18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kac Wawa

amrashs • 2012-03-10, 20:52
Ciekawa kłótnia między krytykiem, a scenarzystą filmu "Kac Wawa"

Millduck

2012-03-11, 15:22
Z tego co ten scenarzysta opowiada, to przed edycją i przeróbkami niedobrych producentów "Kac Wawa" było pewniakiem do oskara :P

Phallucifer

2012-03-11, 15:42
no...milczenie raczka jest najwymowniejsze, szacunek, ze mu sie chcialo w ogole tam pojsc i mu powiedziec, ze jednak nie ma racji.

Powell

2012-03-11, 15:50
Pener666 napisał/a:


jest ich 3:
prowadzący, twórca i raczek,którego masz na myśli?



wszystkich bym zaj***ł :hitler:

Re...........ms

2012-03-11, 16:09
jak zobaczyłem tytuł filmu pomyślałem.. "oho prawdopodobnie tania podróbka, ale trzeba zobaczyć"
jak zobaczyłem zwiastun pomyślałem.. "ale żal, nie ma szanse żebym kiedykolwiek to obejrzał"
teraz zastanawiam się czy obejrzeć mimo kiepskich recenzji, żebym przynajmniej wiedział o czym mówię, czy też nie. :P

RHminus

2012-03-11, 17:14
Jeżeli kolo który zrobił film musi opowiadać w obecności krytyka co "on chciał zrobić" to znaczy że jest bardzo bardzo bardzo mierny, czyli ch*jowy.

defcon1

2012-03-11, 17:38
On zsiupny wyszedł, nie ma bata :/

Ronillek

2012-03-11, 19:57
No, ale przynajmniej mamy ładnie przedstawioną kreatywność i mentalność Polaczków. Nawet mimo tego, że zrobią nieprzeciętne gówno i są tego świadomi (mając przed oczami ch*jowe recenzje, opinie i w dodatku rażącą krytykę), to i tak jest "NO JA ZROBIŁEM, TO JEST ZAJEBISTE BO MOJE I ch*j". Dodatkowo rozbroiło mnie stwierdzenie, że skoro w Kac Vegas grubas sikający do basenu jest śmieszny, to czemu w Polskim chłamie to nie jest zabawne? Na siłę szuka usprawiedliwienia i pocieszenia, będąc już na dnie. Ż-a-ł-o-s-n-e w ch*j.


Nie wspomnę już o typowo bydlęcej 'rozmowie' na zasadzie "darcie mordy jak najgłośniej, może reszta się zamknie i będę mógł powiedzieć, zamiast poczekać jak normalny człowiek".

Archilus

2012-03-11, 22:42
Cytat:

Dodatkowo rozbroiło mnie stwierdzenie, że skoro w Kac Vegas grubas sikający do basenu jest śmieszny, to czemu w Polskim chłamie to nie jest zabawne?



Ale tu się z nim zgodzę. W większości przypadku nas to nie śmieszy, bo to rodzima produkcja, a tak jak napisałem wyżej: na kac vegas (1 i 2) ludzie srali ze śmiechu w kinie, chociaż dla mnie ten film był żenujący...(chociaż nie powiem, kilka na prawdę dobrych momentów miał). Wystarczy, że największe gówno jest amerykańskie i Polaczki szczają ze szczęścia...przykre

nemiroff

2012-03-12, 00:20
Pan scenarzysta jest nieźle zećpany..

Adyrian

2012-03-12, 00:30
Ale tu się z nim zgodzę. W większości przypadku nas to nie śmieszy, bo to rodzima produkcja, a tak jak napisałem wyżej: na kac vegas (1 i 2) ludzie srali ze śmiechu w kinie, chociaż dla mnie ten film był żenujący...(chociaż nie powiem, kilka na prawdę dobrych momentów miał). Wystarczy, że największe gówno jest amerykańskie i Polaczki szczają ze szczęścia...przykre

Nie zgodzę się Archilus . O ile nie cierpię idiotycznych komedii , tym bardziej Amerykańskich o tyle Kac Vegas jest jednym z tych które w prost mówią Ci ,że poziom będzie niski ale się pośmiejesz . Nikt tu nie ocenia filmu po jego pochodzeniu ale po tym co wnosi , Kac Vegas było ordynarne i proste ale w cholerę zabawne i docenione , natomiast kac wawa jest krytycznie oceniany przez krytyków (a to już nie byle co) , ma skale ocen 1.7 na filmweb przy prawie 3300 opiniach i co najgorsze film ten zrzyna wszystkie pomysły z filmów. O ile Kac Vegas był głupi to oryginalny , druga część szła tymi samymi schematami ale wnosiła od cholery doznań i śmiesznych scen , wawa jedynie przeinacza coś co zostało już dawno użyte i to bez skutecznie . A jąkane tłumaczenia scenarzysty mówią same za siebie - film jest denny , próbuje naśladować coś co jest znane i kijowo na tym wyszedł

RHminus

2012-03-12, 00:48
Właśnie, zgadzam się, w ogole mamy w polsce wielu ludzi z wyobraźnią, ale typy z białymi nosami od koksu wyprodukują tylko to co w ich mniemaniu sie sprzeda... więc zatrudniają miernotę która tłucze zżynkę i później dostajemy seriale/filmy tak spięte że wolę w tym czasie posiedzieć w kibelku i poczytać gazetę.
Gdyby ktoś się bardziej zainteresował off'em, (nie, nie tym z wiecznym moralnym niepokojem w tle) i zaryzykował w kino ambitniejsze niż pokazywanie jakichś tępaków.

A co do oryginału (kac vegas) widziałem kawałek pierwszej części... dalej jakoś mnie nie porwało.

Bila

2012-03-12, 17:42
Już sam tytuł jest ch*jowy.

Koivu napisał/a:



95%. Pedały nigdy nie mają 100% racji.



Choć pedał,ale sznuruje typa.

gieno1

2012-03-12, 20:23
scenarzysta :jhgtsjehdglshglzshgih;zoig;ozshg;ozisho;;zoshg

ko...........er

2012-03-12, 20:27
k***a powiedzmy sobie wprost zgapione z kac vegas lekko przerobione z ch*jowymi dialogami czyli kolejny polski gniot

patyk161

2012-03-16, 21:53
j pie**ole tego scenarzysty nic nie rozumiem, Pająk jesteś?