc :mrgreen:



abradabra

2013-04-24, 00:03
tyle na temat kapitalizmu

merh

2013-04-24, 00:04
Shatter lewak,shatter lewak... Wygrałem :)


ps.
akurat tutaj ,jako jeden z podludzi,masz racje.Ktos musi trzymać stado w ryzach.Prawo naturalne.Silniejszy wygrywa i dupczy wszystkie samice.

Crowell

2013-04-24, 00:07
widzę dyskusja na poziomie :)
załóżmy partię polityczną sadola i w każdym z województw stwórzmy inny system polityczny, zobaczymy kto wygra :D

Shatter

2013-04-24, 00:08
abradabra napisał/a:

tyle na temat kapitalizmu


No siemka.Czy ten głos to nie KRUL ziemi żelaza sam mighty pagan noir slavic pogromca lewaków i piewca wolnego rynku KelThuz?

hubert88

2013-04-24, 00:13
jabolmax napisał/a:

powiedz mi co za różnica czy ci się wbija w dupę ku*as czy krzesło za kasą w supermarkecie, w każdej pracy się sprzedajesz



Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy sprzedawaniem swojego ciała i godności a sprzedawaniem swoich usług jako czyjś pracownik (np. jako kasjerka) to gratuluje. Myślałem, że ktoś w Twoim wieku powinien już to rozróżniać.

shin69

2013-04-24, 00:14

@up: Na pewno twój zj***ny socjalizm/komunizm/inna gejowska ideologia z sierpem i młotem oraz obspermionym marksem w roli głównej/ jest tak zajebisty, że cała ludzkość byłaby zaspokojona - w wykopanych 2 metrowych dołach pod jakimś lasem. Jestem po prostu zażenowany tym, że takim ideologom lewactwa nigdy nie przeszkadzało korzystać z kapitalizmu jako źródła nachapania się po sam parchaty ryj i robienia demagogii by zdobyć władzę. Dyskusje z takim podludźmi socjalizmu są nie warte mojej klawiatury. :fuck-off:

Svenlee

2013-04-24, 00:15
alveanerleo2 - słyszałeś o takim czymś jak socjalizm?

Shatter

2013-04-24, 00:21
shin69 napisał/a:

Obrazek
@up: Na pewno twój zj***ny socjalizm/komunizm/inna gejowska ideologia z sierpem i młotem oraz obspermionym marksem w roli głównej/ jest tak zajebisty, że cała ludzkość byłaby zaspokojona - w wykopanych 2 metrowych dołach pod jakimś lasem. Jestem po prostu zażenowany tym, że takim ideologom lewactwa nigdy nie przeszkadzało korzystać z kapitalizmu jako źródła nachapania się po sam parchaty ryj i robienia demagogii by zdobyć władzę. Dyskusje z takim podludźmi socjalizmu są nie warte mojej klawiatury. :fuck-off:


Ale dyktaturę od socjalizmu to ty odróżnij cebulaku...
Also nie zwracanie uwagi na inne czynniki, chociaż czego się spodziewać po kimś kto wiedzę ogranicza do paru śmiesznych książek które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości i kwejka...

hubert88

2013-04-24, 00:29
shin69 napisał/a:


@up: Na pewno twój zj***ny socjalizm/komunizm/inna gejowska ideologia z sierpem i młotem oraz obspermionym marksem w roli głównej/ jest tak zajebisty, że cała ludzkość byłaby zaspokojona - w wykopanych 2 metrowych dołach pod jakimś lasem. Jestem po prostu zażenowany tym, że takim ideologom lewactwa nigdy nie przeszkadzało korzystać z kapitalizmu jako źródła nachapania się po sam parchaty ryj i robienia demagogii by zdobyć władzę. Dyskusje z takim podludźmi socjalizmu są nie warte mojej klawiatury. :fuck-off:





Wskaż mi w tym co mówiłem chociaż tycio socjalizmu/komunuzmu/pedalstwa. Naucz się czytać ze zrozumieniem chłopcze.

!Timon

2013-04-24, 00:37
Norwegia w rankingu wolności gospodarczej stoi o 30 miejsc wyżej niż my. Szwecja o 50(!).
Pomimo swoich skandalicznych podatków przynajmniej jak chcesz pracować "na swoim" masz mniejsze problemy niż w Polsce.
No ale pie**olmy dalej jaki to wolny rynek niedobry...

Jedyne co socjofile chcą brać za przykład z krajów skandynawskich to doj***ć wysokie podatki ludziom pracującym. Jedyne co widzą w tym modelu to kasa, kasa, kasa. k***a więcej kasy, brać, brać brać.

Malix

2013-04-24, 07:23
@Shatter: Podaj argumenty dziecko, bo jak na tę chwilę to jesteś pie**olonym hipokrytą. Piszesz jaki to socjalizm fajny, wyzywasz wszystkich od "krulów" i debili.

bishfinger

2013-04-24, 07:31
Ludzie którzy sa samodzielni, dają sobie radę w życiu są za kapitalizmem, ci którym się gorzej wiedzie, nie mają na tyle sił by wziąć sprawy w swoje ręce i liczą że bogatsi się z nimi podzielą są za socjalem. Podział prosty jak budowa cepa.

JURIJ_77

2013-04-24, 08:16
90% sadola chciało by w Polsce socjalizmu - ale NARODOWEGO ...

MJ...........87

2013-04-24, 09:32
Shatter, do gazu j***ny lewaku. Tak wiem wysiliłem się.